Şile Civarı Gece Yarısı Off-Road Gezisi (14 Mart 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan BolbuzJack Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,428
Ynt: Şile Civarı Gece Yarısı Off-Road Gezisi (14 Mart 2009)

Kartal sl-XJ ;D

Disco zaten iriyarı bi makine, 2" yükseltme ve 32" lastikle iyice dev oldu, kapalı garaja girmiyomuş araba :D Disconun iç mekanı falan çok güzel, ferah. Korkunun ecele faydası yok, LR.cu olcaz korkarım sonunda ::smiley:

One life, live it :p

Etiketler

MC' Alıntı:
Kartal sl-XJ ;D

Disco zaten iriyarı bi makine, 2" yükseltme ve 32" lastikle iyice dev oldu, kapalı garaja girmiyomuş araba :D Disconun iç mekanı falan çok güzel, ferah. Korkunun ecele faydası yok, LR.cu olcaz korkarım sonunda ::smiley:

:smiley:)) gel katıl bize....

Tatsız kazamız olmasaydı belki aranızda olurduk... Bir dahaki sefere artık.

concrete' Alıntı:
Tatsız kazamız olmasaydı belki aranızda olurduk... Bir dahaki sefere artık.
güven abi duydum çok üzüldüm ya geçmiş olsun. koray abiyle konustum o gece davet ettım ama tatsız haberı alınca üzüldüm.

Korayın arabanın arka sağ köşesine, benimkinin de komple sağ tarafına biraz para sıkışmış. Çıkarınca düzelecek...

Geziniz eğlenceli olmuş. İki discoyu arka arkaya görmek te hoş olurdu. :smiley:

Geçmiş olsun, cumartesi gecesi bahsetti Aytuğ, üzüldük. Off-road.un doğasında var bu hasarlar mala değil cana gelsin, araba yapılır. Görüşmek üzere önümüzdeki gezilerde ;)

concrete' Alıntı:
Korayın arabanın arka sağ köşesine, benimkinin de komple sağ tarafına biraz para sıkışmış. Çıkarınca düzelecek...

cana gelicek mala gelsin ne diyelim. İnşallah 2 disco en kısa zamanda yanyana olucak :smiley:

MC' Alıntı:
Kartal sl-XJ ;D

Yakışır kardeşime

concrete' Alıntı:

Haberi aldım Güven... geçmiş olsun.

MC' Alıntı:
Arkadaşlar sağolun ;) Zamanımız olmadı, ben pazarda çalıştım bu hafta sonu. Gece müsaittik ve keyif aldığımız şeyi yaptık; bayada zevkli oldu, telsiz muhabbetleri falan oldukça iyidi herşey. Fotoğraf yok başka malesef iyilerini seçtim, o yağmurda bunları bile çekmek iyi bence, makinayı ters çevirdiğimde sular akıyordu her yanından, hala çalışıyor olmasına şaşıyorum, Nikon'u tebrik etmek lazım ;D
Muratcım ,Aytuğ kardeşim, önemli olan yolda olmaktır ve sizde bunu yapmışşınız. Telsizden muhabbet etmek, 2 araça ve biribirine güvenip yol almak, oradaki adrenalin, macera tutukusu bu güzellikleri yaşamışşnız. Paylaşım için teşekkür ederim. ;)

güzel bir gezi olmuş ellerinize sağlık ama en kısa zamanda yağmura dayanıklı bir fotoraf makinası alın ben aldım

10 metre derinlikteki suya ve 1,5 metreden beton zemine düşmeye dayanıklı makina var bende, 100 kg ağırlığındaki darbelere karşı ezilmeme özelliğide var, doğa aktiviteleri için almıştım: Olympus SW 770

Ancak insanın eli ve gözü SLR'a alışınca compact makinalarla çekim yapmak keyifsiz geliyor, bu nedenle D40'ım bozulana ya da kırılana dek her ortamda kullanmaya devam edicem ;D

evet bendede slr var ama dediğim gibi ıslak ortamlarda kullanmak sakıncalı olduğundan kıyamıyorum

Bu yüzden en ucuz SLR'ı aldım, ayrıca diğer SLR.lara göre ufak olması, kolay taşınması gibi avantajlarıda var. İlk yağmur deneyimi değil bu su koruması baya iyi, ama bu sefer anormaldi yağmur, objektifin üzerinde ki su damlalarından çoğu fotoğraf berbat olmuş...

slm murat hafta sonu kardan iki taraftanda ercovaya çıkamadık
ana yollar açık ama stabilize yolların çoğu geçit varmedi bize
bide cumartesi üstüne kar yağdı sabaha kadar

Evet son yağan kar süpriz oldu, Soğucak tarafıda iyice kapanmış, Bolu Sarıçam'a gidecektik orada da baya kar yağmış neyse bekleriz erimesini artık ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR