Sonunda Şeytana Uydum..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan lynx255 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 50
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,364
Ynt: Sonunda Şeytana Uydum..

Isıtıcı kontrolleri..

20131107 075236

20131107 075210

Etiketler

Üstat aracın şahane olmuş.Benim aracımda benzer durumda ama çeki demiri ve vinci eksik.Ben zaten çamurdan ziyade doğa gezileri ve kuru dağ tepe çıkmayı seviyorum.235/75/15 ve orjinal 2 inç yükseltme flanş vs. var.Onlarıda aracı daha gösterişli olması için yaptırdım.Aracımdam çok menun olmakla beraber yaptıklarını görünce için gitti diyebilirim.Koltuk kaplatmayı nerde yaptırdığın ve fiyat konusunda bilgi paylaşımında bulunursan sevinirim.

Bill187' Alıntı:
Üstat aracın şahane olmuş.Benim aracımda benzer durumda ama çeki demiri ve vinci eksik.Ben zaten çamurdan ziyade doğa gezileri ve kuru dağ tepe çıkmayı seviyorum.235/75/15 ve orjinal 2 inç yükseltme flanş vs. var.Onlarıda aracı daha gösterişli olması için yaptırdım.Aracımdam çok menun olmakla beraber yaptıklarını görünce için gitti diyebilirim.Koltuk kaplatmayı nerde yaptırdığın ve fiyat konusunda bilgi paylaşımında bulunursan sevinirim.
Koltukları İstoç Oto Center'da bir firmaya yaptırdım. Firmayı internetten buldum.
Koltuk adedi 500 (Ben yalnızca ön ikisini yaptırdım) = 1000
Isıtma adedi 250 = 500
Kolçak adedi 150 = 300
Direksiyon = 100
Kapılar hediye.
Toplamda = 1900 TL tuttu.
Vites topuzu ve koltuk kafalıkları yaptırılmadı. Fiyatların tamamına pazarlık yapıldı. Tek tek yapılmak istense fiyatları biraz daha yüksektir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR