Land Rover Defender Satış İhaleleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ali fatih Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 639,601
Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri

Arkadaşlar Aliaga hurdaligi gittim bugün cok araç var ama hepsi cok kötü durumda ama içlerinden birtanesine hayran kaldım 2000 model td defender lastikler sıfır süper ama satışı yokmus

20150324 145431

20150324 145541

20150324 144910

20150324 144910

20150324 144849

Etiketler

Merhaba, ben Göksel, uzun zamandır siteyi takip ediyorum ama hiç mesaj yazmamıştım. Kısmet bugüneymiş. Aliağadaki ihaleden bir sonuç çıktı mı onu sormak istedim ??? iyi günler

mrb göksel bey ihale bu ayın 31 nde ama burdaki araclar cok kötü iyi şimdi mke yeni tasıma ihalesi yapıyor belki düzgun arac gelebilir iyi günler

28 nısandakı ıhaeye cıkıcak aracları gormeye gıden varmı veya ıhaleden alıp yaptırmadan satan bırılerı varmıdır

Mke denilen yer neresi ve bu ihaleye girmek için bir şartlandırma var mıdır yoksa herkes rahatlıkla katılabiliyor mu ? İhale iletilerini takip ediyorum uzun zamandır yalnız bu konuda resmen kör cahilim.

Mke'nin açılımı ''Makine ve Kimya Endüstri''si ise internetten biraz araştırdım. Sanırım ayın 24'ündeymiş. Umarım doğru bir şeyi araştırıyorumdur.:smiley:

Merhabalar;
Bildiğiniz gibi Kırıkkalede bol miktarda 110 luk defender satışa sunuldu. 3 adet de ambulans var. Acaba oraya giden arkadaşlardan şu ambulansların fotolarını çekip buraya koymalarını rica edebilirmiyim?
Birde tenteli olanların hepsi ağır yük tipi kasalı mı yoksa arada yekpare kasa tenteli olanlardan var mı? Bu linkteki kasadan var mı yani?
http://onlycarspictures.com/uploads/land-rover/land-rover-defender-110-pick-up/land-rover-defender-110-pick-up-05.jpg
Ben çok uzağım gelecektim ama gidenlerden yardımcı olan olursa boşuna gelmemiş olurum.

Selamlar...

Tolgahan bey 24 nisanda bir ihala ben bulamadim ama 28 nisanda var ihale buda linki

http://www.mkek.gov.tr/Ihaleler/File/28%20NİSAN%202015%20TARİHLİ%20ARAÇ%20İHALE%20LİSTESİ..pdf

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,451
Kayıtlı Üye Sayımız
172,104
Kaydolan Son Üyemiz
onur57

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR