Sakarya Ayyıldız ve E.S.G gurubu Sarıalan yaylası kış kampı (15-17/02/2013)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hasan110 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 43
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,183
Ynt: Sakarya Ayyıldız ve E.S.G gurubu Sarıalan yaylası kış kampı (15-17/02/2013)

devam

34

35

35a

36

Etiketler

Ynt: Sakarya Ayyıldız ve E.S.G gurubu Sarıalan yaylası kış kampı (15-17/02/2013)

Çok güzel görüntüler valla imrendim

Çok güzel fotolar çekmişsin Hasan'ım.......Daha da ben foto moto çekmem sen varken.........

Özetle;
- 9 yaşındaki Alp'in dayanıklılığına ve kamp konusundaki uyumlu davranışlarına
- Çiğdem'in bütün işini kendisinin görmesi konusundaki becerikliliğine ve lens değiştirmekteki ustalığına
- Trabzon'dan gelen Mustafa Abi ve kardeşi Recep'in hoşsohbetine ( kamp ateşine yaptıkları kalorisi yüksek Trabzon odunlarını da unutmamak lazım)
- Kamp arkadaşlarımızın birbiri ile olan uyumuna ve hiçkimsenin hiçbirşeyden şikayet etmemesine
- Selçuğun olaylar karşısındaki sükûnetine,
- Alper'in bize de bulaşan daimi neşesine
- Yeni tanıdığım Ümit'in de çabuk uyum sağlamasına
- Hasan'ın becerikliliğine ve lens değiştirmekteki hızlılığına hayran oldum....... ;D

Foto'ları inceleyince görüleceği üzere;

- Benzin ocağınının üzerine ekmek ısıtmak üzere koyduğum alüminyum tabağın dibi eriyince tabağı Çiğdem'e kampa katılım plaketi niyetine vermeye uğraştım..........
- İsmail'e de kampa katılım çatalı vermişiz ki, elindeki kahvaltı çatalını olimpiyat meşalesi gibi tutmuş....
- Hasan'ın getirdiği börekler ve kekler süperdi......(Yengenin ellerine sağlık diyerek devamını da garanti altına almaya çalışsak çok mu olur acaba ;D)
- Ne kadar göbekli çıkmış olsam da kaztüyü yeleğin önündeki potluk o, göbek falan değil...... ;D
- Taaa Giresun'dan getirdiğim "imansız peynir" ile yaptığım yumurtanın dibi tutunca iğrenç bir şey oldu ve kimse yemedi........Ama doğru yapılınca gerçekten güzel oluyor arkadaşlar.......bu konuda yanlış bir kanıya kapılmanızı istemem.......... ;D
- Muhabbet ettiğimiz bir kamp amcası, bölgede ikamet eden bir bekçinin 6 köpeğinden iki tane kaldığını, 4 tanesini aç kalan kurtların yediğini, bu sene kurtların çok aç kaldığını falan söyleyince......gece kamptan fazla uzaklaşmamak şart oldu........Hayır korkudan falan değil yahu........Canımız istemedi ;D ;D ;D

Kamp alanımız ve geçirdiğimiz her dakika ayrı güzeldi..........
Çekilen ve paylaşıma koyulan fotoların hepsi benim değil,,,,özellikle akşam ve gece fotoları Alperin objektifinden......

--Alperi kutlarım...9 yaşındaki bir oğluna doğa ve hayvan sevgisi aşıladığı için..
--Çiğdemi tebrik ederim,,kendi ifadesi böyle kamp guruplarında çoğu zaman tek bayan oluşu,,büyük cesaret ve azimle bir çok etkinliğe tek başına katılma arzusuna.....(Kars Sarıkamış faaliyetine bile tek başına gitmesine. ;D ;D Burada selçuğa sataşmadan edemeyeceğim ;D duy selçuk duy ;D ) Haaa birde Çiğdem o çantanın ağırlığı neydi yaaaa.......
-- Kamptaki herkezin uymu zaten tartışılmaz.....
-- İsmail ,,süper......
--Ümit,, uyumlu ve görev adamı........
--Alper....Alper
--Selçuğa ilişme........ herzaman yorgun ve dağınık ;D
--Kadir..Mükemmel....
-- Ben de .....idare ederim herhalde....

AŞAĞIDAKİ 2 FOTODA ..........KADİR SABAH SPORUNDA.......... KOMONDO EĞİTİMİ YAPIYOR ;D ;D ..............

DSCF8046

DSCF8047

Bu süpermen kim bilen var mı arkadaşlar ;D

Kim

tommycan' Alıntı:
Bu süpermen kim bilen var mı arkadaşlar ;D

Alperin .fotoğraf makinasını peş peşe 10 poz çekecek şekilde ayarlamasını geç farkettiğimden ilk 2 kareyi kaçırarak geri kalan 8 kareye girmeye başardım.

Aradaki mesafenin 20 metre olduğunu ve otomatik çekilen 8 kare fotoğrafında 4 sn olduğunu varsayarsak (hatam olmuş olabilir) ....
burada Hız saate 20 km ye tekabul ediyor :smiley:

Saatte 20 km hz

Saatte 20 km hz 2

hasan110' Alıntı:
Kamp alanımız ve geçirdiğimiz her dakika ayrı güzeldi..........
Çekilen ve paylaşıma koyulan fotoların hepsi benim değil,,,,özellikle akşam ve gece fotoları Alperin objektifinden......

--Alperi kutlarım...9 yaşındaki bir oğluna doğa ve hayvan sevgisi aşıladığı için..
--Çiğdemi tebrik ederim,,kendi ifadesi böyle kamp guruplarında çoğu zaman tek bayan oluşu,,büyük cesaret ve azimle bir çok etkinliğe tek başına katılma arzusuna.....(Kars Sarıkamış faaliyetine bile tek başına gitmesine. ;D ;D Burada selçuğa sataşmadan edemeyeceğim ;D duy selçuk duy ;D ) Haaa birde Çiğdem o çantanın ağırlığı neydi yaaaa.......
-- Kamptaki herkezin uymu zaten tartışılmaz.....
-- İsmail ,,süper......
--Ümit,, uyumlu ve görev adamı........
--Alper....Alper
--Selçuğa ilişme........ herzaman yorgun ve dağınık ;D
--Kadir..Mükemmel....
-- Ben de .....idare ederim herhalde....

AŞAĞIDAKİ 2 FOTODA ..........KADİR SABAH SPORUNDA.......... KOMONDO EĞİTİMİ YAPIYOR ;D ;D ..............

hasan abi teşekkür ederim tebrik mesajların için ama tek başıma değilim sizler olmasanız beni bir yerden alan sizin gibi dostlarım olmasa ben tek başıma çıktığım yollarda varış noktalarındabeni bekleyen böle E.S.G dostlar olmasa nereye giderdim tek başıma :smiley:

tommycan' Alıntı:
Çok güzel fotolar çekmişsin Hasan'ım.......Daha da ben foto moto çekmem sen varken.........

Özetle;
- 9 yaşındaki Alp'in dayanıklılığına ve kamp konusundaki uyumlu davranışlarına
- Çiğdem'in bütün işini kendisinin görmesi konusundaki becerikliliğine ve lens değiştirmekteki ustalığına
- Trabzon'dan gelen Mustafa Abi ve kardeşi Recep'in hoşsohbetine ( kamp ateşine yaptıkları kalorisi yüksek Trabzon odunlarını da unutmamak lazım)
- Kamp arkadaşlarımızın birbiri ile olan uyumuna ve hiçkimsenin hiçbirşeyden şikayet etmemesine
- Selçuğun olaylar karşısındaki sükûnetine,
- Alper'in bize de bulaşan daimi neşesine
- Yeni tanıdığım Ümit'in de çabuk uyum sağlamasına
- Hasan'ın becerikliliğine ve lens değiştirmekteki hızlılığına hayran oldum....... ;D

Foto'ları inceleyince görüleceği üzere;

- Benzin ocağınının üzerine ekmek ısıtmak üzere koyduğum alüminyum tabağın dibi eriyince tabağı Çiğdem'e kampa katılım plaketi niyetine vermeye uğraştım..........
- İsmail'e de kampa katılım çatalı vermişiz ki, elindeki kahvaltı çatalını olimpiyat meşalesi gibi tutmuş....
- Hasan'ın getirdiği börekler ve kekler süperdi......(Yengenin ellerine sağlık diyerek devamını da garanti altına almaya çalışsak çok mu olur acaba ;D)
- Ne kadar göbekli çıkmış olsam da kaztüyü yeleğin önündeki potluk o, göbek falan değil...... ;D
- Taaa Giresun'dan getirdiğim "imansız peynir" ile yaptığım yumurtanın dibi tutunca iğrenç bir şey oldu ve kimse yemedi........Ama doğru yapılınca gerçekten güzel oluyor arkadaşlar.......bu konuda yanlış bir kanıya kapılmanızı istemem.......... ;D
- Muhabbet ettiğimiz bir kamp amcası, bölgede ikamet eden bir bekçinin 6 köpeğinden iki tane kaldığını, 4 tanesini aç kalan kurtların yediğini, bu sene kurtların çok aç kaldığını falan söyleyince......gece kamptan fazla uzaklaşmamak şart oldu........Hayır korkudan falan değil yahu........Canımız istemedi ;D ;D ;D

Kadir bu yeni nesil icat olan lens değiştirme herkesçe başarıyla ve hızlıca gerçekleştirildi :smiley: ve çokta ucuz 2.5 TL. :smiley:

Çiğdem
ben lens değiştirmeye kuruş para vermedim........Bence seni keklemişler 2.5 TL diye................ Hasan'a sor bakalım lens değiştirmeye para falan vermiş mi...... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Lens değiştirmek ücretsiz...gerçi biraz havadar,sağdan,, soldan............ yukarıdan ,,aşağıdan esiyor ;D ;D

Kamp alanında çektiğimiz videolardan seçilerek montajlanmış özel bölümler...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EcD1qAMEowo[/youtube]

hamdi abi evet bana çok iyi geldisağolsun arkadaşlarda gerçekten çok ESG ler ESG likleri banadaa yansıdı yinede tam moral motivaasyon için bi iki kamp daha yapmak lazım bu arkadaşlarla :smiley:

kadir bulmuşlar benim gibi saf kızı keklerler tabi :smiley:

hasan abi sen havadar mı dedin havanın ucundan kıyısından geçmezsiniz yahuuu havadarlıgı K2 zirvesinde hisseden benim orda :smiley:

çok güzel bir kamp olmuş paylaşım için teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR