İzmir Yamanlar Dağı Karagöl Kampımızın Ardından (26 - 31 Ekim 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan wolkhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 134
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,073
Ynt: İzmir Yamanlar Dağı Karagöl Kampımızın Ardından (26 - 31 Ekim 2010)

wolkhan' Alıntı:
herkesin olduğu gibi benimde karnım acıktı... :D :D :D..bugünlük bu kadar..evden de yüklemeye devam ederim belki ama benim makinadakiler bu kadar.diğer arkadaşların makinadaki fotolarıda paylaşmaya çalışırım..

moderatörlerden ricam başlığa bi uyarı açmaları....aç karna okumayınız

Hemmen.
İlk mesaja Renkli harfler ile yazıyorum.
:smiley:

Etiketler

süper bir kamp olmuş, ne denir ki böyle dostluğa,tebrik etmek lazım hepinizi..nice kamplara.

wolkhan' Alıntı:
kar yağar yağmaz görüşelim o zaman mustafa abi...bu arada avatardaki araç ?

Öncekini hanıma devrettim, :D :D kısmetse bu yeni aracım. Selamlar.

Mustafad' Alıntı:
Öncekini hanıma devrettim, :D :D kısmetse bu yeni aracım. Selamlar.

hayırlı olsun abi...bu makinanın bi adı varmı abi yaw...?

wolkhan' Alıntı:
hayırlı olsun abi...bu makinanın bi adı varmı abi yaw...?

Var var, sen fanatik LR. Defender'ci olduğundan diğer araçları pek tanımıyorsun. :D :D :D Toyota Hilux LN65. :D :D

Sevgili doğasever kampçı arkadaşlar;karagöl kampı geleneksel ve bu seferkide çok müthiş güzel geçmiş.Tabi biz ağzımız sulanarak seyrediyoruz.Büyük keyif alıyoruz.Bu kadar tatlandıra tatlandıra anlatılmazki canım.Canımız çekiyor .Fun klubünüze üyemi olsak? Mutluluğunuz daim olsun Sağlıklı günler.SEVGİ ve SAYGILAR.

Karagöl kampı her geçen sene gelenekselleşmesinin hakkını daha bir veriyor,
Muhteşem bir organizasyon, O kadar kişinin uzun bir süre yemesi içmesi,
Malzemeler, donanım, Kahvaltılıkların konduğu kutulardan tutun, dondurucuya kadar her şeyin düşünülmüş olması,
Dahası doğa ve sunduğu güzellikler, Üniforması bile var.
Eski kamplardan slayt hazırlayıp birlikte izlemek de çok keyifli olmuştur.
Gerçekten bravo, Bir gün aranızda olabilmeyi, En azından uğrayıp sizlerle kamp ateşi başında muhabbet edebilmeyi ben de gerçekten çok istiyorum.
Selamlar,

Mustafad' Alıntı:
Var var, sen fanatik LR. Defender'ci olduğundan diğer araçları pek tanımıyorsun. :D :D :D Toyota Hilux LN65. :D :D

mustafa abi aslında ben senin herhangi bir isim koyup koymadığını ima ettim ama orjinal ismi bile heybetli maşallah..allah kaza bela vermesin inşallah...

metin0035' Alıntı:
Sevgili doğasever kampçı arkadaşlar;karagöl kampı geleneksel ve bu seferkide çok müthiş güzel geçmiş.Tabi biz ağzımız sulanarak seyrediyoruz.Büyük keyif alıyoruz.Bu kadar tatlandıra tatlandıra anlatılmazki canım.Canımız çekiyor .Fun klubünüze üyemi olsak? Mutluluğunuz daim olsun Sağlıklı günler.SEVGİ ve SAYGILAR.

eyvallah metin abi..bizim bir kulübümüz yok ama kaya gibi bir arkadaşlığımız var lise yıllarından başlayıp bugüne kadar gelen..tabii ki ondan sonra edindiğimiz arkadaşlarımız da var aramızda..ama bu karagöl varya karagöl lise arkadaşlarımızla daha sonra edindiğimiz arkadaşlarımızı bile 40 yıllık dostlarmış gibi birleştiriyor inanın..inşallah seneye sizde buyrun gelin bi dost kazanalım sizde yeni dostlar edinin...yemek içmek bahane dostluk asıl amaç....dostlar olmadıktan sonra ne keyfi çıkar ki bunca güzel şeyin..

selamlar...

yugun' Alıntı:
Karagöl kampı her geçen sene gelenekselleşmesinin hakkını daha bir veriyor,
Muhteşem bir organizasyon, O kadar kişinin uzun bir süre yemesi içmesi,
Malzemeler, donanım, Kahvaltılıkların konduğu kutulardan tutun, dondurucuya kadar her şeyin düşünülmüş olması,
Dahası doğa ve sunduğu güzellikler, Üniforması bile var.
Eski kamplardan slayt hazırlayıp birlikte izlemek de çok keyifli olmuştur.
Gerçekten bravo, Bir gün aranızda olabilmeyi, En azından uğrayıp sizlerle kamp ateşi başında muhabbet edebilmeyi ben de gerçekten çok istiyorum.
Selamlar,

sağolun yücel bey böyle güzel şeyler duymak bize haz hatta baya da bir gaz veriyor.. ;D ;D ;D...her arkadaşımın işi olmasına rağmen hepsi de az buçuk zaman ayıryor karagöl kampımıza..bu sene fransa da yaşayan 1 ingilterede yaşayan 2 istanbuldan 1 marmaristen 1 burhaniyeden 3 ve izmirden de 4 arkadaşımız katıldı kampa...bu kadar insanın bir araya böyle güzel bir amaç için toplanması inanın büyük fedekarlık istiyor..1 arkadaşımız hariç tümü evli arkadaşlar hepsinin allah bağışlasın çocukları var..ama tümüde karagöle gelebilmek için büyük çaba sarfediyorlar...hepsine tekrar teşekkür ediyorum..

donanıma gelince,son birkaç senede ilerleme kaydettik fakat önümüzdeki sene biraz geriye dönüş yapacağız galiba..biraz daha iptidai,yani şu görünen şartlara göre iptidai olmaya çalışacağız.mesela seneye sinevizyon gelmeyecek..ne bileyim belki soğuk tutacak köpük kutular gelmeyecek..çünkü biraz mobilize olmayı istiyoruz..mesela 2 gün karagöl içinde 1 gün karagöl civarında herhangi bir ağaç altında 1 günde başka biyerde yani susuz çeşmesiz biryerlerde biraz daha maceralı bişeyler yapmayı düşündük ama bakalım becerebilecekmiyiz..

dostlar olsunda gerisi kolay...seneye bekleriz inşallah..

selamlar...

Volkan abi, inan günübirlik gelmeyi çok istedim ama gelebileceğim günü biliyorsun yağmurun en bereketli olduğu gündü, bizim karaoğlanla riske giremedim tek araba :(
Tanıştığım tüm karagöl ekibine de selamlarımı iletirsen sevinirim.

KSK tarafındfan karagöl yolunda bir sorun çıkmazdı Özgür.
TV vericilerine giden yol üzerinde olduğu için yol sürekli bakımlı tutuyorlardır.

TezzMertek' Alıntı:
KSK tarafındfan karagöl yolunda bir sorun çıkmazdı Özgür.
TV vericilerine giden yol üzerinde olduğu için yol sürekli bakımlı tutuyorlardır.

bizim gittiğimiz tarihte yol karagöl mesire alanına kadar mıcır dökülmüştü..yani normal bir araçla çok rahat 25-30 dk da çıkılabilir hale gelmişti.fakat dönüşte yağmurun da etkisiyle yer yer bozulmalar vardı.ama ekipler ziftli mıcır dökmek için malzeme taşımaya başlamıştı.yani çok kısa bir zamanda yol çok güzel olacak..ondan sonrada karagöle gidilmez zaten..yol böyleyken karagöl pislik içindeydi yol yapılırsa vay haline... :'( :'( :'(..

Bakınız ;

http://haber.gazetevatan.com/pat-diye-cop-atana-sak-diye-ceza/338519/1/Gundem

'Pat' diye çöp atana 'Şak' diye ceza

TezzMertek' Alıntı:
Bakınız ;

http://haber.gazetevatan.com/pat-diye-cop-atana-sak-diye-ceza/338519/1/Gundem

'Pat' diye çöp atana 'Şak' diye ceza

Bu cezalar ,kontrol edilebilen alanlarda işe yarayabilir , bazı şeylerin insanın içinde olması gerektiğini düşünüyorum . :-\
Ayrıca ,Karagöl Sahası bir özel şirket tarafından kiralanmıştı diye hatırlıyorum ,onların sahayı bir şekilde temizlemesi gerekir . ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR