Satılık Çeki Demirli Stilo 2008 ve Üzeri 4x4 L200 İle Takas Olur

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SNOB Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 31
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,594

SNOB

Yaşam doğayla birlikte güzeldir.
Yer
Tokat
Web
snopsnop.spaces.live.com
SATILIK FIAT STILO 1.6 5K DYNAMIC HATCHBACK ORJİNAL ARAÇ 22.500,00 TL'DİR.

2008 MODEL VE ÜZERİ 4*4 L200 MAGNUM OT OFF-ROAD OLARAK KULLANILMAMIŞ ORJİNAL VE KM MİNİMUM SEVİYEDE AZ ARAÇLA TAKAS OLUR.

ARAÇ FULL ORJİNAL OLUP ALINDIĞI GÜNDEN İTİBAREN TÜM BAKIMLARI YETKİLİ SERVİSTE YAPILMIŞ VE YAPILMAKTADIR.(ARACIN BAKIM KATALOĞUNDA ÖNERİLEN SÜRELERDE DEĞİŞTİRİLMESİ GEREKN HER PARÇA KM.SİNDE DEĞİŞTİRİLMİŞTİR. HEPSİNİN FATURASI MEVCUTTUR. TEK KURUŞ MASRAF ETMEDEN BİNİLECEK BİR ARAÇTIR. ARACI AŞAĞIDA MODELİNİ BELİRTTİĞİM 4*4 PİKAP ALMAK İÇİN SATIYORUM.)

ARAÇTA ASR(Acceleration Slip Regulation - ivme kayması kontrolü) sistemi, frenler ve motor yönetim sistemini birlikte kontrol ederek, tahrik tekerleğinin çekiş yeteneği kaybolduğunda bu durumu algılayarak tekerlek hareketini yavaşlatmakta ve kaymalarını önleyerek, sürücüye yanal ve uzunlamasına dinamik kontrol yeteneği sağlamaktadır. Bu özellik, özellikle çekiş yeteneğinin azaldığı kumlu, karlı, yağmurlu yol koşullarında yararlı olmaktadır.
Sistem, yol yüzeyinin durumuna göre veya performansın fonksiyonu olarak en uygun sürüş kontrolünü sağlamaktadır.
Hangisi olursa olsun, sistem motor tarafından gönderilen torku azaltmak yoluyla devreye girer veya ABS ile koordineli olarak her bir tekerleği bağımsız olarak frenler.
Çekiş kontrolü de ABS gibi modern taşıtlar için önemli bir güvenlik özelliği haline gelmektedir. Ancak yeteneklerinden tam olarak yararlanmak için, geleneksel sürüş stillerinden buna bilinçli bir geçiş yapmak gerekmektedir. Çekiş kontrol yeteneği olan bir taşıta sahipseniz, ABS'de olduğu gibi sistemin karakteristiklerini öğrenmek için güvenli bir alan bularak test sürüşleri yapın. İlave sürüş bilgileri için aracın kataloğunu okumayı da ihmal etmeyin. ) VARDIR.

ARAÇTA ORJİNAL SONY ERICSSON TELEFON KİTİ,

ARAÇTA STILO HI-FI PAKET SİSTEMİ MEVCUTTUR (ARKA BAGAJDA ORJİNAL BUFER VE 12 HOPARLÖR MÜTHİŞ BİR SES SİSTEMİ) ,

ORJİNAL STİLO PORT-BAGAJ AYAKLARI (350,00 TL),

BİRMOT BEYLİKDÜZÜNDE TAKILMIŞ ORJİNAL ÇEKİ DEMİRİ (950,00 TL+ İŞÇİLİK VE RUHSATA İŞLENME MASRAFLARI 600,00 TL) VARDIR.

ARACIN ÖN VE ARKA KOL DAYAMALARI VARDIR. ARKA KOL DAYAMASI İÇERİSİNDEN BARDAKLIK VE MASA ÇIKMAKTADIR. ÖN KOL DAYAMA DOLAPLIDIR. ÖN SAĞ KOLTUĞUN ARKASINDA YOLCU KULLANIMINA SUNULAN KATLANIR MASA VARDIR.

ARACIN ARKA KOLTUKLARI TEK VE İKİLİ OLMAK ÜZERE KATLANABİLİR VE İLERİ GERİ HAREKETLİ OLUP BAGAJ HACMİ GENİŞLETİLEBİLİR. ARKA KOLTUK KOL DAYAMA YERİ AÇILDIĞINDA ARKASINDA BAGAJA ULAŞILABİLEN KAPAK BULUNMAKTADIR.

ARACIN SAĞ TARAF TORPİDO GÖZÜ SOĞUTUCULUDUR.

ARAÇ ŞÖFOR KOLTUK ALTINDA GENİŞ ÇEKMECE OLUP, SOL TARAF TORPİDO GÖZÜ KAPAKLI, SAĞ TARAF TORPİDO GÖZÜ KAPAKLI VE SOĞUTUCULU, ALT GENİŞ IŞIKLI-KİLİTLİ TORPİDO GÖZÜ VARDIR.

ARAÇTA HİÇ SİGARA İÇİLMEMİŞ SON DERECE TİTİZ KULLANILMIŞTIR.

ARAÇ 2008 VE ÜZERİ ÇOK AZ KM YAPMIŞ MITSUBISHI L200 4*4 MAGNUM ARAÇLA TAKAS EDİLEBİLİR.

Adsz

CIMG0419

CIMG0418

CIMG0417

CIMG0416

Etiketler

Ynt: Satılık Çeki Demirli Stilo 2008 ve Üzeri 4x4 L200 İle Takas Olur

Hayırlı satışlar

Aynı rengin 3 kapısı vardı bende, 3 sene kullandım çok keyifli bir araçtır.

Teşekkürler, aynen öyle bundan önce en az 30 a yakın araç aldım sattım en keyfli ve rahatı bu araçtı, 4*4 zehirine tutuldum yoksa kolay kolay satmazdım. Bu donanıma sahip bundan daha iyi araç ancak çok üst versiyonlarda araçlar olur benim için o yüzden de düşünmedim hiç satmayı, virüs artık damarlarımda iyice yerleşip beni yeniden dağlara, yaban hayat çekmeye başlayıncaya kadar. 1984 yılından bu güne doğadan hiç kopmadım gerçi ama kara avcılığına uzun bir süre ara vermek zorunda kalmıştım. Hem sağlık hem de iş yaşamı yüzünden ama son bir yıldır dağlar beni kendine büyük bir aşkla çekiyor, kanat çırpan bıldırcınlar, fantom gibi uçan keklikler hepsi beni çağırıyor:smiley:

Arkadaşlar aracı peşin almak isteyenler için bir miktar pazarlık payı vardır.

ARKADAŞLAR ARACIN FİYATINI 20 BİN TL'YE DÜŞÜRDÜM.....İLGİLENENLERE DUYURULUR.

İlan Günceldir. 2008 model ve üzeri Km. si minimum derecede az Off-Road olarak kullanımmaış, L200 4*4 Magnum veya Intense Lux AT ile takas edilir.

İlan Günceldir. 2008 model ve üzeri Km. si minimum derecede az Off-Road olarak kullanımmaış, L200 4*4 Magnum veya Intense Lux AT ile takas edilir.

ARACIN FİYATI 18.500 TL

Aracın kaç km.de ve hangi model yılında olduğunu ben mi okuyamadım, yoksa siz mi yazmamışsınız? Güncel fiyatı ilk ilanınıza da renkli olarak yazsanız daha dikkat çekici olacaktır bence. Hayırlı satışlar.

Aracın Km.si 94000, 2003 modeldir. Herşeyiyle orjinaldir.

ARACIN FİYATI 18.500 TL

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR