Land Rover Freelander Kartepe ve Civarı Tanışma Gezisi (12 Şubat 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rkayaci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 187
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,950
Ynt: Land Rover Freelander Kartepe ve Civarı Tanışma Gezisi (12 Şubat 2011)

freegraf' Alıntı:
Sn akkuş biraz zorla at tot onlar gelir.yazı yazılan bölümde ön izlemeye gıkla açılan pencere biraz kalabalık.sol alta yakın bir beyaz zemin ovalin içinde (Choose file) denen yeri tıkla.sonrada masaüstünde ki yollamak isrediğin kareleri dosya olarak yükle .ve gönder falan filan vs.kabaca bu kadar.Bende pek öyle başarılıcoputer kullanıcısı değilim .umarım kolay halledersin.

Bende atamıyorum serverlarda aşırı yoğunluk var...

Etiketler

Herkese hayırlı sabahlar.Mustafa hani bana mail atacaktın.Sen bana gönder ben eklerim kardeş..

Merhaba,

abi fotolar nerde yaa atmadınız mı daha pajero yu gormek istiyorum :D:D:D:D

Okan 4.5.6. sayfalara bak fotoları görürsün.Ama daha hepsi değil tabii.

yaa abi ben foto atamıyorum yaa :S:S profil resmimi bile atamıyorum :d:D:DD:D yoksa doldurcam burayı vıdeolarla fotolarla :D:D

biraz angarya ve geldim.ortam sessiz.

arkadaşlar 2006 pajero sol ön çamurluk içi davlumbaz nereden bulabilirim.Acil yardım.

HAKDANEFE' Alıntı:
arkadaşlar 2006 pajero sol ön çamurluk içi davlumbaz nereden bulabilirim.Acil yardım.

http://www.otoyedekparcaburada.com/index.php?do=catalog/show1&p=22&tp=3

güzel ve keyifli bir gezi olmuş aynı tarihte bizimde gezimiz olmasaydı zevkle katılacağım bir gezidi neyse bir dahakine inşallah

slm mustafa senin kartaki mail adresine gönderirken hata veriyor fese ekledim ordan alabilirsin hotmail adresin varsa ordan deneyebilirim saygılar.

akşam oldu kimse birşey atmamış bende kendime kızdım niye daha cok görsell toplamadım diye.Ayrıca Sinan bey kesinlikle bekleriz.

Arkadaşlar ben hızımı alamadım.18-19-20 Şubat Bolu aladağlar kampı var.isteyen cumartesi günü kampa gidebiliyor ama aslında cuma dan başlıyor tabii.Ben gitmeyi ciddi ciddi düşünüyor ve hazırlık yapmaya yarın başlıyorum.İlgilenenlere de duyurulur.

ben yazın gittiğim için şimdilik düşünmüyorum.Çocukları almadan gidersen iiyi olur.hava sert olur ondan. bir ara niyetlendim, sonra vazgectim.giderseniz yolunuz acık olsun.

günaydın resimler video bnde ama bnde atamıyorum rıdvan abinin yanına gidicem ama ne zaman geçebilicem onu bilmiyorum :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,455
Kayıtlı Üye Sayımız
172,108
Kaydolan Son Üyemiz
desiredesire

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR