Mersin'de Bir Defender 110 Topluyoruz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gazi sezer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 757
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 98,111
Ynt: Mersin'de Bir Defender 110 Topluyoruz

Gezin bakalım gezin, :D hata bende yanlış memleket seçmişim kendime neeeeyyyse. :D

sayfayı tam açamadım ama vinçli zorbey güzelmiş, kazasız belasız geziler olsun Bora .mersine selam.

Etiketler

ORHANBIYIKLI' Alıntı:
Gezin bakalım gezin, :D hata bende yanlış memleket seçmişim kendime neeeeyyyse. :D

sayfayı tam açamadım ama vinçli zorbey güzelmiş, kazasız belasız geziler olsun Bora .mersine selam.

zorbeyin vinci ogün ilk defa denemiştik. geçenlerde halatı boşaltıp düzgünce sardırdım :D bizdende selam olsun abi. :smiley:

yok abi. ;D zamanında sahilde gazi abinin vinci zorbeyi kuma gömüp çekmiştik 20 metreden. orada çiniligçle giderken uçurum vari yerden gazi abi ve bir başka abimiz indi. 50 kg gelecek kütükleri 3 tur çektik :D o gezi sonunda gazi abinin halatın ucundaki kırmızı reflektörlü zımbırtıyı bana vermesi beni çok mutlu etmişti. orada kayboldu sanmıştım. :smiley:

bora1071' Alıntı:
yok abi. ;D zamanında sahilde gazi abinin vinci zorbeyi kuma gömüp çekmiştik 20 metreden. orada çiniligçle giderken uçurum vari yerden gazi abi ve bir başka abimiz indi. 50 kg gelecek kütükleri 3 tur çektik :D o gezi sonunda gazi abinin halatın ucundaki kırmızı reflektörlü zımbırtıyı bana vermesi beni çok mutlu etmişti. orada kayboldu sanmıştım. :smiley:

:D :DAnkara güvenç köyünde bende tomrukları kampa çekmiş ,muhteşem bir kamp ateşi yapmıştık.iyilikle kal.

ercan süzer' Alıntı:
25 Temmuz 2010 Toroslar Aydost dağı 3660 metrede Merad (Mersin Radyo Amatörleri Derneği )üyeleriyle ...
Ercan süzer arkadaşım selam, beraber gittiğniz arkadaşlarla başkan,orucun ve murat ile tanıştım bir gün bende katılırım size merak ettim aydosttu, bu arada bende amatör oldum son kasım sınavında kazandım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.