Motorunuz Nedir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan moremiles Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 373,136

Etiketler

Ynt: Motorunuz Nedir?

2007 DL-1000 Kullanıyorum,sürekli uzun yol yapmamdan dolayı,konforundan ve gücünden vazgeçemiyorum.

Merhaba. Cbf 150 aldım. Kısmetse cuma günü bende olacak. İlk motorum ve ilk defa trafiğe çıkıcam.

bmv f650 gs ben rizedeyim motorumu hem uzunyol hemde burda yaylalarda kısa mesafelerde kullanıyorum .uzunyol derken yurtdışı henuz yapmadık eski bir motorcu abimiz var bu yaz gurçistan.azerbaycan.iran üzeri geri dönüş bir program hazırladı eğer bi aksilik olmaz işimiz uyarsa gideceğim yoksa türkiye içi bir tur düşünüyoruz . www.endurocu.com adresinde endurocular burda olduğu gibi daha geniş kapsamlı geziler toplantılarda yazışıyoruz .tüm iki teker dostlara selamlar

OVTKI088

Ben uzun bir aradan sonra, daha da doğrusu sevgili Sedat'ın dikkati ile buradayım yine.
Geçen süre zarfında motorumu değiştirdim. Şu an Honda CBF 250 kullanıyorum. Daha önce ki gibi yağmur yağmadığı sürece sürekli yollardayım. Hafta sonları üyesi olduğum clubün gezi organizasyonlarına katılıyorum.

biz rizede bir motoclup kurma sohbetlerini hep yapıyoruz ama bunu gerçeğe dönüştüremedik .nasipse 2008 yılı içinde bu işi kesinleştiririz.organize olmada sıkıntıları paylaşmada .geziler ve organizasyonlarda motocluplerin avantajları çok . tüm motoclup üyelere iyi organizasyonlar diliyorum

EnduroCu' Alıntı:
KTM Lc4 640 Adventure R,
tabii ki arazi icin kulllanıyorum, aracların cıkamadığı, insanların fazla ulasamadıkları yerleri gormek, kesfetmek
yaklaşık 1 yıl once makineyi değiştirdim, şu an tam hard enduro oldu
EXC-400 R

endurocu53' Alıntı:
biz rizede bir motoclup kurma sohbetlerini hep yapıyoruz ama bunu gerçeğe dönüştüremedik .nasipse 2008 yılı içinde bu işi kesinleştiririz.organize olmada sıkıntıları paylaşmada .geziler ve organizasyonlarda motocluplerin avantajları çok . tüm motoclup üyelere iyi organizasyonlar diliyorum

Rize de iş nedeni ile 2002-2004 yılları arasında bulundum,
bu 2 yıl zarfında hiç endurocu göremedim, genelde yalnız gazladım, nerelerdeydiniz hocam?
en yakın endurocu Sürmene de idi, ve daha ileride Trabzon da idi,

Pionner 125cc küba motor tarafından ithal edilen çin malı 2005 model bir motorum var.ehliyeti de aldım.yavaş yavaş binmeyede alıştım.kısmet bu yaz şöyle biraz açılmaya çalışacağım.hani derler ya her muavinin aşkı şoför koltuğuna oturmak tır.zaman bir harley daviıdsın sahibi olmayı gösterirmi bilmem.karşılaşmak üzere

BMW R 1150 RT
Herkese selam benim Motorum yok ama almayı düşündügüm bir motor var ama ne zaman alırım bilemiyorum

BMW R 1150 RT 2004   01

BMW R 1150 RT 2004   02

Cockpit

BMW R 1150 RT 2004

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR