Sakarya Ayyıldız ve E.S.G gurubu Sarıalan yaylası kış kampı (15-17/02/2013)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hasan110 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 43
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,183
Ynt: Sakarya Ayyıldız ve E.S.G gurubu Sarıalan yaylası kış kampı (15-17/02/2013)

hasan abi o resimdeki supermen değil. o kamptaki hayalet...

Etiketler
Ynt: Sakarya Ayyıldız ve E.S.G gurubu Sarıalan yaylası kış kampı (15-17/02/2013)

alperagat' Alıntı:
hasan abi o resimdeki supermen değil. o kamptaki hayalet...

Yayladaki bekçi amcanın anlattığı 4 köpeğimi bu hafta kurtlar yedi masalındaki kurt adam bence.Bizemi ne saldıracak ?

endy' Alıntı:
Ellerinize sağlık çok güzel fotoğraflar

serkan şen' Alıntı:
Yine imrenerek izlediğim gürüntüler, elinize sağlık...

sinan54' Alıntı:
çok güzel bir kamp olmuş paylaşım için teşekkürler

Teşekürler arkadaşlar........

E.S.G gurubu olarak her ay bir yayla kampı ve çevre gezileri projesi kapsamında 4 aydır düzenlediğimiz kamplı etkinliklerimize devam ederek,,,,, bu akşam...Yani........ 22-24/Mart... tarihlerinde kocaeli/İnönü yaylası kampı ve inönü,ercuva,saklı yaylalarını içeren gezilerine çıkıyoruz .Anektodlar ve fotolar gezi bitiminde ;D

Bravo ! Eğlence gırıla gitmiş :smiley:
Böyle eglenceli kampların devamını dilerim. E! Tabi burad da paylaşmanızı :smiley:

bugünmü sölenir bu yahuuuuuu hasan abiii

cidowsky' Alıntı:
bugünmü sölenir bu yahuuuuuu hasan abiii

Çiğdem:bu bizim her ay düzenlediğimiz az kişi ile yaptığımız kamplı etkinliklerden.Gelen olmaz diye duyurmuyoruz.Esas mayıs ayında bursa büyükdeliller den uludağ zirve ve yine mayıs ayında isparta dedeğül dağı faaliyetine hazır ol.

seni faceden ESG proceciler gurubuna eklediydik. ;D orda projeler havada uçuşuyor ;D ;D Takip edebilirsin,gelmek istediğinde her yerden alabiliriz bilirsin......

hadi yaaaa hasan abi ben pek bakamıyorum oraya artık daha çok zaman ayırırım. proceciler sayfasına :smiley: mayıstaki etkinliklerden haberim var. onlar kesin geliyorum :smiley: ama mayısın kaçı ben 31 inde yurt dışına çıkacağım umarım o hafta olmaz.

cidowsky' Alıntı:
hadi yaaaa hasan abi ben pek bakamıyorum oraya artık daha çok zaman ayırırım. proceciler sayfasına :smiley: mayıstaki etkinliklerden haberim var. onlar kesin geliyorum :smiley: ama mayısın kaçı ben 31 inde yurt dışına çıkacağım umarım o hafta olmaz.

Tarihi kesin bilmememlebirlikte 20 Mayıs civarı dedeğül etkinliği,ondan bir hafta öncede uludağ faaliyeti yapıcaz.Tarihleri murat öz biliyor,

Buradan duyurduğumuz
22-24 mart inönü yaylası kamplı etkinliğimizin link'i.Fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=95699.0

İyi günler
Sy Ural
Güzel bir kamp olmuş,paylaşım için teşekkür ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR