KÖYCEĞİZ BELEDİYE KAMPİNG & ÇEVRESİ

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan airboat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 107
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 38,041
Ynt: KÖYCEĞİZ BELEDİYE KAMPİNG & ÇEVRESİ

58ayhan' Alıntı:
evet doğru söze ne denir hocam insan nerde nasıl rahat edebiliyorsa orda olması kadar doğal bir şey yok bende zamanında çekme karavanım olduğunda hep istanbulda kilyos turbana çekerdim ve 3 ay orda kalırdım hiç bir yerede gıtmezdim am daha sora oto karavana geçincede bütün türkiye senin olduğu için neresi deng gelirse orası yapıyoruz.ama tabiki herkes için değişir bu kelimem kımse yanlış anlamasın ben karavan kampikleri eskısı gibi ihtiyac görmüyorum dün yanın parasını istiyorlar ama bir hızmet yok.bence karavan kampıkler artık bitmiş durumda.en azı 30tl 50 tl kadar çıkıyor yazık bu paralara.bu benım bağımsız fikrim saygılar

Öğretmenim,
Size aynen katılıyorum.Kıt kanaat geçinen emekli memur yada öğretmen bütceşine göre değil bu kamping ücretleri.Köyceğiz belediye işletmesi.Uzun süre kalındığında ücret uygun olabiliyor!
Selamlar,iyi çalışmalar.

Etiketler

Sayın seyfettin hocam paylaşımlarınız için teşekkürler.Aynı zamanda bu doğa nharikası Köyceğizin durumuna üzüldüm Dilerim en kısa zamanda hem Köyceğiz hemde kamping bir an önce toparlanır da eski günlerine döner :'(

anibal_anibal' Alıntı:
Sayın seyfettin hocam paylaşımlarınız için teşekkürler.Aynı zamanda bu doğa nharikası Köyceğizin durumuna üzüldüm Dilerim en kısa zamanda hem Köyceğiz hemde kamping bir an önce toparlanır da eski günlerine döner :'(

Temenni edelimki dileğimiz gerçekleşsin.

Forumun test yayınlarına başlaması nedeniyle görüntü göndermem aksamıştı.
Konuya gönderdiğim bazı fotolar flu olmuştu.Ölçülerini küçülterek biraz düzeltiğim kanısındayım.
Devam edeceğim.
Sağlıcakla kalın.

106

165

166

172

172a

ŞELALE:Köyceğize 8klm uzaklıkta,Toparlar Şelalesi;Araçla 7 klm gittikten sonra sarp ve Dik bir patika ile çıkılıyor.ADD'li gençlerin daveti üzerine katıldık.Hava sıcaklığı kayalardan yansıyordu.Eşim ve benim için
çok zor bir tırmanış oldu.Gençler düzovada gidiyorlardı sanki.Şelalenin 200m2 göletinde serinlemek çok güzeldi gençler için.Biz aşağıya inip çıkmayı göze alamadık,iple inmek tutunarak çıkmak gerekiyordu.
Yinede güzel bir gün geçirdik.

300

301

303

304

305

KATRANCI:Eskiden Orman bakanlığına bağlı tesismiş.Şimdi özelleşmiş.Fethiye Köyceğiz karayolu üzerinde 2klm içerde.Güzel bir koy.Karavan ve çoğunlıkla çadır yerleşimi.Ramazan ayı içinde gitmiştik.Ben çok kalabalık gördüm.Kampingci bir arakadaşa bu ne kalabalık böyle dediğimde
bu kalabalık mı,siz ramazan öncesi görmeli idiniz,adım atacak yer yoktu dedi. Konaklamazsanız bile
giriş ücreti ödüyorsunuz.Karavan 40Tl Çadır 20 TL idi.Hediyelik eşya reyonları,çağocağı var.Sukaydırağı var.Özelleşmiş ya hepsi ücretli.
Bunaltıcı bir sıcaklık var,Rüzgar hiç yokmuş.Çadırlar arası 1 mt ya var ya yok.Bütün yerler numaralanmış.
Bence Bu kampta en büyük tehlike;bir yangın çıkma olasılığı.Kampa giriş tamamen çamlık. Yangın çıktığında kaçmak mümkün değil.Kurtulacak tek yer deniz tarafı. Birkaç görüntü.

Evet hocam 3 hafta evvel fetiyeden motorla katrancıya gittim ordan arkadaşlar istemişti görmemi ama ne varki uzaktan gelen karavancı arkadaşlara uymayan bir yer çok iç içe çadırcılar ve karavancılar akraba olmuş..Sizin dediğiniz gibi bir yangın çıksa allaha emanet sağ çıkamazsınız.ayrıca yetkililerle görüşmemde bu sene 35ve 40 tl gıbı bir ücret alacaklarmış.Ama bence oralarda yaşayan karavancılar için belki uyar ama bugün 300km veya 400km yapıp oraya gitmem..bu benim görüşüm..bırkaç resim sizler için katrancıdan

IMGP4915

IMGP4913

IMGP4912

IMGP4916

airboat' Alıntı:
Başka konulara resim gönderebiliyorum,Kendi açtığım konulara yüklemeye çalıştığım resimler kabul görmüyor.
Resimleri önce tek göndermeyi bir dene bakalım hocam acaba çokmu büyük formatları

58ayhan' Alıntı:
Resimleri önce tek göndermeyi bir dene bakalım hocam acaba çokmu büyük formatları
Sayın Ayhan,
Resimlerin aslı 2030x1500 ölçekli idi.Düzenle sayfasında %30 çektim.600x400 gibi oldu,kaydettim.
Paint e kaydettim.1 resim,3 resim 5 resi denedim.Red!
Başkalarının açtığı konulara yükleyince kabul ama bana red.

Dosya ekle bölümünde ben eskisi gibi GÖZAT la eklemeye çalışıyorum.Bazı konularda ise Ekleme
bölümü Beyaz kolonda (Dosya ekle) (Dosya Eklenmedi) yazıyor. Acaba neden bu mudur?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,098
Kaydolan Son Üyemiz
mesut44dg

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR