Sualtı Arkeoloji Belgeseli

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,842

YOL

SEDAT AÇIL
Mesajlar
10,389
Tepkime Puanı
512
Yer
İstanbul, Acıbadem
Web
www.sedatacil.com
Telsiz Çağrı Kodu
TB2FKL
Elazig Hazar Golu'nde gerceklestirdigimiz sualti arkeolojik calismalarinin belgeseli Iz Tv de asagidaki gun ve saatlerde tekrarlanacaktir.

21 Aralik Persembe 20:45
23 Aralik Cumartesi 13:10
24 Aralik Pazartesi 22:10

Dr. Cigdem Ozkan Aygun
Istanbul Teknik Universitesi
Insan ve Toplum Bilimleri Bolumu ve
Avrasya Yer Bilimleri Enstitüsü
 

Etiketler
Ynt: Sualtı Arkeoloji Belgeseli

sedat bey ( Sedat abi :smiley: demede bi mani varmı ?) bende arkeoloji 1. sınıf öğrencisiyim ayrıca balık adamım (padi advance open water) ve hep sualtı arkeolojisi istemişimdir bu tür faaliyetlerde bend ebulunmak ve bunalrı takip etmek isterim ....

S&S arno
 Ynt: Sualtı Arkeoloji Belgeseli

mrb sedat bey ben elazığdan suat toksun elazığ su sporları kulübü kurucusuyum dalış ağırlıklı bir kulüp hazar gölüne bizde dalış yaptık eğer elinizde batik şehirle ilgili döküman varsa paylaşırmısınız bende video görüntüleri var
 
Ynt: Sualtı Arkeoloji Belgeseli

saol murat bey gerçekten bahsetdiğiniz kadar güzel bir site tşk
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,477
Mesajlar
1,518,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,131
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzey92

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst