Karavanla Karadeniz Turumuz İçin Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Firkat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 37
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,174
Ynt: Karavanla Karadeniz Turumuz İçin Yardım

iyi yolculuklar
iki oğlum ve ben basit bir campervan ile 15 gün sürede aynı güzergahı gezdik. Hiç bir yerde campinge girmedik karadenizde nerede duruyorsanız campinginiz oluyor sıkıntı çıkartmıyorlar hatta yardım ediyorlar her gece kalacagımız yerde bir bakkala rica ettik geceden dolaba su koydular yolculuk boyunca buzlugumuzda buz vardı düşünün
sinopta erfelek şelalelerini mutlaka görün hatta orada ismet abimizin yeri var saolsun akşam giderken dükkanın anahtarını verdi televizyon seyredin rahat oturun diye

Etiketler

Samsun da doğu park birde batı park var..Doğu parkta bandırma vapuru vede karavan park yeri var..batı park yeni sayılır ...teleferik .. amazon köyü....birde denizden gelen kanal var görülmeye değer...ayrıca teleferikle amisos tepesine çıkıp eski kral mezarlarını da görebilirsiz...burada belediyenin güzelde bir lokantası var...fiyatlarda uygun ...isterseniz karavanızla buraya da çıkabilirsiniz..lokantanın yanında otopark var manzarası güzel ...gece karavanla orada kalabilirsiniz..Sinop tarafından gelenler köprüyü geçtikden sonra yüz metre...müsait olursam gelenlere yardımcıda olurum ...

20 Temmuz sabah Ankara' dan yola çıktık 3 Ağustos akşamı döndük. 15 günlük tatilimiz tamamen gezi üzerine oldu. Güzergahımız Kastamonu, Ayancık, Sinop, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Batum, Artvin, Erzurum, Erzincan, Sivas, Yozgat ve nihayet Ankara :smiley:. Bir süre dinlendikten sonra gezi ile ilgili tecrübelerimi paylaşacağım. Gezimiz süresince bize yardımcı olan tüm dostlara sevgi ve saygılarımla.

Firkat' Alıntı:
20 Temmuz sabah Ankara' dan yola çıktık 3 Ağustos akşamı döndük. 15 günlük tatilimiz tamamen gezi üzerine oldu. Güzergahımız Kastamonu, Ayancık, Sinop, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Batum, Artvin, Erzurum, Erzincan, Sivas, Yozgat ve nihayet Ankara :smiley:. Bir süre dinlendikten sonra gezi ile ilgili tecrübelerimi paylaşacağım. Gezimiz süresince bize yardımcı olan tüm dostlara sevgi ve saygılarımla.
firkat ağabey gezmiş gelmişsin resimleri görelim

Sevgili Kadir, aslında haklısın biraz geciktim sanırım, ama bu aralar yoğunluğumu biliyorsun. Kastamonu'daki aracı aldım ilgili yere götürdüm bıraktım, sanırım 30-40 güne kadar biter.

Firkat' Alıntı:
Sevgili Kadir, aslında haklısın biraz geciktim sanırım, ama bu aralar yoğunluğumu biliyorsun. Kastamonu'daki aracı aldım ilgili yere götürdüm bıraktım, sanırım 30-40 güne kadar biter.
Haberini aldım hayırlı uğurlu olsun çok sevindim? bu baharda güzel başlangı.lar olacak inşallah

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,111
Kaydolan Son Üyemiz
ibrahim akçocuk

SON KONULAR

Geri