Land Rover Freelander Kartepe ve Civarı Tanışma Gezisi (12 Şubat 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rkayaci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 187
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,949
Ynt: Land Rover Freelander Kartepe ve Civarı Tanışma Gezisi (12 Şubat 2011)

HAKDANEFE' Alıntı:
Hayatımda ender anlardan birisi idi bu kartepe gezisi.Organize eden rıdvan abiye,Takımın büyüğü mehmet abi ye neşeli kişikleri ile ortamı şenlendiren şahin ve saz arkadaşlarına hele beni kurtaran ski-truck operatörüne,nefis yemeklerle damağımızı şenlendiren abla lara sonsuz teşekkür eder ha bu arada co-pilot mustafa yı unutmayalım tüm dostların kandili mübarek,sevgililer günü de sevgi dolu olsun....

Hiiiç teşekkür etme....Senin kalacağın yerler ve bizi çekeceğin yerler ileride bizi bekliyor olacak....:smiley: sevgi ve selam ile .....

Etiketler

eyvallah,Rıdvan hoca yarın sende cay meselesi. peşinde fotoğraflar gelsin .Co pilot Mustafadan ses yok hala

rkayaci' Alıntı:
sen o canavarla yakınlasırken biz arabaları cekiyorduk ben cekemedim. Genclerden umitliym onlarda kesin vardır.

bizde bir sürü video var abi yanına gelince atıcaz İNSALLAH :smiley:
BU arada daha yeni girdim foruma biz balıkesire geçtik dönüşte daha yeni girdim yani
güzel bir gün geçirdik devamı gelir insallah
bu arada kandiliniz mübarek olsun ŞAHİN DURSUN

İçinde kimse olmayan kara saplanmış arabamı 5 kişi çektiğimiz resme bayıldım :D

bizim ahalı s.a. hayrlı sabahlar ya st.ya yani işyerine gecemedim ,yoksa bende size uğrardım .yarın.mecidiyeköy v.d. işim vae duruma göre ararım.

tık tık kisme yokmi?

sizden ses seda cıkmadı nerdesiniz buluştunuzmu benim iş erken biterse ararım ama pek bitecek gibi durmuyor.

iiki Mustafadan da haber yok ne pilotundan nede co pilotondan.anlaşılan işler yoğun.

slm arkadaşlar ahada bir tanesinden ses çıktı fotoları yükleyemiyorum bir türlü resimler kaldı elimde arkadaşlar

Sn akkuş biraz zorla at tot onlar gelir.yazı yazılan bölümde ön izlemeye gıkla açılan pencere biraz kalabalık.sol alta yakın bir beyaz zemin ovalin içinde (Choose file) denen yeri tıkla.sonrada masaüstünde ki yollamak isrediğin kareleri dosya olarak yükle .ve gönder falan filan vs.kabaca bu kadar.Bende pek öyle başarılıcoputer kullanıcısı değilim .umarım kolay halledersin.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,454
Kayıtlı Üye Sayımız
172,107
Kaydolan Son Üyemiz
traveler74

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR