Kişiye Özel Satilik Defender Araçlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan emressam Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 74
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,010
Merhaba arkadaşlar kendim bir üniversitede öğretim görevlisiyim zevkine defender topluyorum ve az bir kar payıyla satıyorum ilgilenirseniz yardımcı olmak isterim.Resim de paylaştığım defender Türkiyenin ünlü sanatçılarından biri için özenle toplanmıştır.Ekli dosyayı görüntüle 4517
merhabalar ben defender 90 arıyorum, elinizde veya bulabileceğiniz var mıdr

Etiketler
Merhaba arkadaşlar kendim bir üniversitede öğretim görevlisiyim zevkine defender topluyorum ve az bir kar payıyla satıyorum ilgilenirseniz yardımcı olmak isterim.Resim de paylaştığım defender Türkiyenin ünlü sanatçılarından biri için özenle toplanmıştır.Ekli dosyayı görüntüle 4517
SLM BENDE BİR TANE ALMAK İSTİYORUM NASIL ALACĞIM NEREDE VE AÇIK KASA UZUNLUĞU KAÇ METRE

Herkes ihaleye girsin herkes land sahibi olsun yalnız ihaleden hiç araç almadan sıkıntılarını çekmeden mke den araç almayı tavsiye etmeyin.Sanayide sağlam bir ekibiniz yoksa maliyetinizde yüksek olur başEmressamınızda çok ağırır.Yinede ben ihaleye gircem yol göster diyene yardımcı olurum takıldığınız yerde

inanilmaz...!!!!! yine yardımcı olurum ( yönlendiririm gelip bire bir çalışamam araçın boyasını vs yapamam ) projesini çizdiririm tavan döşemesini sıfırdan döktürürüm araçın arızası varsıa sizin yönlendirmenizle arızasını söylerim hidrolik takacaksanız hangi markaların uyumlu olduğunu da ve nasıl monte edileceğinide anlatırım.Ayrıca landın malzemeleri kesinlikle ucuz değil örnek : far orjinal land 110 tl 124 farı takarsanız 25 tl.orjinal hidrolik direksiyon kutusu 3000 tl çıkması yaklaşık 1500 tl uyumlu bmw yada ford kutusu 500 tl .Sürekli malzeme aldığımdan yüzde 20 iskontolu malzeme alıyorum ilk kez alacak kişi büyük paralar harcar.Benim tavsiyem ilk kez mke den yada başka ihaleden araç alacak arkadaşlar ön hazırlığınızı yapın masraflarınızı hesap edin piyasa ile karşılaştırın öyle araç alın

aracı 8900 e aldım dediğim malzemeler 2000 lira tutuyor.Ayrıca boyanmadan defender leri yasa gereği trafiğe sokamıyorsunuz.Trafiğe sokarkende proje çizdirmeniz gerekiyor 500 tl maliyeti var.Araçları çalıştırmadanbakıyorsunuz moor ve şanzuman olduğu gibi kumar kötü çıkma ihtimali yüksek aküleri yok döşemeleri oturulacak gibi değil .Mke den al demek kolay aldıkdan sonra sanayide sağlam bir ekibin yoksa başına iş alırsın.Yinede alacak olanlar ayardımcı olurum.Hidrolik direksiyon sistemi orjinal landın 5000 tl çizarında ben 2000 tl ye aracın üzerine takıyorum ingiltereden sipariş attim 1500 tl ye takımını alıyorum .

sizin girdiğiniz ihale kanallarında veya çevrenizde projelik mercedes G serisi varmı hiç

Selamlar,

Ben de 3-4 senedir Defender hayranlığı başladı. İstanbul Çatalca taraflarında kullanacağım, tam offroad amaçlı olarak değil aslında...

90 110 130 hepsi güzel ama benim tercihim 110 veya 130. Bana araç bulmamda yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba arkadaşlar kendim bir üniversitede öğbretim görevlisiyim zevkine defender topluyorum ve az bir kar payıyla banasatıyorum ilgilenirseniz yardımcı olmak isterim.Resim de paylaştığım defender Türkiyenin ünlü sanatçılarından biri için özenle toplanmıştır.Ekli dosyayı görüntüle 4517

Merhaba arkadaşlar kendim bir üniversitede öğbretim görevlisiyim zevkine defender topluyorum ve az bir kar payıylaben de istiyorum banasatıyorum ilgilenirseniz yardımcı olmak isterim.Resim de paylaştığım defender Türkiyenin ünlü sanatçılarından biri için özenle toplanmıştır.Ekli dosyayı görüntüle 4517

Ben de istiyorum.halen yapiyormusunuz.nerde yasiyonuz.ben kisa sase istiyom 90 lik ort. Bir fiyat verebilir misiniz.ben sadece arazide kullanmak istiyom ofroaadl falan isim yok.

Mrb. dun size yazmistim.90 lik bir defender istiyorum.ofriadda kullanmayacagim arazide ve asfaltta kullanacagim .ekstralara gerek yok.orjinal olsun saglam olsun yetet.ort. fiyat ne kadar olur.cevap verirseniz sevinirim.

selam, bende eski kasalı olmayan defender arıyorum,tamamen eski bakımsız olabilir kendim yavaş ve zevkime göre
toplarlayacağım ,,,eski defender bulmama yardımcı olursanız sevinirim.

sürekli olarak mke ihalesinden araç alıyorum marş ve şarz dinaması radyatörü ,arka kasa kapağı eksik olan aracı 8900 e aldım dediğim malzemeler 2000 lira tutuyor.Ayrıca boyanmadan defender leri yasa gereği trafiğe sokamıyorsunuz.Trafiğe sokarkende proje çizdirmeniz gerekiyor 500 tl maliyeti var.Araçları çalıştırmadanbakıyorsunuz moor ve şanzuman olduğu gibi kumar kötü çıkma ihtimali yüksek aküleri yok döşemeleri oturulacak gibi değil .Mke den al demek kolay aldıkdan sonra sanayide sağlam bir ekibin yoksa başına iş alırsın.Yinede alacak olanlar ayardımcı olurum.Hidrolik direksiyon sistemi orjinal landın 5000 tl çizarında ben 2000 tl ye aracın üzerine takıyorum ingiltereden sipariş attim 1500 tl ye takımını alıyorum .
selam ,bende eskii tamamen eski ben her şeyini yaptırabileceğim defender arıyorum satılık bana yardımcı olurmusunuz,orjinal olsun yeterki
telfnm..0 532 232 95 77

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,496
Kayıtlı Üye Sayımız
172,159
Kaydolan Son Üyemiz
Fatih avcı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR