cemxderya kullanıcısının son içeriği

1. cemxderya

Ateş Başında Isınmak İçin Kamp Yeleği

Ynt: Ateş Başında Isınmak için Kamp Yeleği Bir öneri: Ateşe sokulan kısmı iki taraflı yaparsan bir tarafın diğer tarafından fazla ısınmaz dengeli bir ısınma olur :D Bir öneri daha: sırta giyilen ceketin içine sıcak su torbaları konulursa ateş başında ısınan su ile sırtımızı sabaha kadar sıcak...
  2. cemxderya

Gezenbilir İzmir; Kurban Bayramı Kampı Görselleri (7 - 9 Kasım 2011)

Ynt: Gezenbilir İzmir; Kurban Bayramı Kampı Görselleri (7 - 9 Kasım 2011) Kanyondan bir inmediğiniz kalmış :D Kamp çok keyifli geçmiş yüzlerden belli .... En kısa sürede görüşmek üzere selam ve sevgiler...
  3. cemxderya

Gezenbilir İzmir; Gece Fotoğraf Avı Etkinliği Görselleri ( 10 Eylül 2011 - 22:11)

Ynt: Gezenbilir İzmir; Gece Fotoğraf Avı Etkinliği Görselleri ( 10 Eylül 2011 - 22:11) Belli ki çok keyifli olmuş :D Tekrarlarında buluşmak ümidiyle .....
  4. cemxderya

Gezenbilir İzmir; Bornova Kavaklıdere Köyü Kamp Yerinde (20 - 21 Ağustos 2011)

Ynt: Gezenbilir İzmir; Bornova Kavaklıdere Köyü Kamp Yerinde (20 - 21 Ağustos 2011) Aşk olsun ... önceden haber verseydiniz en azından günübirlik gelirdik :D
  5. cemxderya

Kampçılar için Pratik Mangal

Ynt: Kampçılar için Pratik Mangal Bence boru şeklinde ki mangal pratik ama çok gerekli değil. Amaç mangal yapmak ise adana tipi şişlerden biraz daha ince tip 3-5 adet şiş yeterli oluyor. Mangal için küçük bir çukur açılıp, şişler çukurun üzerine ızagara tarzında dizilir. Şişlerin üzerine...
  6. cemxderya

Gezenbilir; İzmir Evka-6 - Yamanlar Dağı - Onur Mahallesi Doğa Yürüyüşü (03 Nisan 2011)

Ynt: Gezenbilir; İzmir Evka-6 - Yamanlar Dağı - Onur Mahallesi Doğa Yürüyüşü (03 Nisan 2011) Bayındır çiçek festivalinde çekip çekip burada yayınlıyorum çaktırma ;)
  7. cemxderya

Gezenbilir; İzmir Evka-6 - Yamanlar Dağı - Onur Mahallesi Doğa Yürüyüşü (03 Nisan 2011)

Ynt: Gezenbilir; İzmir Evka-6 - Yamanlar Dağı - Onur Mahallesi Doğa Yürüyüşü (03 Nisan 2011)
  8. cemxderya

Ynt: Gezenbilir; İzmir Evka-6 - Yamanlar Dağı - Onur Mahallesi Doğa Yürüyüşü (03 Nisan 2011) Ömer bu çiçeğin adı ne demiştin ? Benden de bir iki foto... (biraz geç oldu ama geç olsunda güç olmasın :D)
  9. cemxderya

Ynt: Gezenbilir; İzmir Evka-6 - Yamanlar Dağı - Onur Mahallesi Doğa Yürüyüşü (03 Nisan 2011) Sen bir de bana sor ömer nasıl bitti parkur diye :D
  10. cemxderya

Gezenbilir; İzmir Evka-6 - Yamanlar Dağı - Doğançay Doğa Yürüyüş Duyurusu (03 Nisan 2011)

Ynt: Gezenbilir; İzmir Evka-6 - Yamanlar Dağı - Doğançay Doğa Yürüyüş Duyurusu (03 Nisan 2011) Ben de geliyorum :D zirveyi unutun :D
  11. cemxderya

Gezenbilir İzmir; 3. Gezenbilir Sucuk Partisi ve Kampı (26 - 27 Mart 2011)

Ynt: Gezenbilir İzmir; 3. Gezenbilir Sucuk Partisi ve Kampı (26 - 27 Mart 2011) Fotoğraflardan çok güzel bir kamp olduğu anlaşılıyor... :D Daha nicelerinde bende olayım işallah :D
  12. cemxderya

Gezenbilir; İzmir Gaziemir - Trazlı Köyü - Balçova Doğa Yürüyüşü (26 Aralık 2010)

Ynt: Gezenbilir; İzmir Gaziemir - Trazlı Köyü - Balçova Doğa Yürüyüşü (26 Aralık 2010) Sayın Karacasulu, Şu face'de ki grubun adresi nedir? Nerededir bu fotolar? Kestane keap ivedi ceap...
  13. cemxderya

Gezenbilir; İzmir Gaziemir - Trazlı Köyü - Balçova Doğa Yürüyüşü (26 Aralık 2010)

Ynt: Gezenbilir; İzmir Gaziemir - Trazlı Köyü - Balçova Doğa Yürüyüşü (26 Aralık 2010) Arkadaşlar, bu hafta evden çok acele çıkmam nedeniyle fotoğraf makinemi evde şarjda unuttuğum için maalesef bende fotoğraf yok :( Ama ben de bunu fırsat bilip bol bol fotoğraf çektirdim :) Yani içinde benim...
  14. cemxderya

Gezenbilir; İzmir Gaziemir - Trazlı Köyü - Balçova Doğa Yürüyüş Duyurusu (26 Aralık 2010)

Ynt: Gezenbilir; İzmir Gaziemir - Trazlı Köyü - Balçova Doğa Yürüyüş Duyurusu (26 Aralık 2010) Su gelir güldür güldür gel de yar beni güldür :D Aramızda şeker arkadaşlar var erimesinler sonra :D :D
  15. cemxderya

Gezenbilir; İzmir Gaziemir - Trazlı Köyü - Balçova Doğa Yürüyüş Duyurusu (26 Aralık 2010)

Ynt: Gezenbilir; İzmir Gaziemir - Trazlı Köyü - Balçova Doğa Yürüyüş Duyurusu (26 Aralık 2010) O zaman davullar çalınsın, şenlik ateşi yakılsın... Haydi kampatanbilir !!!!! ;D ;D ;D

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri