Şile Bölgesi, Orman İçi ve Kumsalda Off-Road Gezisi (27 Temmuz 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hasanfb Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 165
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,152
Ynt: Şile Bölgesi, Orman İçi ve Kumsalda Off-Road Gezisi (27 Temmuz 2009)

güzel bir cj gezisi olmuş paylaşım için tşkler arkadaşlar wideo yok her halde:smiley:)

Etiketler

hasanfb' Alıntı:
Evet bende sizi gördüm.. ;)
Yakıt ikmali yaptık gezi daha yeni aşlıyordu.. :D sıkışık olan yerden biz yol çalışması yapılan yerden sofular sapağından sahile indik keşke bekleseydiniz.. :smiley:

ben son anda gördüm sizi yakıt ikmalini bitirip yola çıkıyordunuz tam, o yuzden durup bir merhaba diyemedim korna çalarak geçtim , zaten aracım şu haliyle size ayak uydurucak halde değildi ama tanısıp muhabbet ederdim en azindan yakalasam. Bu arada o yolu öyle tıkalı görünce bende Beykoz tabelasından döndüm beykoz ormanlarından geçerek acarkentin oralara çıktım. O trafik çekilir gibi değildi. Güzel bir gezi olmuş bu mevsim için eğlenmişsiniz artık bir dahaki sefere tanışırız. Teşekkürler paylaşım için.
:smiley:

Sanırım 1 ci sayfada fotoğraflara çok yüklendim...Açılmayan fotoğraf olursa sağ tıklayıp resmi göstere tıklarsanız açılıyor..Kusurabakmayın..

6329 108809167265 524742265 2265862 2307808 n

6329 108801322265 524742265 2265593 929071 n

6329 108809177265 524742265 2265863 8292289 n

6329 108814202265 524742265 2265897 5238979 n

6329 108814212265 524742265 2265898 5295182 n

hasancıgım yenı gezınız cook guzel olmus cok sey kacırmısım bır duzıne cj :smiley: ayrıca mıtatcan ın cj yı sırtına halat baglayıp cekmesıde ayrı bı guzellık :smiley: :smiley: cıkarmıstır ınsallah :smiley: :smiley:

up8453' Alıntı:
hasancıgım yenı gezınız cook guzel olmus cok sey kacırmısım bır duzıne cj :smiley: ayrıca mıtatcan ın cj yı sırtına halat baglayıp cekmesıde ayrı bı guzellık :smiley: :smiley: cıkarmıstır ınsallah :smiley: :smiley:

Daha neler var abi..Mithatcanı kullanıyoruz artık vinç olarak.. :D Bu arada sentetik halat almıştım gerçekten sağlam çıktı denem fırsatımız oldu...Hemde esneme yaptığı için çektiğin aracı çektiğini bile hissetmiyorsun...
Araç çekme işlemlerini daha çok mithatcana bıraktık.. :D Dana 44 olunca ;D

Ben çok kısa bir süre gördüm sizi ama o sıkışan trafikde, inşaat halindeki yan yola girdiğinizde bile ordaki kayalık alandan geçerken , cj ler rahat geçtide o suzuki nasıl sizi takip etti ve geçti hayretle izledim :D suzuki sağlammı şu an? :D

Tempus' Alıntı:
Ben çok kısa bir süre gördüm sizi ama o sıkışan trafikde, inşaat halindeki yan yola girdiğinizde bile ordaki kayalık alandan geçerken , cj ler rahat geçtide o suzuki nasıl sizi takip etti ve geçti hayretle izledim :D suzuki sağlammı şu an? :D

Sanki görmüş gibi yazdın valla.. :smiley:
Orada biraz sıkıntı yaşadı 4 çeker modunda geçti sanırım ...Sadece sağ arka tampon altını biraz sürttü okadar...CJ lerin arasında alıştırdı zaten suzukiyi Ali abi ;D

O sıcakta o kumda Cj ler gerçekten çoştu...Kimse yerinde durmak istemiyordu...Sahil boyu dolaşmak istiyorduk ama haftasonun nedeniyle hayli bir kalabalıktı sahil...
CJ lerede artık sahil taksi diyoruz... :D

:D :D :D masallah mıtat can bayagı kuvvetlıymıs saka bı yana cok guzel olmus ınsallah bıdahakı sefere bende gelecegım gezıye ayrıca vıdeo yokmu hasancıgım merakla
hasanfb' Alıntı:
Daha neler var abi..Mithatcanı kullanıyoruz artık vinç olarak.. :D Bu arada sentetik halat almıştım gerçekten sağlam çıktı denem fırsatımız oldu...Hemde esneme yaptığı için çektiğin aracı çektiğini bile hissetmiyorsun...
Araç çekme işlemlerini daha çok mithatcana bıraktık.. :D Dana 44 olunca ;D
beklıyoruz

up8453' Alıntı:
:D :D :D masallah mıtat can bayagı kuvvetlıymıs saka bı yana cok guzel olmus ınsallah bıdahakı sefere bende gelecegım gezıye ayrıca vıdeo yokmu hasancıgım merakla beklıyoruz

video geliyoda yorumları çok merak ediyoruz...

Tempus' Alıntı:
ben son anda gördüm sizi yakıt ikmalini bitirip yola çıkıyordunuz tam, o yuzden durup bir merhaba diyemedim korna çalarak geçtim , zaten aracım şu haliyle size ayak uydurucak halde değildi ama tanısıp muhabbet ederdim en azindan yakalasam. Bu arada o yolu öyle tıkalı görünce bende Beykoz tabelasından döndüm beykoz ormanlarından geçerek acarkentin oralara çıktım. O trafik çekilir gibi değildi. Güzel bir gezi olmuş bu mevsim için eğlenmişsiniz artık bir dahaki sefere tanışırız. Teşekkürler paylaşım için.
:smiley:
bende sizi, gördüm gezenbilir,in logosu olduğu sürece bütün araçlar sanki arkadaşmış gibi görünce korna çalıyor zaten

taksi84 lütfen bişeyler yazın..

taksi84' Alıntı:
bende sizi, gördüm gezenbilir,in logosu olduğu sürece bütün araçlar sanki arkadaşmış gibi görünce korna çalıyor zaten

aha yazdı... nee oldu yaa dün şilede kumda görmüşler seni ali abi

Tempus' Alıntı:

hale sağlam bizim suzi ......ama lastik ve arcı kaldırmak şart oldu

hasanfb' Alıntı:
Sanki görmüş gibi yazdın valla.. :smiley:
Orada biraz sıkıntı yaşadı 4 çeker modunda geçti sanırım ...Sadece sağ arka tampon altını biraz sürttü okadar...CJ lerin arasında alıştırdı zaten suzukiyi Ali abi ;D

neyse hasancın aracın altını yükseltince size tam ayak uydurmuş olucam

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR