Maden Deresi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan buralpdi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 105
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,234
Ynt: Maden Deresi

Levent bir aksilik olmazsa katılırım demiştim malesef bu etkinliğe çok istememe rağmen katılamıyoruz.Katılan Arkadaşlara şimdiden eğlenceli kamplar dilerim.takipteyim.

Etiketler

EFEF' Alıntı:
Levent bir aksilik olmazsa katılırım demiştim malesef bu etkinliğe çok istememe rağmen katılamıyoruz.Katılan Arkadaşlara şimdiden eğlenceli kamplar dilerim.takipteyim.

çok teşekkürler, başka kamplarda görüşürüz, selamlar

derindeniz1' Alıntı:
Katılan herkese iyi bir tatil ve haftasonu olur umarım.

İzmir'den selamlar, sevgiler.

çok teşekkürler :smiley:
buradan da İzmir e bol selam

Yarın sabah erkenden yola çıkmayı planlıyorum,tahmini 09 civarında bercestede olurum.
Arkadaşlarla karşılaşırsak onlarla birlikte yoksa bir çay molası verip yola devam ederim.
Günlümüzden geçen,Adapazarından geçerken Bülent ve mustafa kardeşlerimize uğrayıp birer çaylarını içmek olur,fakat(Mesayilerini almamak adına)yolumuza devam etmeyi düşündük,buradan ikisinede kucak dolusu sevgiler.

camper_02' Alıntı:
Yarın sabah erkenden yola çıkmayı planlıyorum,tahmini 09 civarında bercestede olurum.
Arkadaşlarla karşılaşırsak onlarla birlikte yoksa bir çay molası verip yola devam ederim.
Günlümüzden geçen,Adapazarından geçerken Bülent ve mustafa kardeşlerimize uğrayıp birer çaylarını içmek olur,fakat(Mesayilerini almamak adına)yolumuza devam etmeyi düşündük,buradan ikisinede kucak dolusu sevgiler.

Kenan kardeşimizle akşam berceste de buluşacağız Mehmet ağbi,
program bize uyar (onların da işi müsaitse tabii),
acelemiz yok nasılsa :smiley:

Cuma günü akşamüstü çıkmayı düşünüyorum malum çocukların okulu var!.görüşmek dileğiyle!

Selamlar
Vardiya çalışması nedeniyle 10:00 gibi ayrıldım kamp alanından. 18:00 civarı Silivri'ye ulaştım.
İlk fotoyu ben ekleyeyim.
Kenan YAMA

20150424 202013

iyi dileklerde bulunan arkadaşlara çok teşekkürler :smiley:

10 karavan 3 otomobil ile güzel bir kampı daha geride bıraktık, kampımızda bizlerle beraber olan, bizi yalnız bırakmayan dostlara çok çok teşekkürler,

Maden deresi çok güzel bir yer, geldiğimize hiç pişman olmadık, gecelik 20tl elektrik dahil konaklama yaptık, piknikçilerin arasın da olmadığımız içinde her türlü gürültüden uzak doğa ile başbaşa dört gün geçirdik, çadır konaklaması mevcut, gittiğimizde liseli izciler kamp yapıyorlardı, havası çok güzel oksijen zehirlenmesine maruz kalıyorsunuz :smiley:, dört günün sonunda 15gün tatil yapmış gibi hislerle döndük, çocuklar içinde mükemmel bir yer, bol bol koşup oynadılar, dönerken ağlayarak gitmek istemediler, market ve alışveriş ihtiyacını halledip gelmek lazım, su bol her yerde çeşme var, yürüyüş yapmak isteyenlere parkurlar bol, isteyenler bungalov evleri kiralayabiliyorsunuz, gecelik 150tl ücretin içinde kahvaltı yok, etraftan bol bol yemeklik ot toplayabiliyorsunuz, bizimki kaldırık otu topladı yemeği oluyormuş bana hiç cazip gelmiyor etobur olduğumuz için :D önemli bir not avea ve vodafone hiç çekmiyor arkadaşlar, iletişim ihtiyacı olanlar bu konuya dikkat etsin ;)
görevliler her konuda yardımcı oldular kendilerine çok teşekkür ederiz
şimdi resimler :smiley:

DSC 0202

DSC 0209

DSC 0215

DSC 0216

DSC 0217

bendeki resimler bu kadar, diğer katılan arkadaşlardan da paylaşımlarını bekliyoruz,
bir daha ki kamp da görüşmek üzere herkese bol selam :smiley:

DSC 0204

DSC 0208

DSC 0237

DSC 0246

DSC 0249

Merhaba cok guzel bir yermis paylasim icin tesekkurler. Motorumla solo ozgurce ben de katilmak isterdim ama bir haftasonu icin malesef mesafe cok uzak geliyor. Herkese izmirden selamlar ve sevgi ile...

Yine keyifli bir kamp geçirdik. Ben özellikle doğasına bayıldım. Yeşillikler, ağaçlar, dere, manazara, şelale yolu süperdi. Her yerden şırıl şırıl su akıyor. Bence Boğaz köprüsünden itibaren 200 km mesafe göze alınabilirse gidilebilecek doğası en güzel yer. Bu mesafede ki yerler içinde doğa güzelliği olarak benim sıralamada 1 numaraya yerleşti :smiley: herkese tavsiye ederim. Mekan çok büyük olduğundan pazar günü piknikçiler gelmesine rağmen göze batmıyor. Levent Maden Deresine giderek bizlerin de gitmesine vesile olduğun için teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR