Land Rover Defender Satış İhaleleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ali fatih Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 639,505
Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri

Osman bey gordugunuz araclarin durumunu burdan yazarsaniz ve eğer varsa fotograflarini paylasmaniz daha faydali olucağıni dusunuyorum

Etiketler

ertug-isg' Alıntı:
Tolgahan bey 24 nisanda bir ihala ben bulamadim ama 28 nisanda var ihale buda linki

http://www.mkek.gov.tr/Ihaleler/File/28%20NİSAN%202015%20TARİHLİ%20ARAÇ%20İHALE%20LİSTESİ..pdf

Ertug hocam tarihi yanlis yazmisim evet ihale ayin 28'inde. :smiley:

Arkadaşlar şu anki Aliağa daki araclar çok kötü ve rezil durumda zaten 2 ihaladir de satılamayan araclar bence bu araclara ihaleye girilmez sadece 1 tane 2000 model kapalı kasa 5 kapılı defender var oda NATO dan geldiği için satışı olmuyormuş kesilip hurdaya gidecekmiş

osmanakyürek' Alıntı:
Arkadaşlar şu anki Aliağa daki araclar çok kötü ve rezil durumda zaten 2 ihaladir de satılamayan araclar bence bu araclara ihaleye girilmez sadece 1 tane 2000 model kapalı kasa 5 kapılı defender var oda NATO dan geldiği için satışı olmuyormuş kesilip hurdaya gidecekmiş
Bu yorumun uzerine kimse girmez sanirim ihaleye ...

osmanakyürek' Alıntı:
Bu yorumun uzerine kimse girmez sanirim ihaleye ...

Satılık
368f9b574f2a8c7ae9d8598360a12697.jpg
594c5b32a2b9202d6ef1c74ed4af8bb1.jpg

28 Nisan ihalesinde Kırıkkaledeki 3 ambulansa da teklif çıkmamış. (Hatta çoğu defendere de çıkmamış)
Acaba durumları çok mu kötü, giden ve inceleyen bir arkadaş var mı?

Toplanmayacak kötü mü acaba.. uzağım boşuna da gitmek istemiyorum açıkçası.. neyse teşekkürler

Toplanır toplanmasına ama mke geçen ay yeni bir taşıma ihalesi yaptı yeni araçları bekle derim tabiki karar sizin siz tentelimi arıyorsunuz

Şu aşamada dediğiniz gibi yapmak mantıklı. Ben ambulans veya hafif yük tenteli arıyorum. Toplamak için. bu süreç benim için yorucu ama zevkli olacak. Off road yapmayacağım. Sadece kışın av yazın kamp için olacak...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,444
Kayıtlı Üye Sayımız
172,099
Kaydolan Son Üyemiz
Attorney58

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR