cedrus48 kullanıcısının son içeriği

1. C

GARMİN VE MAGELLAN GPS HARİTA YÜKLEMEK İSTERMİSİNİZ?

Ben garmin ve magellana orman meşçere haritalarını ve diğer haritaları yükleyebiliyorum üstelik kendi renklerinde. Yüklemek isteyen arkadaşlar için facebookta kurduğum CBS ORMAN grubuna bekliyorum. Orada nasıl yüklediğimi gösteren videolar ekledim. Grubun linki aşağıdadır...
  2. C

MAGELLAN GPS HARİTA YÜKLEME

Ben garmin ve magellana orman meşçere haritalarını ve diğer haritaları yükleyebiliyorum üstelik kendi renklerinde. Yüklemek isteyen arkadaşlar için facebookta kurduğum CBS ORMAN grubuna bekliyorum. Orada nasıl yüklediğimi gösteren videolar ekledim. Grubun linki aşağıdadır...
  3. C

Google Earth İle Garmin Koordinat Uyuşmazlığı

Ynt: Google Earth İle Garmin Koordinat Uyuşmazlığı Hatasız veya en az hata ile çevirmek için size globalmapper programını tavsiye ederim. cbs ve gps ile ilgili facebook ta grup kurdum. ilgisi olan arkadaşları beklerim. Linki aşağıdadır; http://www.facebook.com/groups/168562079862099/
  4. C

mescere haritası yüklemek

Ynt: mescere haritası yüklemek Ben garmin ve magellana orman meşçere haritalarını yükleyebiliyorum üstelik kendi renklerinde. Yüklemek isteyen arkadaşlar için facebookta kurduğum CBS ORMAN grubuna bekliyorum. Orada nasıl yüklediğimi gösteren videolar ekledim. Grubun linki aşağıdadır...
  5. C

Garmin GPS MAP 60 CSX

Ynt: Garmin GPS MAP 60 CSX Ben garmin ve magellana orman meşçere haritalarını yükleyebiliyorum üstelik kendi renklerinde. Yüklemek isteyen arkadaşlar için facebookta kurduğum CBS ORMAN grubuna bekliyorum. Orada nasıl yüklediğimi gösteren videolar ekledim. Grubun linki aşağıdadır...
  6. C

GARMİN GÜNCELLEME HATASI

Elimde amerikadan aldığım garmin oregon 550 gps var. Geçen gün internetten güncelleme yaptım. Daha sonra gps i açmaya çalıştığımda açılır gibi yapıyor sonra hemen kapanıyor. Bir türlü açılmıyor. Bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilecek arkadaş varmı?
  7. C

Google Earth'de Parkur Hazırlayıp GPS'e Yükleme Konusunda Yardım Lütfen

Ynt: Google Earth'de Parkur Hazırlayıp GPS'e Yükleme Konusunda Yardım Lütfen sevgili akirhan benim yöntemim ge de kml olarak kaydettikten sonra globalmapper programını çalıştırıyorum. Çizdiğim rota hangi projeksiyon dilimine giriyorsa o dilime uygun bir projeyi açıyorum ardından kml olarak...
  8. C

Magellan Gps'ye Google Earth Haritası Yükleme

Ynt: Magellan Gps'ye Google Earth Haritası Yükleme Sevgili tuğrul ne yaptın çalışmanı bitirebildinmi. Tüm Türkiyeyi indirebildinmi. Çalışmanın sonuçlarını sabırsızlıkla bekliyoruz.
  9. C

Magellan GPS Türkçe Menü

Yurtdışından bir arkadaşım magellan triton 1500 gps aldı. Yalnız bir sorun var menü Türkçe değil. Ayarlardan Türkçe dili yok bulamadık. Acaba bu gğs i Türkçe menü yapabilirmiyiz nasıl yaparız yöntemi nedir bilen var mı? Yardımcı olabilirmisiniz?Şimdiden çok teşekkür ederim.
  10. C

GPS için Harita Üretim Programı

Ynt: GPS için Harita Üretim Programı Sevgili enes, Sana tavsiyem satmap ile uydu görüntüsünü veya maps ları yani yol ve sokak haritalarını bu programla indirebilirsin. daha sonra bu haritayı mapwell ile gps ine yükleyebilirsin.
  11. C

Outdoor Meraklılarına Google Earth'den Mükemmel Raster Haritalar

Ynt: Outdoor Meraklılarına Google Earth'den Mükemmel Raster Haritalar Arkadaşlar magellana harita google earth ve eşyükseltili haritalar nası yüklenir konulu görsel eğitim videosu hazırladık yakında rapide yükleyip buradan linklerini sizlerle paylaşacağım.
  12. C

60CSX Turkce Arayuz ?

Ynt: 60CSX Turkce Arayuz ? Yurt dışından garmin 60 CSX aldım ama ne yazıkki türkçe arayüz olmadığını gördüm. İnternette baya araştırdım ama 4.90 versiyonunu bulamadım. tüm siteler garminin kendi sitesine yönlendiriyor orada ise 4.00 versiyonu var ondada türkçe arayüz yok. Aranızda 3.90...
  13. C

Garmin e-trex Legend GPS Cihazı Hakkında!!

Ynt: Garmin e-trex Legend GPS Cihazı Hakkında!! ualkan ve hayyam ben şu anda garmin gps lere harita yükleyebiliyorum.Ama bunu 3 program kullanarak yapıyorum. Msn adresimi kaytdederseniz msn de size nasıl yapılacağı konusunda yardımcı olabilirm.Ama benim tek şartım var bunu ticaret için...
  14. C

GMapTool ile img Dosyalarını Birleştirmek

Ynt: GMapTool ile img Dosyalarını Birleştirmek sevgili arkadaşım öncelikle daha denemedim ama bende gmapsupp uzantılı dosyaları .img çevirdim yani parçaladım.Ama acaba doğrumu yaptım bilmiyorum.Karadeniz otoyolunun bana veriyi göndermesini bekliyorum bana gönderirse deneyeceğim eğer yaparsam...
  15. C

Garmin GPS' lere Özel Haritalar

Ynt: Garmin GPS' lere Özel Haritalar Karadeniz otoyolu kardeşim sen bana bu dosyaları gönderebilirimisin benim bulduğum bir yöntem var şayet olursa hem o dönüştürdüğüm haritaları sana gönderirim hemde burada nasıl yapıldığını video görüntüleri ile anlatırım.Önce bir olup olmadığına bakayım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri