Mobidik Ile Moto-solo Gezilerim

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 189
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,535

Etiketler
Bugün bir haftasonu klasiği olarak Mobidik ile çıkıp gezdim. Güzel bir Cumartesi... Trafiğe yakalandım ama sonunda evime döndüm. Bir de yakıt aldım 41tl'lik benzin aldı ama yarısı doluydu zaten deponun.
 


Küçük motosikletlerin en güzel tarafı, benzin pompasına yanaşıp fulle-doldur diyebilme özgürlüğünü veriyor insana 😀 😀 😀
Evet, Her seferinde doldur! diyebiliyoruz. Depo zaten 2,5 litre falan alıyor galiba. En fazla hadi üç litre olsun. 2.2Lt/100km sarfiyat var. şaka gibi... Aslında motosikletle gezmek lazım. eskiden olduğu gibi. Ama bu sefer de konaklama çok pahalı tutuyor. Aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık misali...
 Bugün Pazar, Arka lastiğimiz tamir edildi ve bir Pazar turu attık Mobidik'le... Ona binmek bir keyif meselesi benim için. Bu yüzden fazla dert etmiyorum masrafları...
 Bugün bir değişiklik yapayım gece çıkayım dedim ama soğuk göğsüme bir külçe gibi vurdu. Ciddi üşüdüm. (Üstüm de inceydi) Allah tüm kurye arkadaşlara kolaylıklar versin valla bu soğukta işleri zor.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Mesajlar
1,518,533
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst