ADV kullanıcısının son içeriği

1. ADV

Çocuklarım Için Kamp Tavsiyesi

İlgine teşekkür ederim. BAktım fakat orman ya da yayla gibi bir yer istiyorum. Gölcükte Eriklitepe Tabiat parkı varmış. Oraya giden birileri var mı acaba?.. Fena yere benzemiyor...
  2. ADV

Çocuklarım Için Kamp Tavsiyesi

Herkese selam. Kamp işlerine merak saldım. Biri erkek biri kız ikizim var 9 yaşlarında ve bir iki kez çadır kurduk. Kamp çok hoşlarına gitti ve bu hafta sonu onları için çadırlı kamp aktivitesi yapmak istiyorum. İstanbul yakını kamping alanı yada serbest çadır kurup bir gece kalabileceğimiz...
  3. ADV

GARMIN DAKOTA 20 CİHAZIMA HARİTA YÜKLEYEMİYORUM

Ynt: GARMIN DAKOTA 20 CİHAZIMA HARİTA YÜKLEYEMİYORUM Arkadaşlar.. yardım edebilecek yok mu?... Sanırım oregon serisi de aynı sistemde çalışıyor. Oregon kullananların harita dostaları hangi uzantıya sahip acaba?...
  4. ADV

GARMIN DAKOTA 20 CİHAZIMA HARİTA YÜKLEYEMİYORUM

Arkadaşlar... Bu sitede girmediğim denemediğim başlık kalmadı. Biyerde yanlış yapıyorum herhalde ama tam temel bir noktada galiba. Acaba img dosyasını mı kabul etmiyor yoksa kodunu mu çözemiyorum...Yalnız gps dahili bellekteki haritalar da img dosyası görünüyor... İnternetten uzantısı .img olan...
  5. ADV

Outdoor el GPS almak istiyorum ama ne almalıyım karar veremiyorum

Ynt: Outdoor el GPS almak istiyorum ama ne almalıyım karar veremiyorum Cevaplar için teşekkür ederim.. Dakota 20 satınaldım. Türkiye topo ve sokak yüklü ayrıca dünya genel haritası yüklü... 1 hafta da anca alıştım. Ekranı küçük öncekine göre ama bir yığın özelliği var. Tüm ihtiyaçlarıma cevap...
  6. ADV

Outdoor el GPS almak istiyorum ama ne almalıyım karar veremiyorum

Selamlar... Garmin nüvi 310 Navigasyon kullanıyordum şehir içinde.Bu aleti sattım ve doğada el GPS i almak istiyorum ama şehir içindede harita üzerinde adres bulabileyim. Doğada beni üzmesin. ekranı iyi görünsün ve kullanışlı menüsü olsun. İz kaydı olsun.İyi pusulası olsun. Başka ne özellikler...
  7. ADV

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Selamlar... Ben Aydın Kutlu 1971 doğumluyum. Pendik İstanbul'da elektronik servis işletyorum. Motosiklet gezileri beni 4x4 meraklısı yaptı. Henüz 4x4 sahibi değilim siteye üye olmamın amacı da 4x4 kültürünü ve donanımlarını daha yakından tanımak ve bu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri