Zor Yollar Programı; TRT TÜRK Kanalında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tyt.fan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 233
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 117,900

Etiketler

Ynt: Zor Yollar Programı; TRT TÜRK Kanalında

Zor yollar ile yine birlikteyiz ve heyecan ile izliyoruz.

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

1704201014229

1704201014216

1704201014218

1704201014220

1704201014221

Yüreklerin ağızlara geldiği o an. Uçurmunun sıfır kenarında kar ve buzun doruk noktasında yer çekimine göz kırpmak. ;)
Mevlam korusun ZOR YOLLAR'ınız açık olsun.
Aydın bey ve tüm ekibine saygı ve selamların ile.
Kemal

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

1704201014224

1704201014227

1704201014228

1704201014230

1704201014231

Programı ben de izledim,o koşullarda izleyici de sanki o anda o ortamdaymış gibi hissediyor. Tüm ekibe içtenlikle kolaylıklar diliyorum.

Taktirlerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum tüm ekibim adına. Yayın saatlerimiz cumartesi 13:10 Pazar 04:10-9:40-13:40-18:10 TRT-TÜRK te yiz. FACE BOOK TA Zor Yollar Grubumuzda da hem videolarımızı hemde fotoğraflarımızı izleyebilirsiniz. Saygılarımızla. ***18 Nisan dan itibaren 1 hafta Hatay civarındayız.****

ben bu proramı izleyip hayran kaldığımda kimseler izlemiyor sanıyodum.istanbul taşdelende oturan bi halam var 70 ine basamak dayamış dizi müptelası.geçen gün gördüm.arkadaşlarımla soft kır bayır gezileri yapıyoruz bazen üstümü başımı çamulu görür çamura bulanmayı sevdiğimi bilir.diyorki sizinkilerde gezmemi mehmet becceyi gördünmü kamyoneti iğne deliğinden geçirdi.bi kaçırsa araba uçurumun dibine gidecek.haftaya kars ığdır gezecekler sakın kaçırma.ağzım açık kaldı.halamı bile dizilerden dedikodu proğramlarından almış heyecanla takip ettiriyosunuz.ellerinize yüreğinize sağlık

zor yollar' Alıntı:
Taktirlerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum tüm ekibim adına. Yayın saatlerimiz cumartesi 13:10 Pazar 04:10-9:40-13:40-18:10 TRT-TÜRK te yiz. FACE BOOK TA Zor Yollar Grubumuzda da hem videolarımızı hemde fotoğraflarımızı izleyebilirsiniz. Saygılarımızla. ***18 Nisan dan itibaren 1 hafta Hatay civarındayız.****

Hatay'a bekliyoruz
Hatay'da MT lastik görmemiş rotalar bekliyor sizi ve ekibinizi ama Hatay'ı görünce bir haftaya bir hafta daha ekler misiniz bilmiyorum.

Hatay da yız... İlk gün benim zehirlenmem dışın da herşey mükemmel. Kazıklı ve Firnuz yaylallarını geçtik, Yaşar beye de çok teşekkürler.. Bize refakatları ve yardımlarından dolayı... Aydın Dikim

Aydın bey bütün bölümleri izledim, ancak bölüm sayısı arttıkça zor yollar hangi bölümde neredeydi unuttum.
Hangi bölümün nerede geçtiğine dair bir döküm yapılabilirse, sonradan istediğimiz bölümleri tekrar izleme şansımız olur.

Selamlar
Sedat

Amanos Dağları ve Antakya mükemmelldi.. En kısa zamanda listeyi paylaşacağız.Sedat Bey.. Yaşar Hocam herşey için çok teşekkür ediyoruz.. Amanoslar MT lastik görmüşmü bilmiyorum ama AT lastik görmemiş,
iki lastik bir jantımıza el koydu...

TRT-TÜRK'te Zor Yollar diye bir proğram buldum şuan onu izliyorum. ;) :D :D Manzaraya bakarmısınız....................offf offfff kızaklar sanki Alaska'dalar...

zor yollar' Alıntı:
Amanos Dağları ve Antakya mükemmelldi.. En kısa zamanda listeyi paylaşacağız.Sedat Bey.. Yaşar Hocam herşey için çok teşekkür ediyoruz.. Amanoslar MT lastik görmüşmü bilmiyorum ama AT lastik görmemiş,

Asıl ben size teşşekkür ederim, bizlere ekrandan da olsa güzel ülkemizin zor yollarını gezdirdiğiniz için.
Liste bizler için çok önemli bir referans olacak.

zor yollar' Alıntı:

Aydın Bey Selamlar

Size, Sayın Mehmet Becce'ye, Mahmut Bey'e, Nehir Hanım'a, ve tüm ekibe teşekkürler

Hatay ve Amanoslar'da gördüklerimiz görmediklerimizin yanında inanın çok az ve geçilecek henüz MT lastik görmemiş rotalar çok daha fazla

amannoslardan iki lastik bir jant alacağınız bakidir ayrıca geçtiğimiz yerler henüz MT lastik görmemişti. Önümüzdeki bir yılda daha kuzeydeki rotalarla kızıldağdaki rotalar için sizi tekrar bekliyoruz

Programa ve ekibe böyle bir programın hazırlanmasındaki katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Ancak aklıma bir soru takıldı. Ekibin araç seçimi acaba kendi tercihimidir, yoksa sponsorlukla ilgili bir zorunlulukmudur. Mesela aynı işi görecek, bu tür maceralar için hem ruh hem donanım hemde kendini bildik ekspedisyonlarda ıspatlamış marka ve modeller olamaz mıydı?

ya arkadaşlar valla ben hiç denk gelmedim ama yinede teşekkürler, bu hafta mutlaka takip edecem bende bu tür belgeselleri çok seviyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.