Kayseri Grubunun Tanışması ve Erciyes Krater Gölüne Gezi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan takomistik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 111
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,890
Ynt: Kayseri Grubunun Tanışması ve Erciyes Krater Gölüne Gezi

takomistik' Alıntı:
abi bi dahaki seferede kılasik otomobillerle takılır seninde gönlünü almış oluruz

tabi o zamana kadar klasik aracı offroad a çevirmezsek.

Mustafa Abi;
Kayseri Offroad Klübü olarak geçmişte çokça bu tip aktiviteler yaptık hemde gerçekten organize olarak. ancak son aktivitede çok çetin bir parkura rastlayıp 7-8 saatte ciddi sıkıntılarla çıkmayı başarınca ev ahalisinden aldığımız tepki ile 7-8 aydır offroad gezilerine katılamadım. Okan Güpgüpoğlu ve ekibi, Sanayiden As Oto Ahmet Tiryakioğlu, Cemil Aykan (bu foruma üyedir kendisi) arkadaşlarımız devamlı gidiyorlar zaten. bence onlarla da irtibata geçip sayıyı hızlıca artırabilirsiniz. soldaki resmim o unutulmaz offroad da çekilmiştir. :smiley:)

Etiketler

anlaşıldı abi sen offrooda töbelemissin biz daha yeni başlıyoruz. şimdilik lada ya takılacagız.

Fatih bey ... yorum & yardimci linkler ve onerileriniz icin tesekkurler ... bizde cok seviniriz gelecek etkinliklerimizde sizleride aramizda gormekten
Slm / Ertugrul

Hasim bey,
facebook off-road grubuna ait linki verirseniz bizde uye olalim ama o zamana kadar o facebook sayfasina sizde gezenbilir sitesini,bizim hem gezi duyurumuzu .. hemde bu linkteki gezi paylasimlarimizi orda yayinlarsaniz ... eminim hepimiz icin yeni kazanimlar olabilir ...
Slm / Ertugrul

Off_Road' Alıntı:
Hasim bey,
facebook off-road grubuna ait linki verirseniz bizde uye olalim ama o zamana kadar o facebook sayfasina sizde gezenbilir sitesini,bizim hem gezi duyurumuzu .. hemde bu linkteki gezi paylasimlarimizi orda yayinlarsaniz ... eminim hepimiz icin yeni kazanimlar olabilir ...
Selam / Ertugrul

umarım link çalışır.
http://www.facebook.com/search/?q=offroad&init=quick#/group.php?gid=107709910310&ref=search&sid=572888912.2630456949..1

ALDIM ALDIM LADA NİVA 1.7i ALDIMMmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Big 17750157ic4

Mustafa, HAYIRLI UGURLU olsun ..yeni aracin ... sonunda amacina ulastin .. guzel bir duygu oldugunu biliyorum ..
saglicakla ve keyifli nice geziler diliyorum ...
Ertugrul

Off_Road' Alıntı:
Mustafa, HAYIRLI UGURLU olsun ..yeni aracin ... sonunda amacina ulastin .. guzel bir duygu oldugunu biliyorum ..
saglicakla ve keyifli nice geziler diliyorum ...
Ertugrul
Allah razı olsun sayenizde sizleri tanımak bana 4x4 de olan hayranlıgımı artırdı

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın lada nivadan kesinlikle pişman olmayacaksınız benim 2. lada nivam sanılanın aksine performansı ve keyfi çok yüksektir dağlarda çok kıvrak ve manevrası yüksektir. araç düzgün bir usatanın elinden geçmişse kolay kolay kırılmaz kırılsada mutlaka sizi eve geri götürür ve çok hafifi maddi kaıpla atlatırsınız..
geziniz çok süper olmuş erciyesin o hiç erimeyen tepesine yakın olmak güzel bir duygu. saygılar güzel günler geziler...

akademic' Alıntı:
Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın lada nivadan kesinlikle pişman olmayacaksınız benim 2. lada nivam sanılanın aksine performansı ve keyfi çok yüksektir dağlarda çok kıvrak ve manevrası yüksektir. araç düzgün bir usatanın elinden geçmişse kolay kolay kırılmaz kırılsada mutlaka sizi eve geri götürür ve çok hafifi maddi kaıpla atlatırsınız..
geziniz çok süper olmuş erciyesin o hiç erimeyen tepesine yakın olmak güzel bir duygu. saygılar güzel günler geziler...
Allah razı olsun sizlere daha iyisini versin

hayırlı olsun mustafa bey
Allah kaza bela vermesin
darısı bana ve gönlünden 4x4 geçen tüm arkadaşlara olsun...

deveci' Alıntı:
hayırlı olsun mustafa bey
Allah kaza bela vermesin
darısı bana ve gönlünden 4x4 geçen tüm arkadaşlara olsun...
yahu engin bey benim ladaya bir binin ünümog almaktan valla vaz geçersiniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR