Kişisel Galeri (Cevdet)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan koroglu1414 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 524
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 68,666

Etiketler
Ynt: Kişisel Galeri (Cevdet)

Kırsal'da çocuk günlüğü;2.[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4]

DSC 7860 fhdr

DSC 7857 fhdr

DSC 7854

DSC 7865 fhdr

valla hemen hemen her fotoğrafınızı titizlikle inceledim. tebriklerimi gönderiyorum. makro çekimleriniz çok başarılı. çektiğiniz fotoğraflar öylesine betimleyici ki o kareyi gerçekten olabildiğince güzel anlatıveriyor.

tebrikler devamını dilerim

yusufgursoy' Alıntı:
valla hemen hemen her fotoğrafınızı titizlikle inceledim. tebriklerimi gönderiyorum. makro çekimleriniz çok başarılı. çektiğiniz fotoğraflar öylesine betimleyici ki o kareyi gerçekten olabildiğince güzel anlatıveriyor.

tebrikler devamını dilerim
Teşekkür ederim ziyaret ve beğeninize;onur duydum..

Birkez daha '' Kirlenmek güzeldir bir çocuk olarak ''...
Emeğinize, ruhunuza sağlık Cevdet bey..
sevgilerimle,
Dostçakalın..

Yine her zamanki gibi müthiş kareler.. yine her zamanki o atmosfere çekiveriyor insanı... sizi takip etmek büyük bir keyif. özellikle çocuk fotoğraflarınıza bayıldım.

Obelia' Alıntı:
Yine her zamanki gibi müthiş kareler.. yine her zamanki o atmosfere çekiveriyor insanı... sizi takip etmek büyük bir keyif. özellikle çocuk fotoğraflarınıza bayıldım.
Teşekkür ederim ziyaret ve beğeninize.. :smiley:

merhaba Cevdet bey fotoğrafçılığı yeni merak salan biri olarak resimlerinize bakmaya doyamadım.... emegınıze ruhunuza sağlık... iyi gezmeler

Ruh var, estetik var, doğallıkla birlikte doğanın ta kendisi...
Sevgiler Cevdet bey..
Ruhunuza sağlık..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,098
Kaydolan Son Üyemiz
mesut44dg

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR