Mobidik Ile Moto-solo Gezilerim

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 189
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,536

Etiketler

IMG 20231201 165145 1

IMG 20231201 165153 1


Motosikletimle Solo Özgürce... Yeni açılan Arabica'yı test ediyoruz...
 

Bugün de buraya çin işi de olsa (Ama olsundu) motosikletiyle gezip mutlu olmuş orta yaşlı bir adam fotoğrafı koyuyoruz efendim.
Beni yıpratan şeyler oldu ama daha yıkılmadım. Hala tat almayı iyi bildiğim bir hayatı yaşıyorum efendim. (Şükürler olsun Hüda'ya)
 

Burada gezilerimi güzel bir paylaşım oluşturacak şekilde biriktirmişim. Ben haftasonları küçük minnacık gezilerle mutlu olabilen ama daha önceleri binlerce kmlik yollara da çıkmış bir motosiklet sevdalısıyım. Yeniden yaramazlıklar yapabilirim her an...
 

Bugün Mobidik'le bir Ragıp Tüzün Cd. turu attım. Yağmur bugün yok ama hava çok soğuk. Motorda bacaklarım ve göğsüm dondu. İkinci turu kısa kesip eve döndüm. Böylelikle bugün de Mobidik ile turumu atmış oldum.
 

Mobidik'im bana keyif verir. Birazcık sürdüm mü yeter miktarda keyiflendim mi bana yetiyor. Belki yine bir gün uzak geziler de yaparım. Şimdilik yakınlarda sürüyorum Mobidik'imi...
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Mesajlar
1,518,533
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

SON KONULARGeri
Üst