Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan arslan1961 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,377
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 793,322
Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

evet ben farklı başlıkta açmıştım konuyu şimdi yazdıklarınızı gördüm demek yanlız değilmişim bir an paranoyak oldum diye düşündüm ;D ;D ;D

Etiketler

sahibinden .com sitesine şikayet ettim ama çözüm değil

Karavan dediğiniz şey heran alınıp satılan bir şey değil. Sakın aracı görmeden kaçırmayayım kaygısıyla depozit yatırmayınız. Hele resimlere kanmayınız. Bizzat gidip bakıp içinize sinerse alış veriş yapmak gerek, ortalık dolandırıcı dolu maalesef...

Ben de ilanı şikayet ettim, fotoğraflarlarin orjinal linkini de gönderdim umarim dikkate alirlar

bende şikayet yolladım ama ilan hala duruyor,bence çoktan birilerini tuzağa düşürmüştür bile,dün bile bankamatikte sıra beklerken önümdeki adam bir yandan sürekli telefonla görüşüyordu,telefonundan polis telsizi sesleri geliyordu,savcı bey kaç liralık kontör yollayacağım diye soruyordu adam telefonda karşıdaki kişiye...

http://sahibinden.com/202130668 muhtemel bir dolandırıcılık daha

O fotoğraf daha önce başka bir ilana aitti, zaten ekrandan fotoğraf çekmişler

Aynı tarafa ait olması gereken ilk ve son resim dahi birbirini tutmuyor... Bu ilanla bile dolandırabiliyorlarsa vay gidi vay...

ugursinan' Alıntı:
sahibinden .com sitesine şikayet ettim ama çözüm değil

Çözüm olmaması doğru, çünkü yanlış !
Siteye değil, siteyi şikayet etmek lazım ! ;)

Gültekin' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-aile-icin-cok-temiz-10-m3-ducato-motokaravan-194222678/detay

Donanım / fiyat uygun görünüyor.
Duş kabini de olaydı, araca bakmak isterdim.

Sürekli aklımda bir motokaravan alma fikri dönüp duruyordu satış sitesinide devamlı takip ediyorum sizinde paylaşımlarınızı zevkle okumaktayım ismim Mehmet
yukarıdaki bahsi geçen karavanı almak istiyorum sahibi ilanı daha sonra vermek için ertelemiş , bu karavanı gidip gören varmı bilgi verebilirseniz çok sevinirim karavan Bursada kaldığım ile yaklaşık 1000 km boşuna bu kadar yolu gitmek istemiyorum açıkçası değerli görüşleriniz için teşekkürler ,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-toyota-f-4x4-203026061/detay

Bu işte bir yanlışlık yok mu?

-bu araç karavan değil
-fiyat yüksek
-ilanda bizim göremediğimiz başka bir olumsuzluk
hangisini kastetmiştiniz?

fabrika1' Alıntı:
Sürekli aklımda bir motokaravan alma fikri dönüp duruyordu satış sitesinide devamlı takip ediyorum sizinde paylaşımlarınızı zevkle okumaktayım ismim Mehmet
yukarıdaki bahsi geçen karavanı almak istiyorum sahibi ilanı daha sonra vermek için ertelemiş , bu karavanı gidip gören varmı bilgi verebilirseniz çok sevinirim karavan Bursada kaldığım ile yaklaşık 1000 km boşuna bu kadar yolu gitmek istemiyorum açıkçası değerli görüşleriniz için teşekkürler ,

Mehmet bey öncelikle dilediğiniz bir karavana sahip olmanızı temenni ederim. Gösterdiğiniz aracı görmedim. Ancak ilandan takip ettiğimiz kadarıyla 10 m3 lük bir PSA.

Kaç kişilik bir aile olduğunuza ve aracın yatak kapasitesine bakmak ve mutlaka aracı yerinde görmenizi tavsiye ederim. Kolay gelsin.

Aynı tespitleri yapmıştım. Bu yüksek fiyat hastalığı neden bu kadar azdı diye düşündüm sadece..

mabirsen' Alıntı:
Aynı tespitleri yapmıştım. Bu yüksek fiyat hastalığı neden bu kadar azdı diye düşündüm sadece..
PSA grubu motokaravanlara 110 bin-120 bin para istiyorlar da,alan varmı acaba?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR