Iran, Azerbaycan, Gürcistan Turu

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Turla Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,462

Turla

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
Selam,
15 Agustos 15 ylül arasi Iran, Azerbaycan ve Gürcistan turu yapacagim. Tura katilmak isteyen motorcu arkadaslar olursa sevinirim.
Simdiye kadar Transalp ile Avrupa nin bazi devletlerinde, Dogu Avrpanin tüm devletlerinde turladim. Gecen sene de Istanbuldan aldigim 125 lik bir mobiletle 6000 km Gürcistan turu yaptim. Simdiye kadar yaptgim turlarla ilgili videolari bu linkte izleyebilirsiniz, turla
125 lik motorla bu tur yapilirmi diyenlere de bir bayanin 125lik bir mobiletle 20,000 km üzerinde yol yaparak Almanya dan Tayland da
gidip gelirken cektigi videoya bakmalarini tavsiye ederim.
Video: https://www.youtube.com/watch?v=sNMCZu7eCuY

Daima Yolunuz Acik, Deponuz Dolu Osun
 

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Mesajlar
1,518,533
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

SON KONULARGeri
Üst