Kişisel Galeri (Cevdet)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan koroglu1414 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 524
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 68,666
Ynt: Kişisel Galeri (Cevdet)

Bolu/Büyük cami meydanından.
[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

DSC 0519 fhdr

DSC 0485 fhdr

DSC 0526 1 fhdr

DSC 0546 fhdr

DSC 0508 fhdr

Etiketler

Büyük Camii'yi kuşlar varken yakalamışsınız.Ben gittiğimde kuşlar yoktu...Siyah beyaz tonlarında..olduğundan daha da etkileyici olmuş :smiley: Benim fotomda kompozisyon yavan,insan,kuşlar falan yok ama..bu da benden :smiley:

7.11.2011 Bolu Büyük Camii

DSC 0126

lizz' Alıntı:
Büyük Camii'yi kuşlar varken yakalamışsınız.Ben gittiğimde kuşlar yoktu...Siyah beyaz tonlarında..olduğundan daha da etkileyici olmuş :smiley: Benim fotomda kompozisyon yavan,insan,kuşlar falan yok ama..bu da benden :smiley:

7.11.2011 Bolu Büyük Camii
Ben;çalışmalarımda içinde insan ve-ya bir canlı olmasına dikkat ediyorum :smiley:
Sizinki biraz şanssızlık olmuş;kuşların orada olmaması çok enteresan;ama çok iyi çekim olmuş..
Çok memnun oldum;renk kattınız..
Ayrıca ne büyük tesadüf;bende sizden bir gün önce fotoğraflamışım;06/11/2011 ;D

koroglu1414' Alıntı:
Ben;çalışmalarımda içinde insan ve-ya bir canlı olmasına dikkat ediyorum :smiley:
Sizinki biraz şanssızlık olmuş;kuşların orada olmaması çok enteresan;ama çok iyi çekim olmuş..
Çok memnun oldum;renk kattınız..
Ayrıca ne büyük tesadüf;bende sizden bir gün önce fotoğraflamışım;06/11/2011 ;D

Dün yükleyemediğimi sanmıştım,bikaç kez bakmıştım ama görememiştim. :smiley: Büyük Camii'ye ben gittiğimde akşamüstüydü,sanırım kuşlar yuvalarına çekilmişti o vakitte :smiley: Evet,1 gün arayla çekmişiz :smiley: Ayrıca 2 gece Mudurnu'da bir konakta kaldım,oralardaydım :smiley: Teşekkür ederim iltifatınız için.Makinamı alalı tam birbuçuk yıl oldu ama klavuzuna bile bakamamıştım bir türlü..İlk defa bu bayramdan beri diafram ayarlarını yaparak kullanmaya başladım.Bir arkadaşım bana biçok bilgi verdi bu konuda..Sandığımdan daha karmaşıkmış bu işler,ayarlar falan :smiley: Diafram ayarlarını kendim yapmaya başladım artık...ama bu cami fotoğrafımı aynı zamanda fotoşopladım..Evet,dediğiniz gibi kadraja canlı almak,ilgi merkezi yaratmak kompozisyonu daha başarılı kılıyomuş,bunu da öğrendim.O kadar çok detay varmış ki daha meğer :smiley: siz detayları elbette biliyosunuzdur zaten..Fotoğrafçılık kursuna giderek haftasonlarımı bağlamak istemiyorum ama konuyla ilgili kitaplar alıp okumayı düşünüyorum..

Işığınız bololsun,iyi çalışmalar :smiley:

İnternet ortamında'da bilgi edinmek mümkün(bol bol fotoğraf izlemek ve eğitim sitelerinden yararlanmak);ben öyle yaptım :smiley:tabiki eleştirilere tahammüllü olmakda gelişime yararlı oluyor ;D
Bu arada;makinanızın markası ? :smiley:

koroglu1414' Alıntı:
İnternet ortamında'da bilgi edinmek mümkün(bol bol fotoğraf izlemek ve eğitim sitelerinden yararlanmak);ben öyle yaptım :smiley:tabiki eleştirilere tahammüllü olmakda gelişime yararlı oluyor ;D
Bu arada;makinanızın markası ? :smiley:

Fotoğraflara meraklıyım ve zevkle inceliyorum çoğu zaman..fotoğraf sitelerinden birine de üye olmuştum ama yükleme ile ilgili kurallar beni açmadığından sıkıldım..face de takip ediyorum sanatsal fotoları daha çok..bu konuda eğer tavsiye edebileceğiniz faydalanabileceğim siteler varsa ve yazarsanız sevinirim...

Makinama gelince nikon D3000 18-55..

Bu arada fotoğraf galerimi açtım sonunda :smiley: ziyarete beklerim..linkim: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=81038.0

mudurnu sokakaları ve siyah beyazın güzelliği...
Kedi fotoğraflarından çok daha fazla bekliyorum Cevdet bey..
izmirden sevgilerimle..

PatrolCat' Alıntı:
mudurnu sokakaları ve siyah beyazın güzelliği...
Kedi fotoğraflarından çok daha fazla bekliyorum Cevdet bey..
izmirden sevgilerimle..
Teşekkür ederim murat bey;bende biraz önce sizin patrol günlüğünü okuyordum tekrar :smiley:
İnşallah diyelim;selamlar Mudurnudan..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,098
Kaydolan Son Üyemiz
mesut44dg

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR