azimuth kullanıcısının son içeriği

1. azimuth

Garmin Harita Birleştirme Programı

Ynt: Garmin Harita Birleştirme Programı İlk yazdığın yazıdan sadece 2 gb lık SD kart üzerinden uygulama yaptığını anlıyorum ve bunun üzerine yazdım yazılarımı... Sendeki cihazın içerisinde 2 gb var ve ekstra'dan 2 gb kart takabiliyor olmak ne güzel... Bendeki cihazın içerisinde basemap olarak...
  2. azimuth

Ynt: Garmin Harita Birleştirme Programı Peki bu iki haritayı birleştirince 1,5GB+1,8GB=3,3GB. Nasıl 2 gb lık yere yerleştireceksin?
  3. azimuth

Navcity Türkiye Versiyon 2009.02 Çıktı

Ynt: Navcity Türkiye Versiyon 2009.02 Çıktı ben sadece hazır durumda olan IMG dosyasını kullandım. Kendi kurduğum mapsource programı ile upload yapmadım... Bundan dolayı sorun yaşayan oldumu diye sordum... kendi yüklediğim haritalarda böyle hatalarla da karşılaşmamıştım...
  4. azimuth

Ynt: Garmin Harita Birleştirme Programı sevgili montreal; Map source programına North Amerika, Navcity haritalarını yükledikten sonra haritaları "maptool" aracılığıyla seçip direk olarak cihazına yükleyebilirsin. Böylelikle tek bir IMG dosyası elde etmiş olursun. Cihaz üzerinden de "Setup Map"...
  5. azimuth

Ynt: Garmin Harita Birleştirme Programı merhaba, Vista HCX kullanmaktayım ve Mapsource aracılığıyla 3 haritayı birden (Navcity, Turkiye Topo ve Bluechart Atlantic) cihazıma yüklemiş bulunmaktayım ve hangisi gerekli olursa Setup Map bölümünden o haritayı seçerek kullanıyorum... Neden ekstra...
  6. azimuth

Navcity Türkiye Versiyon 2009.02 Çıktı

Ynt: Navcity Türkiye Versiyon 2009.02 Çıktı 2009.2 haritasının IMG halini indirerek cihaza yükledim ve çalıştırdım, daha önce 2008.7 haritasını kullandığım için çok daha fazla detaylı geldi... Gelelim cihazın son haritasını denemeye; Çukurova bölgesinde ikamet ediyorum; şehir...
  7. azimuth

Adana'da Yapabileceğiniz Aktiviteler

Ynt: Adana'da Yapabileceğiniz Aktiviteler Şehir içi baraj çevresi pek de trekking sayılabilecek bir yer değil...Onun yerine üniversite'de bahsedilen yer olabilir... Ama üniversitenin arkasıda @altug'un bahsettiği kadar korkutucu biryer değil... :)
  8. azimuth

Bu Evlerde Yaşamak Cesaret İster

Ynt: Bu Evlerde Yaşamak Cesaret İster fotoşop'un gözünü seveyim, tarzı zor yaşaması kolay yerler yaratabiliyor, tabi hayal gücüyle :)
  9. azimuth

Kişisel Galeri (nayilbodrum - Yalıkavak Rüyası)

Ynt: Kişisel Galeri (nayilbodrum - Yalıkavak Rüyası) Elinize, gözünüze ve deklanşörünüze sağlık... Paylaşım için teşekkürler...
  10. azimuth

Kişisel Galeri (Azimuth)

Ynt: Kişisel Galeri (Azimuth) Yeni bir fotograf çektim hafta sonu, Micheal KENNA adlı fotografçıdan etkilenerek, beğeninize sunulur...
  11. azimuth

Adana Adrenalin Kuşçular - Hacıkırı Yürüyüşü

Ynt: Adana Adrenalin Kuşçular - Hacıkırı Yürüyüşü Hazır Hacıkırı da mola vermişken, Hacıkırı-Belemedik yolu yürünebilir... Vadi içerisi ve sadece ölen sattinin 1 saati sadece güneş aldığı ve yokuş aşağı olduğu için rahatlıkla geçilebilir... ama tabi önce bir keşif yapılarak yolun son durumunu...
  12. azimuth

Adana'da Yapabileceğiniz Aktiviteler

Ynt: Adana'da Yapabileceğiniz Aktiviteler - Yamaç paraşütü - Paraşüt - Spor Kaya tırmanışı - Bisiklet - Motokros - Off-Road Aktivite olarak da; - Fotoğrafcılık, eklenebilir... :)
  13. azimuth

Adana Adrenalin Kuşçular - Hacıkırı Yürüyüşü

Ynt: Adana Adrenalin Kuşçular - Hacıkırı Yürüyüşü Zeynep gelmiş hoş gelmiş :)
  14. azimuth

Tekirdağ Yamaç Paraşüt'ü Şenlikleri

Ynt: Tekirdağ Yamaç Paraşüt'ü Şenlikleri İçim gitti fotograflara... hele bir de bir süredir uçmadığım düşünülürse daha da kötü... Paylaşım için teşekkürler...
  15. azimuth

Kişisel Galeri (@hu)

Ynt: Kişisel Galeri (@hu) Güzel fotograflar, özellikle martılara bayıldım doğrusu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri