OFFROAD ARAÇLARIMIZI BEKLEYEN TEHLİKE..!!!!!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mertozzy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,621
Selamlar

Beyler ülkede durum malum plaka konusunda devlet haklı çünki elektronik sistemle plaka kontrolü yapılıyor sistem çalıntı şüpheli sahte plaka takip edilen plaka durumlarında hemen uyarı veriyor
Ama sistem app plakayi yani amerikan press plaka yı okuyamiyor plaka yoksa zaten okuyacak bir şey yok
Plakada durum bu
Aracın orjinalinde olmayan ve 10 - 15 santim den fazla taşma çıkma yapan modifiyeler için proje ve ruhsata işletmek gerekiyor
Eğer araciniz muayeneden geçtiyse ve muayeneden sonra araçta proje ve ruhsata işletme gereği olan modifiye yaptirdiysaniz durum fena itaraz edersiniz polis aracı tüv e götürür muayeneden gecerse sıkınti yok geçemezse aracı baglar 1 hafta normale döndürme yada ruhsata işletme süresi verir tekrar muayeneye girersiniz bu uygulama polis içinde sıkıntı
Muayenesiz araçla yakalanınca nemi olur
Muayenesiz yakalanmayın

Etiketler

Bazi araclarda tavan sepetine plaka takildigini goruyorum. Hgs gecislerde sorun olmuyormu ? Tampona takilmadigi icin cezai müeyide uygulaniyorm ? Konu hakkinda bilgisi olan varsa bilgilerinizi rica ederim. Selamlar saygilar...

jeepxj35

Bazi araclarda tavan sepetine plaka takildigini goruyorum. Hgs gecislerde sorun olmuyormu ? Tampona takilmadigi icin cezai müeyide uygulaniyorm ? Konu hakkinda bilgisi olan varsa bilgilerinizi rica ederim. Selamlar saygilar...

jeepxj35
Bende tavan sepetine takacam plakayı sorun olmaz sanırım çoğu araçta takılı

ruhsata işletme zorluğu nedeniyle öndeki offroad tampon ve vinci çıkarıp ön tamponu orjinal hale getirdim. bulunduğum ilde hiç bir makine mühendisi sorumluluk alıp proje çizmiyor. vinci işletsek bile off road tampon, yan koruma demirler vs.. ile ilgili mevzuat net olmadığı için muallakta kalıyor..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR