Kişisel Galeri (Cevdet)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan koroglu1414 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 524
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 68,666
Bizim eller..

Mudurnu Sokaklarından..
Mısırcı Çocuk.[attachment=2]
Karpuzlar.[attachment=3]
Baltalar..[attachment=4]
Boyacı.[attachment=5]

DSC 8909 fhdr R

DSC 8921 fhdr

DSC 8969 fhdr

DSC 8992 fhdr

DSC 9010 fhdr

Etiketler
Ynt: Kişisel Galeri (Cevdet)

Takip etmek bir yana dalıp gidiyorum fotoğraflarınıza..
sevgi ve esenlikler Cevdet bey..

Bugün;Bolu offroad kulübü ile birlikte güzel bir gün geçirdik;saccılar göleti civarı.
[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

DSC 9074 fhdr 1

DSC 9073

DSC 9077

DSC 9078

DSC 9081

Merhabalar Cevdet bey,
Çok kişi ellerine sağlık çok güzel fotoğraflar diyecek ve de çok doğru söylemiş olacak,
Ben farklı olarak haddim de olmayarak beğenmedim hiç güzel değiller diyeyimde beğenmemiş birisi olsun nazarlık niyetine,
Ellerine ve emeklerine sağlık.
Sağlıkla kalın.

sisdagili61' Alıntı:
Merhabalar Cevdet bey,
Çok kişi ellerine sağlık çok güzel fotoğraflar diyecek ve de çok doğru söylemiş olacak,
Ben farklı olarak haddim de olmayarak beğenmedim hiç güzel değiller diyeyimde beğenmemiş birisi olsun nazarlık niyetine,
Ellerine ve emeklerine sağlık.
Sağlıkla kalın.
:smiley:
Teşekkür ederim niyazi bey.
Renkli çalışmak isterdim aslında :(

Fotoğraflarla oynamayı doğru bulmuyorum. çekim sırasında herşeyi düşünmek gerek. Sonra tüm fotoğraflara şüpheyle bakıyoruz.
Siyah beyazlar çok lezzetli.özlemişiz.
Emeğinize sağlık. Sağolun.

eralpserper' Alıntı:
Fotoğraflarla oynamayı doğru bulmuyorum. çekim sırasında herşeyi düşünmek gerek. Sonra tüm fotoğraflara şüpheyle bakıyoruz.
Siyah beyazlar çok lezzetli.özlemişiz.
Emeğinize sağlık. Sağolun.
Teşekkür ederim;çok haklısınız;kadraj alırken düşünmek gerek.

Artık pc lerde bir fotoğraf yeniden yaratılabiliyor...kompozisyon bile değişebiliyor...ama şu varki kötü bir kadrajı ,kötü bir kompozisyonu ne yapsanız değiştiremezsiniz...yani daha güzel yapamazsınız görsel ve estetik açıdan...ben şahsen iyi bir fotoğrafçının yaptığı ufak renk düzeltmeleri,pozlama ,kadraj düzeltmelerini aşırıya yani doğal olanın dışına çıkmamak kaydıyla yemeğin garnitürü olarak değerlendiriyorum...ki bunu yapmayan da yok gibi....:smiley:)) görsel açıdan estetik ve kaliteyi artırcak her yol mübahtır...hdr ler gibi...veya panorama gibi...her fotoya şüpheyle bakmak gereksiz...zaten aşırı manipülle edilmiş olanlar sırıtıyor..:smiley:) kolay gelsin...selamlar Cevdet bey...

Çok haklısınız orhan bey;filimli karanlık odalı zamanlarda bile şimdikinin kısaca;fotoshop tabir ettiğimiz çalışmaları kalemlerle(karakalem) fotoğraf üzerinde bir takım seyir keyfini bozmayacak ve-ya vesikalık fotoğraflarda ufak tefek düzenlemeler yapılırdı :smiley:
Teşekkür ederim.
selam ile..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,098
Kaydolan Son Üyemiz
mesut44dg

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR