İzmir Yamanlar Dağı Karagöl Kampımızın Ardından (26 - 31 Ekim 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan wolkhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 134
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,088
Ynt: İzmir Yamanlar Dağı Karagöl Kampımızın Ardından (26 - 31 Ekim 2010)

her zaman bekleriz Süleyman bey ne demek

Etiketler

Konuyu dağıtmış saymazsanız, küçük bir hatırlatma notu eklemeye çalıştım sizler için, umarım olmuştur :smiley:

[attachment=1]

Dfhvbg

sim arkadaşım
konuyu dağıtmak ne demek
ellerine sağlık süper görünüyor

gel bize katıl beraber yapalım bi dahaki sefere

temel ALÇIK
selamlar

merhabalar gerçekten çok güzel resimler çok güzel bir etkinlik derindondurucuyu münübüste görünce kaç gün kaldınız ordaa merak ettim :D 4 günden fazladır diye düşündüm gerçekten çok güzel biryermiş açık havada yemek yemek daha güzeldir belkide erzak kalmamıştırr açık hava insanı aclandırırr.herzaman bu etkinlikle buluşursunuz inşallah

Albay2' Alıntı:
merhabalar gerçekten çok güzel resimler çok güzel bir etkinlik derindondurucuyu münübüste görünce kaç gün kaldınız ordaa merak ettim :D 4 günden fazladır diye düşündüm gerçekten çok güzel biryermiş açık havada yemek yemek daha güzeldir belkide erzak kalmamıştırr açık hava insanı aclandırırr.herzaman bu etkinlikle buluşursunuz inşallah

derindondurucu eski ve çalışmayan bi alet..sadece içine buz koyup etleri ve soğukta durması gereken yiyecekler için kullandık...biz her sene çarşamba sabahı çıkıp pazar öğleden sonra ayrılırız karagölden..yani 4 gece 5 gündüz...tabii ki hiç şehre inmediğimiz içinde yeterince yiyecek bulundururuz yanımızda...selamlar..

wolkhan' Alıntı:
derindondurucu eski ve çalışmayan bi alet..sadece içine buz koyup etleri ve soğukta durması gereken yiyecekler için kullandık...biz her sene çarşamba sabahı çıkıp pazar öğleden sonra ayrılırız karagölden..yani 4 gece 5 gündüz...tabii ki hiç şehre inmediğimiz içinde yeterince yiyecek bulundururuz yanımızda...selamlar..
selamlar aynısını bizde yaylada yapıyoruz evimiz filan var sadece elektirif yok ondan dolayı bozulucak türdeki yiycekler en fazla iki gün durur ama böylesi daha güzel çadırda konaklamak bana soruyolar hersene memleketine gidiyorsun ne işin var git antalyaya filan gitdiyorlar ama biz hersene gene memleketiize gidiyoruz yaz ayında sıcağı çekiceğime yaz ayında üşümek iyidirr bence en güzelide doğağla içiçe olmakk sizede teşekkürler ben izmirde böyle güzel bir yer olduğunu bilmiyordum

eee kankaaaaa vakti geldi
yeni başlık mı açalım buradan mı duyuralım bahar kampımızı ne dersin

15-16-17 Nisan 2011 Yamanlar Karagöl

evet sonbahardaki kampa hazırlık niteliğindeki bu bahar kampımızı 15-16-17 nisan 2011 tarihlerinde yapacağız...aslında az bir katılım la yaptığımız bahar kamplarımıza yurtdışında yaşayan arkadaşlarda katılacak bu sene..3 senedir 3-4 kişiyle yaptığımız kamp bu sene 8-10 kişi ile yapılacak.. ;D ;D..bu sefer daha çok keyif ve dinlence anlayışıyla yapacağız kampımızı..
dönüşte yine fotoğraflarla sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz...

selamlar...

AHHHHHHHHHHHH KARAGÖL AH,
Her şey çok güzel olmuş, olmuşta sanırım un ile oklava almayı unuttunuz yoksa kahvaltı için sizin ekip kesin su böreği açardı.Görünüşe göre o potansiyel var.
Hani hep derizya <<elinin hamuruyla erkek işine karışm>> diye arada ellerimizi hamura bulamakta fayda var.
İzmir'in dağlarıda güzel.

az kaldı 9 gün sonra Karagöldeyiz

eylemlerimiz devam edcek :smiley:

reis35' Alıntı:
az kaldı 9 gün sonra Karagöldeyiz

eylemlerimiz devam edcek :smiley:

fotoğrafları yüklemeden önce haber verinde öyle yükleyin yanlız ...
bizde yemek yiyip öyle bakalım yoksa gene biyerlerimiz şişecek o harika yemekleri gördükten sonra :smiley: :D

mountaineer16' Alıntı:
fotoğrafları yüklemeden önce haber verinde öyle yükleyin yanlız ...
bizde yemek yiyip öyle bakalım yoksa gene biyerlerimiz şişecek o harika yemekleri gördükten sonra :smiley: :D

:D :D :D...
üstad bu sefer o kadar uğraşmayıp hazırdan yemeyi düşünüyoruz...hazır dediysem yani hazır pirzola,hazır tavuk kanadı, flan filan yani...şaka bi yana bu kamp pek teferruatlı değil..o yüzden fotoğraflarda pek can sıkıcı durum yaşamazsınız... ;D

bu arada bize katılmak isteyen olursa bu topicten buluşma yeri ve zamanını takip edebilir...

süleyman bey
bizdeki açlık yemeklere karşı (Karagöl aşkı veya açlığı diyebiliriz) değil o yüzden foto koyarken düşünemedik volkan la beraber
ama bir dahki sefere tavsiyenizi unutmayacağız

selamlar

reis35' Alıntı:
süleyman bey
bizdeki açlık yemeklere karşı (Karagöl aşkı veya açlığı diyebiliriz) değil o yüzden foto koyarken düşünemedik volkan la beraber
ama bir dahki sefere tavsiyenizi unutmayacağız

selamlar

:smiley: :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

SON KONULAR

Geri