Suzukiciler Buluşması Etap Arama (2) Off-Road Gezisi (21 Aralık 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 4 L Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 40
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,778
Ynt: Suzukiciler Buluşması Etap Arama (2) Off-Road Gezisi (21 Aralık 2008)

4 L' Alıntı:
ne bileyim hido,bekledim bi ses gelsin diye ama baktım tık yok.Artık gece rüyalarıma MT girmeye , uykularımı bölmeye başlamıştı (şaka değil). onun için, bari yaşadığımız ekonomik krizi çözmeye bir nebze de olsun bizim katkımız olsun dedim ve piyasaya 650 ytl para pompaladım bir takım Mt için. Şenol arkadaşımın olumlu izlenimleri ve beklemeden hazırda olması deseninin karizmatik ve cool görüntüsü marka seçiminde etkili oldu (federal COUGxxx).
Ayrıca çok çekici olduğumu bekarken söyleyen çoktu da evlenince son 10 senedir pek söyleyen yok ???, Şimdi bakacağız eski çekici günlerimizie dönecekmiyiz diye ;D

çağlar 4 adet lastiğe 650 ytl mi verdin? doğru mudur abi??

Etiketler

arkadaşlar bu vitara'nın lastiksiz yaptıklarını jimny'de yapardeğil mi??

nekbey' Alıntı:
arkadaşlar bu vitara'nın lastiksiz yaptıklarını jimny'de yapardeğil mi??

jimny nin de atası vitarayla aynı olduğu için yapar tabi:smiley:
neticede aynı genleri taşıyorlar demi:smiley:

hidoki' Alıntı:
jimny nin de atası vitarayla aynı olduğu için yapar tabi:smiley:
neticede aynı genleri taşıyorlar demi:smiley:

;)) kesinlikle..... hel ebir de m/t ile neler neler yapar sanırım... vaay m/t dedim yahu, çekirdekten yetişiyorum vallahi.. ;) saol hidayet abi..

Suzuki Buluşması 11 Ocak 2009 Pazar günü 34 araç ve yaklaşık 65/70 kişilik katılım ile gerçekleşmiştir.

Bu gibi büyük organizasyonlar için 2-3 ay kadar öncesinden başlayan keşif altyapı plan proje izin gibi çalışmalar yapılması ve gezi öncesinde detayların tamamlanması gerekmektedir. Gezenbilir Offroad yönetimi olarak 2. Suzuki gezisi için bir tarih belirlenmemiş şu an için programdada görünmemektedir.

Bireysel bazda yapılacak geziler için Etkinlikler bölümünde biri başlık açıp toplu gezmek isteyen katılımcı arkadaşlar bir araya gelebilirler. Veya gezi sonrası Offroad gezilerimiz başlığı altında yayınlayabilirsiniz.

Saygılarımla
Hakan Irıklı
Offroad Yönetim.

tebrikler inanılmaz ama gerçek harikasınız gerçekten muhteşem ...

heycan dorukta harikakar yaratıyorsunuz...

benim de servis arabam var kıraftır bende bu işe merak sardım ortakta olsa bi jeep alıcam sevdim bu işi...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,444
Kayıtlı Üye Sayımız
172,101
Kaydolan Son Üyemiz
knzy06

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR