Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 406
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 97,059

Etiketler
Düzenli yüzme sporuyla ilgilenmeye başladım. Her gün motorumla 30 KM uzaklıktaki Balçova'ya havuza gidiyorum. Büyükşehirin tüm imkanlarından motorumla solo olarak yararlanıyorum. İzmir'i seviyorum.

Merhaba bugün yine motorumla Balçova'ya gittim ve 80 km yol yaptım. Dönüşte Özdileğe uğrayıp muhteşem kurufasulyesinden yedim. Yolu Balçova Özdileğe düşen olursa özellikle kurufasulyesini yemesini tavsiye ederim....

Bugün de kimselere muhtaç olmadan özgürce yüzmeye Balçova aquaparka gittim ve geldim. Motorumla solo olarak sportif amaçlı olimpik havuzunu kullanıyorum. Aynı zamanda oldukça da keyifli oluyor her gün yüzmek.

Günde yaklaşık 70 KM yapıyorum. İzmir'i en güzel yollardan baştan başa bütün körfezi dolanıyorum. Motorumla solo özgürce ve kimselere muhtaç olmadan yaşıyorum hayatımı...

Merhaba Bugün de motorumla Balçova'ya yüzmeye gittim. Ayrıca bugün bir spor salonuna da üye oldum artık yüzme yanısıra kuru sporlar da yapacağım...

Bugün ilk defa salonuma gittim 45 dakika yürüyüş 15 dakika bisiklet çalıştım. Tabii ki çok yavaş tempoyla başlangıç için...

Bugün Bostanlı balıkçı barınağına takıldım. Bostanlı'da yürüyüş yaptım. Benim gibi ybr kullanan gençlerle buluştum. Güzel bir gündü...

İzmir'li Ybr ci arkadaşlarla tanışıp görüşmek bilgi görüş deneyim paylaşmak dostluk kurmak ve iyi arkadaşlık edinmek amacıyla yaptığımız birinci izmir YBR çay toplantımızı gerçekleştirdik. Sağolsunlar arkadaşlar beni kırmayıp çay içmek için Bostanlı'ya geldiler. Ybr İzmir adına güzel paylaşımlar yapılması güzel dostluklar kurulması dileğiyle....

İzmir'li YBR'ciler çay toplaşması Bostanlı Balıkçı Barınağı