KÖYCEĞİZ BELEDİYE KAMPİNG & ÇEVRESİ

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan airboat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 107
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 38,036
Ynt: KÖYCEĞİZ BELEDİYE KAMPİNG & ÇEVRESİ

Köyceğiz Kamping'de Doğa ile başbaşa; Karavanlı yaşam görsellerine devam...

150d

151

156

158

159

Etiketler

emeğinize sağlık çok güzel resimlerdi acaba bu kış geçirdiğ selle yamurla kampıgın sonu nası olmuştur acaba.çarsamba günü uğrayacam oraya şu an marmaristen köyceğiz göçek ve dalyan fetiyede olacam kışın bakalım nasılmış saygılar

58ayhan' Alıntı:
emeğinize sağlık çok güzel resimlerdi acaba bu kış geçirdiğ selle yamurla kampıgın sonu nası olmuştur acaba.çarsamba günü uğrayacam oraya şu an marmaristen köyceğiz göçek ve dalyan fetiyede olacam kışın bakalım nasılmış saygılar

Ayhan kardeşim,
Köyceğiz kordonboyunun gölden yüksekliği 1-1.5mt var yada yok.Gölde denizden seviye olarak biraz yüksek ki Dalyan kanalından denizle birleşiyor.
Kış aylarındaki anlık yağmurlarda, çevrede bulunan daglardan akan derelerin toplamı göle akıyor ve ani bir yükselme oluyor.Köyceğizde bu türlü taşkın her yıl oluyormuş.Üstelik yağışta Türkiye ortalamasında
Rize'den sonra 2.sırada yer alıyor.Yaza hazırlık için kordon boyu temizlenmiş olur,bence güzellik daha artar kanısındayım.
Son haber fotoları gezenbilir'e taşırsanız sevinirim.Ben bu yaz yine orda olacağım.
Selamlar,sağlıklı geziler dilerim.

29 ocak 2012 Tarihinde köyceğize uğradım,bu yılki taşma neticesinde taşkın suları kordon boyu ve paralelindeki yolu sular altına aldığı bilgisini almıştım,benim bulunduğum dönemde kordonla aynı yükseklikte idi,ancak kamp alanı içine girilmeyecek gibi balçık ve suyla kaplı küçük bir gölcük halinde idi.Sultaniye kaplıcalarına göl suyu karıştığı için gitmekten vazgeçmiştim.Neyse güncel durumu Ayhan beyin paylaşımından öğrenebiliriz umarım.

enver kardeşim ben köyceğize uğrayacaktım birinci girişten girmedim 2 ci girişten girerim diye girerken yol çalışması vardı baya orda sohpet esnasında içerinin son durumun öğrenmek istedim kampık tarafı saten daha temizlenmemiş ve şehirde yeni yeni toparlanmış.benimde kampikle bir işim olmadığından girmedim.çünkü daha önceleri bir kaç gelmiştim.bende dalyanda bir gece konaklıyarak şu bügün göçekteyim saygılar

IMGP4866

IMGP4867

IMGP4862

IMGP4864

IMGP4860

Ayhan bey ,bir yerde isabet olmuş girişi kaçırmak,dediğim gibi kampta plajın olduğu kafede berbat durumdaydı..Size göcekte ve bundan sonraki günlerde gittikçe güzelleşecek rotanızda huzurlu ,bol güneşli gezi diliyorum..

enverdede' Alıntı:
Ayhan bey ,bir yerde isabet olmuş girişi kaçırmak,dediğim gibi kampta plajın olduğu kafede berbat durumdaydı..Size göcekte ve bundan sonraki günlerde gittikçe güzelleşecek rotanızda huzurlu ,bol güneşli gezi diliyorum..
teşekkürler kardeşim ilerdeki gezilerimizde buluşmak üzere saygılar.göçek 19cc bugün bilginize

58ayhan' Alıntı:
teşekkürler kardeşim ilerdeki gezilerimizde buluşmak üzere saygılar.göçek 19cc bugün bilginize

Ayhan kardeşim,
Köyceğiz için doğrusu üzüldüm.Kamping arazisinin bir bölümü Kordon seviyesinden düşük.Göl seviyesinde.Kamping icinde 2-3 adet derecik var göle bağlı.Gölde su yükseldiğinde kampingi
su basıyor.
Geçen mevsim belediye çalışanları tarafından kampinge 2012 sezonundan önce genel bir düzenleme yapılacağı söylentisi vardı.Göle yakın kısmına dolgu yapılırsa su baskınından kurtulur herhalde.
Belediye Başkanının bu konulara duyarlı olduğunu görmüştüm.Her halde ilgilenir.
Sel baskını nedeniyle Tüm Köyceğiz halkına ve Sayın Başkana geçmiş olsun.

airboat' Alıntı:
Ayhan kardeşim,
Köyceğiz için doğrusu üzüldüm.Kamping arazisinin bir bölümü Kordon seviyesinden düşük.Göl seviyesinde.Kamping icinde 2-3 adet derecik var göle bağlı.Gölde su yükseldiğinde kampingi
su basıyor.
Geçen mevsim belediye çalışanları tarafından kampinge 2012 sezonundan önce genel bir düzenleme yapılacağı söylentisi vardı.Göle yakın kısmına dolgu yapılırsa su baskınından kurtulur herhalde.
Belediye Başkanının bu konulara duyarlı olduğunu görmüştüm.Her halde ilgilenir.
Sel baskını nedeniyle Tüm Köyceğiz halkına ve Sayın Başkana geçmiş olsun.

Seyfettin hocam temennimiz öyle geniş bir alanın atıl kalmaması ,önceki yıllardan kalan banyo ve tuvaletlerin durumunu sizde görmüş içiniz cız etmiştir.Küvetli banyo üniteleri vardı,çoğu kötü kullanımdan pert olmuş.İnşallah başkanımız pes etmez.bizde geçmiş olsun dileğimizi gönderiyoruz.

enverdede' Alıntı:
Seyfettin hocam temennimiz öyle geniş bir alanın atıl kalmaması ,önceki yıllardan kalan banyo ve tuvaletlerin durumunu sizde görmüş içiniz cız etmiştir.Küvetli banyo üniteleri vardı,çoğu kötü kullanımdan pert olmuş.İnşallah başkanımız pes etmez.bizde geçmiş olsun dileğimizi gönderiyoruz.
Dede Dostum,Temenninize sonuna kadar katılmaktır, bu topiği açmamın nedeni.İnsan olupda içi cız etmemek mümkün mü? 2011 25 Temmuzundan itibaren 38 gün kamp yaptım.Benim için imkanları kıt olsada oraya, tanımayanları davet etmek ve tanıtmaktı amacım.10 yıl kadar önce orası çevrenin en güzel en rahat,imkanları bol bir kampingi imiş.Ben gezmedim ama siz o bölgeyi tanıyorsunuz hangi bölgede böyle hazırlanmış 2012 de kampinğ varmı? 10 yıl evvel o sistem kurulmuş,ama şimdi?
Yine de Köyceğiz'i çok sevdim ben.Emekliyim,Öğretmenim,Yaşımızda ne derler kemale erdi.Ankara'nın kalabalığından ,sitresinden politikasından bıktım usandım artık.Sığla ağaçları gölgesinde iki sayfa kitap okumak,
akşamları kordonda yürümek,rakı,balık,roka yanımda da 48 yıllık eşim.Yeterde artar bile.
Bu yazda ankara'dan yola çıkıp uzun konaklamak yine Köyceğiz'de olacaktır,nasip olursa....

airboat' Alıntı:
Dede Dostum,Temenninize sonuna kadar katılmaktır, bu topiği açmamın nedeni.İnsan olupda içi cız etmemek mümkün mü? 2011 25 Temmuzundan itibaren 38 gün kamp yaptım.Benim için imkanları kıt olsada oraya, tanımayanları davet etmek ve tanıtmaktı amacım.10 yıl kadar önce orası çevrenin en güzel en rahat,imkanları bol bir kampingi imiş.Ben gezmedim ama siz o bölgeyi tanıyorsunuz hangi bölgede böyle hazırlanmış 2012 de kampinğ varmı? 10 yıl evvel o sistem kurulmuş,ama şimdi?
Yine de Köyceğiz'i çok sevdim ben.Emekliyim,Öğretmenim,Yaşımızda ne derler kemale erdi.Ankara'nın kalabalığından ,sitresinden politikasından bıktım usandım artık.Sığla ağaçları gölgesinde iki sayfa kitap okumak,
akşamları kordonda yürümek,rakı,balık,roka yanımda da 48 yıllık eşim.Yeterde artar bile.
Bu yazda ankara'dan yola çıkıp uzun konaklamak yine Köyceğiz'de olacaktır,nasip olursa....

Hocam hepimizin peşinde olduğu bu değilmi,gönlünüzce huzurlu dinlenceler şimdiden .....

enverdede' Alıntı:
Hocam hepimizin peşinde olduğu bu değilmi,gönlünüzce huzurlu dinlenceler şimdiden .....
Teşekkürler DEDE ! Köyceğizin Aşığı olarak ben kampanyama devam edeceğim...

KÖYCEĞİZ TANITIM KİTAPCIĞINDAN

Yaşlanmanın yasaklandığı
Hastalıkların sonuçlandığı
Dünyanın ikinci harikası
Antik Su Kaplıcası

Buralarda yaşayan ölmez demişler Dağın adını ÖLEMEZ koymuşlar Sultanlar gelip şifa bulmuşlar Köyün adını SULTANİYE koymuşlar

Salih ERBAY-Köyceğiz Belediye Başkanı

airboat' Alıntı:
Teşekkürler DEDE ! Köyceğizin Aşığı olarak ben kampanyama devam edeceğim...

KÖYCEĞİZ TANITIM KİTAPCIĞINDAN

Yaşlanmanın yasaklandığı
Hastalıkların sonuçlandığı
Dünyanın ikinci harikası
Antik Su Kaplıcası

Buralarda yaşayan ölmez demişler Dağın adını ÖLEMEZ koymuşlar Sultanlar gelip şifa bulmuşlar Köyün adını SULTANİYE koymuşlar

Salih ERBAY-Köyceğiz Belediye Başkanı
evet doğru söze ne denir hocam insan nerde nasıl rahat edebiliyorsa orda olması kadar doğal bir şey yok bende zamanında çekme karavanım olduğunda hep istanbulda kilyos turbana çekerdim ve 3 ay orda kalırdım hiç bir yerede gıtmezdim am daha sora oto karavana geçincede bütün türkiye senin olduğu için neresi deng gelirse orası yapıyoruz.ama tabiki herkes için değişir bu kelimem kımse yanlış anlamasın ben karavan kampikleri eskısı gibi ihtiyac görmüyorum dün yanın parasını istiyorlar ama bir hızmet yok.bence karavan kampıkler artık bitmiş durumda.en azı 30tl 50 tl kadar çıkıyor yazık bu paralara.bu benım bağımsız fikrim saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,097
Kaydolan Son Üyemiz
nakturk25

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR