Satılık Grand Cherokee 4.7LTD

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan manxxtt Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 30
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,023
Ynt: Satılık Grand Cherokee 4.7LTD

selam beyler.araçla ilgili sorularınızı için ;
off road kullanımı için extra bir parça takılmamıstır.km 0,45 -0,50 krş yaktıgını düşünüyorum.vergisi senelik 2000 tl .

Etiketler

Rahat bırakın hemşerilerimi tertemiz araç işte alıcı iseniz girin bakın madem, yada üyelik kısmında belirtin ilk mesaj satılık ilanı olamaz diye bu aynı şekilde kaçıncı sorun oldu
manxxt (isminiz yokmudur bilgilerinizdede göremedim) bey sizde hoşgeldiniz hayırlı satışlar dilerim arasıra oluyor böyle şeyler kafanıza takmayın Köroğlu'nu tanımayanlar var burda ;D ;D ;D

selam adım murat ,esnafım bolu'da.bolu lu hemşerilerim ilginizden dolayı teşekkür ederim.diğer arkadaşlara fazla sözüm yok; herçeşit insan var :smiley:

Paylaşım, bilgi aktarımı, yardımlaşma vs vs vs...ne olduğunu az çok bildiğimi düşünürüm....
Murat bey in ilk mesajı paylaşımsa.....diycek bişey yok...özür...
ancak ilan vermekse...yeterince ilan sitesi var..aynı fikir ve düşüncedeyim...ilk mesajda da ilan la ne kadar paylaşım yapılabilirse o kadar...
ayrıca ilk mesajımda kendisine ithafen yazı yazmadım...sitede bu tarz ilanlara tepki anlamında site yöneticlerinin okuması için yazdım...Murat beyin cevabına istinaden gerekli ve yeterince anlam içeren mesajımı kendisine cevaben yazdım...

manxxtt' Alıntı:
selam adım murat ,esnafım bolu'da.bolu lu hemşerilerim ilginizden dolayı teşekkür ederim.diğer arkadaşlara fazla sözüm yok; herçeşit insan var :smiley:

hemşerim esnafım derken hangi meslektesin belki yolumuz düşer ben Mengen'de elektronik işiyle uğraşıyorum bu tarafa gelirseniz beklerim

hagurel' Alıntı:
hemşerim esnafım derken hangi meslektesin belki yolumuz düşer ben Mengen'de elektronik işiyle uğraşıyorum bu tarafa gelirseniz beklerim

bolu da merkez sanayideyiz,cıvata ve hırdavat satışı yapıyoruz.bu tarafa gelirseniz bende beklerim.
538 487 09 38 numaram

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-sahibinden-cok-temiz-grand-cherokee-1999-model-46409070/detay

aracı daha detaylı inceleyebilirsiniz.iyi günler.

merhabalar ,evet aracın ruhsat sahibiyim,borcu yoktur,satışa hazır.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,496
Kayıtlı Üye Sayımız
172,158
Kaydolan Son Üyemiz
aysekayan95

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.