Land Rover Freelander Kartepe ve Civarı Tanışma Gezisi (12 Şubat 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rkayaci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 187
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,950
Ynt: Land Rover Freelander Kartepe ve Civarı Tanışma Gezisi (12 Şubat 2011)

aradaşlar saat 11 den itibaren kaşam 4 e kadar size ulaşmaya çalıştım hem telsiz hem telf. ile ama olmadı
zirveye kadar çıktım bakındım etrafa.
bizde piknik yaptık ailecek ..
bunlarda fotolar birdahakine artık selamlar.

SP A0013

Etiketler

s a dostlar ben bugün gördüm bunu işlerim yoğunluğundan netede bakamadık heç ama katılmak isterdim umarım ii eğlenceli geçmiştir bir dahaki sefere şu geziyi pazar yapalımda tüm freelandercılar ve arazi araçlı dostlar bir araya gelelim pazar olsun ama cünkü genelimizin pazar günü daha müsait oluruz bir dahaki sefere allah nasip ederse saygılar.

iyiydi. gelemeyen arkadaşlar,bir daha inşaallah.diyelim [attachment=1]

1DSC07767

TERRANO 1.' Alıntı:
aradaşlar saat 11 den itibaren kaşam 4 e kadar size ulaşmaya çalıştım hem telsiz hem telf. ile ama olmadı
zirveye kadar çıktım bakındım etrafa.
bizde piknik yaptık ailecek ..
bunlarda fotolar birdahakine artık selamlar.

Merhabalar Erkan bey,

Biz akşam saat 8 e kadar kartepe civarındaydık. Kara bata çıka araçta olmadığımız zaman telsizde anans yapmış olabilirsin. Cepte bazen çekiyor bazen çekmiyordur. Talihsizlik olmuş. Ben de iki kez aradımve sürekli anans yaptım ama görüşemedik. Kısmet değilmiş...

Kaan çelik' Alıntı:
s a dostlar ben bugün gördüm bunu işlerim yoğunluğundan netede bakamadık heç ama katılmak isterdim umarım ii eğlenceli geçmiştir bir dahaki sefere şu geziyi pazar yapalımda tüm freelandercılar ve arazi araçlı dostlar bir araya gelelim pazar olsun ama cünkü genelimizin pazar günü daha müsait oluruz bir dahaki sefere allah nasip ederse saygılar.

Bir sonraki pazar günü olur inşallah sizde katılırsınız...

arkadaşlar resimleri bekliyoruz.

Arkadaşlar ben beraber yaptığımız gezimizden bir kaç gün öncesinden Adapazarı köyleri, yaylaları ve dereleri ile Sülüklü Göl gezi fotoğraflarımı öncelikle sizlerle paylaşıcam. Ardından Kartepe gezimizin resimlerini yükliycem. İyi seyirler.....

CIMG2593

CIMG2594

CIMG2596

CIMG2597

Sülüklügöl yolu ve kendisinin resimleri...Gitmek isteyen arakdaşara tavsiyem mutlaka mt tipi lastik kullanmaları ve yanlarında takoz ile zincir bulundurmaları olacaktır. Zira göl yaklaşık 1050 mt de ve 650 den sonra çok az kar var ama yolların altı kar erimseinden dolayı buz üstü karlı. Ama manzara ve doğa süper...tavsiye ederim.

CIMG2621

CIMG2625

CIMG2628

CIMG2628

CIMG2630

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,455
Kayıtlı Üye Sayımız
172,108
Kaydolan Son Üyemiz
desiredesire

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR