İnegöl Boğazova Yaylası (23-24 Ocak2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan adaeada Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 48
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,595

Etiketler
Ynt: İnegöl Boğazova Yaylası (23-24 Ocak2010)

ekrem boğazova geziniz harika olmuş ellerinize sağlık. biz geçen hafta gittik kar yoktu inşallah bu hafta sonu bizde gezeriz karda

mesutbayrak' Alıntı:
ekrem boğazova geziniz harika olmuş ellerinize sağlık. biz geçen hafta gittik kar yoktu inşallah bu hafta sonu bizde gezeriz karda
evet çok güzel bir haftasonuydu fakat pazar akşamı biz dönerken 40 cm kar vardı pazartesi aradılar beni gece fırtına kopmuş pazartesi 80 cm kar varmış eyer devam ederse yol kesin kapanır hafta sonu için açarlarmı bilmem ama fazlada kapalı kalacağını sanmıyorum

Bu pazar Ğezenbilir maceraseverler hep kar gezintisi yapmış anlaşılan, Boluya gidenarkadaşlarında kampı güzel geçmiş, sizin karelerde harika kartpostal gibi ,,

kar ve kış

24012010483

ATİ79' Alıntı:
uğur dostum misafir ederlerse neden olmasın ;)
arkadaşlar yaptınızmı plan proğram nezaman misafir ediyoruz sizi lafla olmaz icraat bekleriz bizler )))) telefonum 0532 2265938 ekrem aydın selamlar

Ekrem Bey davetiniz için teşekkürler.Ben de Gemlik'te oturuyorum.Kırık ayağımın alçısını çıkarır çıkarmaz dağdayım.Bu kar nasıl olsa uzun zaman erimez.O zaman tanışırız .

Gemlik tede İnegöl'deki gibi harika dğlarımız ve orman içi etaplarımız, yaylalarımız var.Önümüzde ki aylarda gezenbilir üyelerince rotayı benim belirlediğim bir gezi organize etmeyi düşünüyorum.Kesinlik kazanınca buradan duyuracağım.

horse' Alıntı:
Ekrem Bey davetiniz için teşekkürler.Ben de Gemlik'te oturuyorum.Kırık ayağımın alçısını çıkarır çıkarmaz dağdayım.Bu kar nasıl olsa uzun zaman erimez.O zaman tanışırız .

Gemlik tede İnegöl'deki gibi harika dğlarımız ve orman içi etaplarımız, yaylalarımız var.Önümüzde ki aylarda gezenbilir üyelerince rotayı benim belirlediğim bir gezi organize etmeyi düşünüyorum.Kesinlik kazanınca buradan duyuracağım.
çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum bekliyoruz nezaman isterseniz selamalr saygılar

gerçekten çookkk keyifli bir offroad gezisi olmuş paylaşım için teşekkürler..

ayrıca arabalar da çok iyiii
:D

harika görüntüler var.gezi sırasında araçlarda sıkıntı oldu mu,bir de yakıt performansını merak ettim,..

ahmetozcan' Alıntı:
harika görüntüler var.gezi sırasında araçlarda sıkıntı oldu mu,bir de yakıt performansını merak ettim,..
herhangi bi sıkıntımız olmadı araçlardan yana tabiki yakıt belirli değildir böyle durumlarda yeri geliyor normal 4 çeker gidiyosun yeri geliyor ağır devir gidiyosun açıkçası böyle durumlarda araç fazla yakıyor tabiki araçlar lpg lidir ve herhangi bir sıkıntı yok yakıttan yana saat gibi çalışıyor

bizler tşk ederiz arkadaşlar ve sizleride bekleriz bizim bu taraflarda arazi doğa parkur çok çok keyifli eğlenceli oluyor resimlerde görüldüğü gibi ))

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR