Ynt: Kamp - Karavan için Faydalı Ekipmanlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mycamper Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 505
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 59,947

mycamper

Kamp III
Yer
İstanbul
Web
www.anakamp.org
Araç Prizi ile Artık Şarjınız Hiç Bitmeyecek!...

Araç Prizi (Araç Tipi Mobil Inverter) - 140 (175W)

Mobil Inverter ofis araçları ve tüm taşınabilir elektronik cihazlar için kullanılabilir (örneğin dizüstü bilgisayarlar, video oyunları, yazıcılar, cep telefonları, dijital kameralar, video kameralar, müzik setleri, MP3 çalıcılar, TV vb. gibi).
Otomobilinizin çakmak soketinden aldığı enerjiyi 220 VAC’ ye çevirerek dışarı verir. Böylece yukarıda sayılan veya bunların benzeri tüm elektronik cihazlarınızı besleme şansınız olur, şarjınız hiç bitmez.

Normalde kullanılan inverterlere göre çok küçük olması ve kullanım kolaylığıyla tercih edilebilecek bir ürün.

bd700778.jpg

Daha detaylı bilgi için, ürünün satıldığı siteyi ziyaret edebilirsiniz:
http://www.hepsiburada.com//productdetails.aspx?categoryid=94266&productid=bd700778

Etiketler
Ynt: Ynt: Kamp - Karavan için Faydalı Ekipmanlar

MP3 ON CHANNEL, otomobilde bir CD çalıcı veya pahalı başka bir ekipmana ihtiyaç duymadan, sadece aracın çakmak girişine takılan ve basit bir USB memory (USB HAFIZA BELLEK) üzerindeki MP3 dosyalarını kablosuz olarak oto radyo/teyp FM bandına yüksek kalite ile stereo yayın yapan bir aksesuardır. Kısaca, otomobil içinde kablosuz olarak çalışan bir MP3 çalardır.

Aracınızda,otomobilinizin orijinal fabrika çıkışında bir kasetçalar var ve cd çalara dönüştürmek istiyorsunuz?Fakat sadece aracınızın orijinal uyumlu ve ölçülerine uygun olanı seçmek zorundasınız. MP3onChannel,bu sorununuzu ucuz bir şekilde ortadan kaldırıyor ve size inanılmaz bir performans ve kablosuz cd çalar imkanı sağlıyor.

otm251191-2.jpg

otm251191-3.jpg

Daha detaylı bilgi için ürünün satıldığı siteyi ziyaret edebilirsiniz:
http://www.hepsiburada.com//productdetails.aspx?categoryid=26012&productid=otm251191#tablnk

Ürünün 1 GB bellekli modeli de mevcut:
http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=26012&productid=otm251192

Ne derece iş görür bilmiyorum,
ama sökülüp az yer kaplaması bakımından araçta bulundurulabilecek bir ürün.

Otm571127

Daha fazla bilgi için ürünün satıldığı siteyi ziyaret edebilirsiniz:
http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=26009&productid=otm571127

Bu ürünü Carrefour İçerenköy mağazası oto aksesuarları bölümünde de görebilirsiniz, fiyatı aynı sayılır.

12 V ile çalışan elektrikli battaniye

Made In Germany
Yüksek kaliteli pamuk/polyester malzemeden üretilmiştir.

Otm109004 4

Otm109004 2

Otm109004 1

Daha fazla bilgi için ürünün satıldığı siteyi ziyaret edebilirsiniz:
http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=26009&productid=otm109004

Daha ucuz versiyonu için ise aşağıdaki telefon numarasından Murat veya Tufan Duran ile görüşebilirsiniz.
Dursunlar Otomotiv Tel: 0216 455 63 93

mycamper' Alıntı:
Araç Prizi ile Artık Şarjınız Hiç Bitmeyecek!...

Araç Prizi (Araç Tipi Mobil Inverter) - 140 (175W)

Mobil Inverter ofis araçları ve tüm taşınabilir elektronik cihazlar için kullanılabilir (örneğin dizüstü bilgisayarlar, video oyunları, yazıcılar, cep telefonları, dijital kameralar, video kameralar, müzik setleri, MP3 çalıcılar, TV vb. gibi).
Otomobilinizin çakmak soketinden aldığı enerjiyi 220 VAC’ ye çevirerek dışarı verir. Böylece yukarıda sayılan veya bunların benzeri tüm elektronik cihazlarınızı besleme şansınız olur, şarjınız hiç bitmez.

Normalde kullanılan inverterlere göre çok küçük olması ve kullanım kolaylığıyla tercih edilebilecek bir ürün.

bd700778.jpg

Daha detaylı bilgi için, ürünün satıldığı siteyi ziyaret edebilirsiniz:
http://www.hepsiburada.com//productdetails.aspx?categoryid=94266&productid=bd700778

Bunu kullanıyorum fan sesi dışında bir sıkıntısı yok, özellikle discovery için( çakmak yuvası normal yuvalaradan daha geniş) genişlik ayalaması yapılabilmesi olumlu. Metro daki fiyatı 49 ytl + kdv idi.

Selamlar

Selam Türkiyenin ilk caravan lar için tasarlanmış uydu antenini aşağıda. Üstelik %100 yerli...

caravansat.jpg

Neta CaravanSat, araçların park halinde iken uydu yayınlarını alabilmesi için geliştirilmiş bir sistemdir.
İki eksende hareket eden motorları sayesinde sistem uyduları otomatik olarak bulur.

12V veya 24V ile çal›şır, ayrıca bir 220V konvertör gerektirmez.
Montajı ve kullanımı kolaydır, ayrıca bir kontrol kutusu yoktur.
Araç konsol montajlı CAM modül girişli uydu alıcısı içerir.
Opsiyonel otomatik skew kontrol ayarı.
65 cm parambol anten.
Yatay ( Azimuth ) 0~3600, Dikey ( Elevation ) 0~900 hareket kabiliyeti.

www.neta.com.tr

Özdal Bey,

Kamp-karavancıların yararlanmasına yönelik "katlanan mangal" edindirme çalışmanız olmuştu. Bu konuya bir kez daha el atma olanağınız olabilir mi? Oldukça pratik birşeye benziyordu. Taşrada yaşayan bizler için iyi olur.

Cavid Sezen

www.btdepo.com
Taşınabilir elektrik kaynakları
Mobil Aksesuarları
Inverter/Yükselticiler
Redresör akü şarj
Akü Aksesuarları
Mobil Mutfak Ürünleri

http://www.kompass.com/GSTRWW58_C39460.html
karavan ve mobil ev parçaları ve aksesuarları (Dünya çapında)

Ynt: Yenilik / Promosyon / Ne Nerede ?
« Yanıtla #9 : 07 Aralık 2008, 20:57:05 »
Bu mesajı alıntı ile cevaplaAlıntı
Özdal Bey,

Kamp-karavancıların yararlanmasına yönelik "katlanan mangal" edindirme çalışmanız olmuştu. Bu konuya bir kez daha el atma olanağınız olabilir mi? Oldukça pratik birşeye benziyordu. Taşrada yaşayan bizler için iyi olur.

Cavid Sezen

Özdal Beyin Dikkatinden kaçtı sanıyorum.

Cavit Bey ilginize teşekkür ederim, gecikmiş cevap için kusura bakmayın lütfen, bu aralar foruma eskisi gibi zaman ayıramıyorum.

Sizin de belirttiğiniz gibi katlanan mangal gerçekten ihtiyacı olanlar için çok faydalı oldu. Ama bunun yanında amacı "bağcıyı dövmek" olan bazı kişiler bunun bile altında buzağı aramayı ihmal etmediler.
Bu mangallar benim tesadüfen bulduğum, karavancıların veya kampçıların uğramayacağı bir yerde satılıyordu. Yakın çevremdeki bir kaç arkadaşa buradan aldırdım, sonra herkes tek tek benden isteyince, gidip o arkadaşların elinde olan 20-25 adet mangalın tamamını aldım, isteyen oldukça ulaştırdım. Ama sanki ben bunu konteyner dolusu getirip de satmışım da, bundan acayip para kazandığımı ima eden laflar yazıldı UKKF forumda. Bu şahısların yalakaları da eksik olmadı tabii abilerinin ayaklarının yanında. (Şimdi o foruma baktığımda cevapların silinmiş olduğunu görüyorum) Ben de elimdekileri de sattıktan sonra bir daha herhangi birşey satmamaya karar verdim.

Ama herhangi bir şekilde o mangaldan bulursam size haber verir, sahip olmanıza yardımcı olurum.

Saygılarımla.

Istanbul Kartal Koçtaş'a gelmeden 200 metre geride Migros yanında West Marine açılmış. Koç yatçılara hizmet için açtım demiş. Bugün görmek kısmet oldu. Yatçılara yönelik ama bize göre de birşeyler var. Eğilip bükülebilen çok kanalı DC ve AC akım kabloları, DC dağıtım panelleri, akü birleştirici-ayırıcı anahtarlar, akü ve aksesuarları , tuvalet ve kimyasalları, redresör-inventörler gibi ilgi çekici malzemeler var.

Sn özdal bey evde boş zamanlarımda kendim imal ettiğim camper veya bütün araç ve karavanlar için hareketli geri görüş kamerasını bitirip yenilik adı altında ilgilenenlere faydası olur diye buraya resimlerini vereceğim bir kaç gün sonra umarım geri manevrada zorlanalar için faydam olur ben bunu yeni aldığım t-5 aracıma uyguladım tabii ki vereceğim bilgiler sadece sistem nasıl çalışır ve acaba böyle bir şey olabilirmi babından olucak bundan sonra hangi araca kim nasıl yapar yaptırır uygular orası araca ve o kişiye kalmış. saygılar

bartek' Alıntı:
Istanbul Kartal Koçtaş'a gelmeden 200 metre geride Migros yanında West Marine açılmış. Koç yatçılara hizmet için açtım demiş. Bugün görmek kısmet oldu. Yatçılara yönelik ama bize göre de birşeyler var. Eğilip bükülebilen çok kanalı DC ve AC akım kabloları, DC dağıtım panelleri, akü birleştirici-ayırıcı anahtarlar, akü ve aksesuarları , tuvalet ve kimyasalları, redresör-inventörler gibi ilgi çekici malzemeler var.

West marine cok pahali. Hani ithalleri belki anlayabilirim ama migrosta satilan fanli sobaya daha fazla fiyat verme bari.

Arkadaşlar, karavanı aldık ama düşündükçe bir sürü eksik çıkıyor. Bazılarını buldum ama bazıları konusunda sizden yardım rica ediyorum.

1- Dışarı koyup oturmak için masa va sandelyeler: Sandalyeler sorun değil de masa konusunda birisi bu forumlarda bir yere yazmıştu galiba, katlanınca rulo gibi birşey olan bir masa vardı. Carfour'da falandı galiba ama bulamadım. Bauhausa falan baktım. Tum katlanır masalar oldukca ağır ve hantal.

2- Karavanın dışında bir 220 volt girişi var. Buraya takabileceğim üç uçlu bir fiş nereden bulabilirim.

3- Camları kaplayacak, hem perdeleme hem de yalıtım işine yarayacak, alüminyum folyo benzeri dış yuzeye sahip bir güneşlik. Bu konuda Yaybek'ten haber bekliyorum ama belki başka biryerler de bilen vardır.

4- Plastik su tarbası; dışarıda bir yere asınca duş için de kullanılabilen mir model varmış galiba.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,455
Kayıtlı Üye Sayımız
172,108
Kaydolan Son Üyemiz
desiredesire

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR