İzmir Yamanlar Dağı Karagöl Kampımızın Ardından (26 - 31 Ekim 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan wolkhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 134
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,077
Ynt: İzmir Yamanlar Dağı Karagöl Kampımızın Ardından (26 - 31 Ekim 2010)

[attachment=1]

nisan kampızından bir görüntü... ;D ;D

IMG 5025

Etiketler

Kankaaaaaa

yine yaptın yapacağını
bak milletin canı çekecek sölemedi deme :smiley:

atacaklar olum bizi siteden

mountaineer16' Alıntı:
başladık bakalım mendilleri hazırlayalım....
:p

yok be üstad..bu sefer olabildiğince sade bi kamp oldu..biraz da zaman darlığından...2 gece 3 gün dü bu sene kamp...pek yiyemedik yani...üşenmesem fotoları koyacam ama..neyse dur birazdan hallederim... ;D

bu sene 3. kez bahar da denediğimiz karagöl kampından bazı fotoğrafları paylaşmak istedim...takip edenler bizim ekim kasım aylarında yaptığımız karagöl kamp larını hatırlarlar belki..ekim kasım da yaptığımız kampların daha şenlikli geçtiğini söylemek isterim..baharda biraz sıcak olunca kamp pek keyif vermiyor bizlere..sanki soğuk yağmur filan olunca daha çok faaliyet ( odun toplama,ateşi yanık tutma..vs.vs..) olduğundan daha hareketli oluyor...yinede pek keyifli 2 gece geçirdik karagölde...
gitgide artan katılımcılara gelince,gelen bir dostunu veya akrabasını getire getire sayımız epey arttı..e tabii ki herkes birbiriyle kaynaşmaya başlayınca da dostluk ağacımıza yeni yeni dallar ekledik..umarım bu ekim ayında planladığımız 13. karagöl güz kampında epey kalabalıklaşırız...

resimler az sonra.

selamlar...

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

[attachment=4]

[attachment=5]

1

2

3

4

5

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

[attachment=4]

[attachment=5]

bu sene yeni aldığım çadırı ilk defa kurduk..müthiş güzel bi o kadar kaliteli ve kullanışlı bir çadır...bazı arkadaşlar hala eski çadırdaymışız gibi dizüstü çöküp üstünü değiştirmeye çalışması da ayrı bir komedi idi..lakin çadırın en yüksek yeri 2.10 cm.. ;D ;D...

1

2

3

4

5

[attachment=1]

[attachment=2]

yemek vakti...

[attachment=3]
bu ağaç fırtınada devrilmiş ama bekçinin hızarı olmadığı için rica etti ..bizde memnuniyetle kestik..e tabii göz hakkımızıda aldık yani...
[attachment=4]

[attachment=5]
ahh karagöl ahh..

1

2

3

4

5

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

[attachment=4]

[attachment=5]

5 yıldızlı otellerde bulunmaz bu kahvaltı... ;D

1

2

3

4

5

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

[attachment=4]

[attachment=5]

1

2

3

4

5

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

[attachment=4]

[attachment=5]

1

2

3

4

5

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

1

2

3

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

[attachment=4]

[attachment=5]

;D ;D ;D

1

2

3

4

5

Tekrardan selamlar,

Bilmiyorum beklentimizi mi çok yüksek tuttunuz anlamadım ama bu sene daha çok kalacak konforuna önem verilmiş ama yiyenbilir durumundan çıkılmış gibi duruyor.Özellikle özenle hazırlanan tabakları çok hoş ama dedim ya , geçen dönemlerde gördüğüm bolluğu bereketi taşımıyor :smiley: Sanırım diyet light bir durum yaşanıyor...

Bu arada merak ettim , çadırın girişine yaslı duran Tiguan'i gördüm de neden öyle birşey yapma ihtiyacı hissettiniz.Araç içerisindeki ısınmadan veya çakmaktan faydalanmak için mi? Ayrıca çalıştırdığınızda aracı egozst gazı kokusu girmez mi diye de düşünmeden edemedim.

Saygılar sevgiler...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR