İki Tır Dolusu Dizel Toyota Satılıkmış

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan n_y_c_b Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 28
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,734

Etiketler

35 araç satıldı MTA dan birbirinin aynı. hepsi yakında piyasaya düşecek. Araölar hakkında yorum yapmiyim ticaretini yapanlara ayıp olmasın :smiley:

Tempus' Alıntı:
35 araç satıldı MTA dan birbirinin aynı. hepsi yakında piyasaya düşecek. Araölar hakkında yorum yapmiyim ticaretini yapanlara ayıp olmasın :smiley:
Kürşad bu işin ayıbı yok bence bilgiyi saklamak ayıp. araçlar 4 ileri vitesli, klima yok,önlerde disk fren yok,hidrolik direksiyon yok. araçların bazıları çok temiz.

sokrat gandiya' Alıntı:
Kürşad bu işin ayıbı yok bence bilgiyi saklamak ayıp. araçlar 4 ileri vitesli, klima yok,önlerde disk fren yok,hidrolik direksiyon yok. araçların bazıları çok temiz.

yok abi benim demek istediğim bilgi kısmı değil araçları gören bilen istediği bilgiyi vermeli zaten. Ben kişisel yorum yapmak istemiyorum.

Ynt: İki Tır Dolusu Dizel Toyota Satılıkmış

evet araçlar ocak başında mta ihalesi ile satılmıştı .

Ynt: 2 tır dolusu dizel toyota satılıkmış. . .

arkadaşlar,

bu MTA'dan çıkan toyotaları 3-4 değişik grup satın aldı, aralarında Lada Nivalarda var. Toyota Land Cruiser2 LX diye geçiyorlar. MTA bunları ucuz olsun diye 2400cc dizel (hilux motoru) , kampana fren ve kuru direksiyon ile ithal etmişti. Alan kişiler eninde sonunda disk fren ve hidrolik yaptırmak zorunda kalacaklardır.
İlk ilan verildiğinde Kocaelinde gözüktüler 18.750TL fiyata ve ilan 1 gün sürdü.. talep çok olunca ilanı geri çektiler ! Şimdi aynı araclar biraz pasta cila ve yıkama sonucu 23.750TL oldu.
diğer grubu aracı direk 21.000TL fiyat ile satmaya başladı.

yakında hepsinin fiyatları 5-10 bin arası artmış olarak görebiliriz.

gökhan

yirmi küsür bin lirası olanlar için iyi bi haber, bu toyotaların bi kısmını etrafta görebilmek bile güzel olacaktır..

İhaleye 5 araç için bende teklif vermiştim. :smiley: Amacım 5 aracı almak değil içlerinden biri kalsın yeterdi :smiley: ihale bittikten sonra detayları öğrenince çok şaşırdım. Araçlar epey pahalıya gitmiş.

Bildiğim kadarı ile bu araçlar MTA için özel istek üzerine ithal edilmiş.
Eninde sonunda benimde bir LC 7x kasam olacak :smiley: bayılıyorum bu kasalara.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,480
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR