Lr Discovery Almak İstiyorum Yardım Lütfen

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gokdogan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 88
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,969
Ynt: Lr Discovery Almak İstiyorum Yardım Lütfen

Teşekkür ederim. Ben aradığım aracımı aldım. İki aydır biniyorum. 2003 discovery.

Etiketler

Selamlar arkadaşlar. Bu gün uygun bir parsel buldum. Bu parseli almak için aracımı aracımı üzülerek satmayı. Düşünüyorum. İlgilenen arkadaşlar görüşebiliriz.henüz malum siteye ilan vermedim. Discom henüz gezme. Hatırası olan kirletiyo. Duruyor. Yıkayıp fotosu Alacam. Henüz üç ay olmadı alalı. 2003 Hse paket 231000 km.bej renk.
Selamlar

Disco almak istediğim parselin içinde

DSC 0081

gokdogan' Alıntı:
Selamlar arkadaşlar. Bu gün uygun bir parsel buldum. Bu parseli almak için aracımı aracımı üzülerek satmayı. Düşünüyorum. İlgilenen arkadaşlar görüşebiliriz.henüz malum siteye ilan vermedim. Discom henüz gezme. Hatırası olan kirletiyo. Duruyor. Yıkayıp fotosu Alacam. Henüz üç ay olmadı alalı. 2003 Hse paket 231000 km.bej renk.
Selamlar

Gokdogan bey uzuldum aracinizi satmaniza ama daha hayırlı birsey alacaksiniz saniyorum hersey gonlunuzce olsun

Evet kıvanç bey. Benim için zor bir tercih.aracımı alırken de böyle bir. Parselden vaz geçerek almıştım. Çocuklar büyüyünce böyle bir yerde ihtiyaç oldu. Kendimi hazır hisseder etmez yine disco derim. Nasip olursa.

Merhaba, ben de bir discovery almak niyetindeyim. yorumlarınız benim için önemli. linkteki aracı bilen var mı? Yorumlarınızı paylaşabilir misiniz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-kazasiz-2001-land-rover-discovery-2-lpg-li-199079985/detay

Discoarı sınıflandırın özellik ve model farkların. Göre sonra her sınıfı kendi içinde değerlendirin. Örn.Motor hacimleri,yakıt türü, Motor özelliği,model,iyileştirme özellikleri vb.

merhabalar,
discovery3 araştırıyorum 2 aydır. anladımki başka araba kesmeyecek benİ. korand sportumu sattım. önerileniz benm için çok kıymetli.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-temiz-kullanilmis-hasarsiz-discovery-s-207406454/detay
yorum ve önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba, linkteki aracı bilen tanıyan değerli üyeler yorumlarını paylaşabilirler mi? Araç yaklaşık 4 aydır satışta ama satılmadı, fiyatı mı yüksek, farklı bir sorunu mu var? Bunu aldıktan sonra neleri değiştirmem gerekir, kır ve piknik gibi geziler dışında kullanmayacağım, sorunsuz kullanmak için ne kadar harcamam gerekebilir. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-2001-land-rover-discovery-2-lpg-li-208633462/detay

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,094
Kaydolan Son Üyemiz
ArdaDeniz16

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR