İstanbul da Etkinlik Yok mu?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AOCENKER Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 50
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,414

AOCENKER

It's a CJ7 It's Not For SALE MaKe YoUr OWN ! ! ! !
Yer
EDİRNE
Değerli arkadaşlar Ben daha yeni sayılırım İstanbul için tanışma amaçlı bir buluşma veya gezi organizasyonu düşünülmüyor mu ? Saygılar.....

Etiketler

Ynt: İstanbul da Etkinlik Yok mu?

Valla ben de çok istiyorum istanbulda light bi offroad olsa standart araçlara uygun olarak nasıl keyifli olurdu..bizi duyanlar vardır elbet...

Ahmet bey merak ediyorum acemi halimizle peşinize takılıversek ve çamura saplansak (u kilit ve strap olacak tabi) ya bu acemilerin ne işi var burda acemiyseniz gelmeyin kardeşim çeke çeke bi hal olduk gibi bi tepki gelir mi ondan çekiniyorum.

mertbirincioglu' Alıntı:
Ahmet bey merak ediyorum acemi halimizle peşinize takılıversek ve çamura saplansak (u kilit ve strap olacak tabi) ya bu acemilerin ne işi var burda acemiyseniz gelmeyin kardeşim çeke çeke bi hal olduk gibi bi tepki gelir mi ondan çekiniyorum.
:D :D :D Mert bey biz anamızın karnında başladık sanki, herkes sizin gibiydi. Sıkıntınız kesinlikle olmaz , umarım fotojeniksinizdir... :D

arwin' Alıntı:
:D :D :D Mert bey biz anamızın karnında başladık sanki, herkes sizin gibiydi. Sıkıntınız kesinlikle olmaz , umarım fotojeniksinizdir... :D

biraz çamura bulanırsam gayet fotojenik olabilirim :smiley:normalde değilim

Acemilere destek adı altında başlıkmı açsak arkadaşlar :smiley:
Bende böyle bir tanışma organizasyonuna destek verenlerdenim...

acemilerde arnacak tek özellik foto jeniklikmi? Olmayanlarıda çamurla yaparlar herhalde güzel bir organizasyon iyi olur. SAYGILARLA

Selamlar konu ilgimi cekti.. Acemilikten kasit nedir acemiligin biraz tanimini yaparsak aslinda ben de yerimi konumumu bi bileyim isterim.. ; )
Camura batip kalmak acemilikten sayilmaz yaww hepimiz kalmadik mi wincini kendisi icin acmayan biri var mi aramizda? uzun zamandir guruplasmalardan dolayi kopmustum gezenbilirden tekrar uye oldum.. duzeyli (eskiler bilir ne demek istedigimi) her turlu gezide camura saplanan kardesleri zevkle kurtarmaya hazirim.. Hatta bana enlem boylam bildirmeleri de yeterli olur.. Herkese selamlar.. Arkadaslarimizi tanisma bolumunde etkinlik istegi oncesi tanismaya davet ediyorum.. ya da yer zaman belirtelim burdan mini bi gezide tanisalim..Selamlar..

Kesinlikle böyle bir organizasyonu dört gözle beklerim, ben de yeni aldığım vitarama toprak yüzü göstermek isterim, inşallah yapılırsa beni de sayın...

Ee, kimse bir etkinlik için adım atmayacak mı? Ben daha yeniyim, nerede nasıl buluşulur, nereye gidilir bir fikrim yok, olanlar bir el atsa şu işe olmaz mı? ;D

selimsani' Alıntı:
Ee, kimse bir etkinlik için adım atmayacak mı? Ben daha yeniyim, nerede nasıl buluşulur, nereye gidilir bir fikrim yok, olanlar bir el atsa şu işe olmaz mı? ;D
Bu hafta sonu riva da Beykoz Off Road un düzelendiği etkinlikler var. Buray katılın. İnsanlarla tanışmış olursunuz.. ;D ;D

öncelikle merhaba
fazla çamura batmadan aracımızla gideceğimiz ,kamp ateşı yakacağımız, ızgaralarımızı yapacağımız daha çok çıftlerım olduğu ,sohbet edip yeni insanlarla tanışacağımız eğleneceğimiz geziler düzenlenmıyor mu acaba ????

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR