Pazar Ne Yapalım? Nereye Gidelim? (20131215)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan lynx255 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 109
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,767

Etiketler
Ynt: Pazar Ne Yapalım? Nereye Gidelim? (20131215)

tahminen 5 araç 2 kişiden, toplam 10 kişiyiz, 5 kangal sucuk , 2,5lt kola, 2x5lt su alıyorum.
sucukları evde şişe dizip öyle getiriyorum.

başka lazım olan bişi ?

Etkinliğinize ben de katılmak isterim.

Not: Araçta taşıdığım bir adet Aselsan telsizim mevcut.

Hudoff ekibine özellikle uğura misafirperverliği için çok teşekkürler. Suzukiler olağanüstü performansı ile büyüledi. Özellikle samuraylar hoplaya zıplaya bata çıka dik rampa çamur çukur demeden ilerledi. Bi ara samuray kullanan hasanın yol olmayan neredeyse bir buçuk metre uzunluğundaki makilik alana dalıp çıkması peşinden hasandan cesaret alıp uğurunda girip o alanda manevra yapması beni çok şaşırttı :eek:

20131215 110322

20131215 110305

20131215 110229

20131215 110417

Gezi ile alakalı resimleri aşağıda ki başlıkta paylaşırsak daha derli toplu olacak.
Videoları da her zaman ki gibi önce youtube'a yükleyelim sonra link verelim lütfen.
:smiley: :smiley: :smiley:
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=99882

Güzel bir gezi oldu. Tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Yalçınkaya' Alıntı:
Hudoff ekibine özellikle uğura misafirperverliği için çok teşekkürler. Suzukiler olağanüstü performansı ile büyüledi. Özellikle samuraylar hoplaya zıplaya bata çıka dik rampa çamur çukur demeden ilerledi. Bi ara samuray kullanan hasanın yol olmayan neredeyse bir buçuk metre uzunluğundaki makilik alana dalıp çıkması peşinden hasandan cesaret alıp uğurunda girip o alanda manevra yapması beni çok şaşırttı :eek:
. Biz HUDOFF ekibi çok eglendik sende bizimle beraber eglenceli zaman geçirdiysen ne mutlu bize her zaman bekleriz ayrıca Serkan abiye ekibimizi yalnız bırakmayıp liderlik ettigi için çok teşekkür ederim . HUDOFF 2 F ile

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,454
Kayıtlı Üye Sayımız
172,107
Kaydolan Son Üyemiz
traveler74

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR