SATILDI - Suzuki Vitara 1,6 JLX 2000 Model

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tyanik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 51
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,050

tyanik

Ana Kamp
Yer
Ankara
2004 yılında aldığım ve severek kullandığım aracımı yeni araç aldığımdan dolayı satıyorum. Suzuki Vitara 1,6 JLX 2000 model, 50000 km'de. Şehir içinde özellikle karlı günlerde kullanıldı, uzun zamandır ikinci araç olarak kullanıyoruz. Aracın hasarı ve kazası bulunmuyor. 11 yıllık araçta olabilecek boyasına ait yıpranma belirtileri mevcut. Kliması ve arazi şanjumanı sorunsuz çalışıyor. Araçla araziye girilmedi, off road için herhangi bir değişiklik yapılmadı. Hiç LPG takılmadı. Fiyat 22.000 TL, pazarlık payı vardır.
Araç Ankara, Çankaya da bulunmaktadır. Fotoğrafları eklenecektir.
Tuğra Yanık
03124572387,
05332937506,
tugrayanik@hotmail.com

Etiketler
Ynt: SATILDI - Suzuki Vitara 1,6 JLX 2000 Model

Hayırlı Satışlar.

Araca ait görselleri görebilir miyiz acaba.?

Murat bey iş yoğunluğundan bir türlü çekemedim. Daha önce hatıra amaçlı çekilmiş bir kaç fotoğraf vardı, bulup yükleyeceğim. Daha sonra da ilan amaçlı olanları çekip eklerim.

Fotoğraflardaki kuş fotoğrafçısı dostlarımı saygıyla selamlayarak ekliyorum.
Sayın Kamil Öge, Aykan Ulus, Mehmet Gürbüz ve İsmail Haykıra saygı ile.....

LTF 0

LTF 1

LTF 2

LTF 3

Bugün vaktim oldu ve aracın satışa uygun olan fotoğraflarını çektim. Eklemeye çalışacağım.
Bir de bana PM atan Emre Çakır beye (mesaj sayım az olduğundan PM atamıyorum) cevaben;
Aracın km'si orjinal. Ben 2004 haziran ayında yaklaşık 25.000 km'de satın aldım. Aracı gösterdiğim ustalar orjinal olduğunu, kazasının, boyanan, değişen yerinin olmadığını ve alabileceğimi ifade etmişlerdi. Aaraç 7 yıldır bende. Ben özel bir hastanede hekim olarak çalışıyorum. Günlük kullanım için dizel sedan aracımı tercih ediyorum. Bu araçla 2004 yılında 2 kez uzun yol yaptım (2 kez Mersin-Bozyazı tarafına) ve uzun yolda yorucu ve yakıt tüketimi fazla olduğundan gerektiği zamanlarda kullanmaya karar verdim. Bu araç kışın karlı ve buzlu havalar, 2005-2006 yıllarındaki hobim olan kuş fotoğrafçılığı sırasındaki mogan gezileri dışında hemen hemen hiç kullanılmadı. 2009 yılından bu yana kapalı garajda muahafaza ediliyor. Yeni aldığım 2011 model SUV nedeniyle artık satmaya karar verdim.

FTG 0

FTG 1

FTG 2

FTG 3

FTG 4

Kaçırılmıycak bir araba. Benim vitara satılırsa talip olabilirim.

corsayı satarsam hemen almaya niyetlenirdim.ama bu işler kısmet işi.hakını veren biliri alır inşaallah.iyi stışlar.

inanılmaz temiz bir araba..şeytan gıdıklıyor hafif hafif yeniden..
umarım meslektaşım arabasını değerine satabilir ve alan kişi de uzun kazasız belasız biner..
hayırlı satışlar

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Umarım bizim Latif (plakası 06 LTF 68 olduğundan biz ona Latif ismini takmıştık) kendisini sevecek ve iyi bakacak birine gider....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,099
Kaydolan Son Üyemiz
Attorney58

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR