Gezenbilir; İzmir Evka-6 - Yamanlar Dağı - Doğançay Doğa Yürüyüş Duyurusu (03 Nisan 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TezMertek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,039
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir; İzmir Evka-6 - Yamanlar Dağı - Doğançay Doğa Yürüyüş Duyurusu (03 Nisan 2011)

Islanmak güzeldir :smiley:

Etiketler
Ynt: Gezenbilir; İzmir Evka-6 - Yamanlar Dağı - Doğançay Doğa Yürüyüş Duyurusu (03 Nisan 2011)

değişir o hava ;) :D

Destere ye ihtiyaç var ;D
Geleyim de yol açayım :p

matiate' Alıntı:
Islanmak güzeldir :smiley:

Evet Ben hala çatalkaya zirveyi unutamıyorum :smiley: daha önce öyle yağmur yemiş miydiniz yaa :smiley:

Murat ile beraber bir yürüyüşte benzer bir şekilde ıslanmıştık :smiley:
Daha termal otelin girişinde iken yedik o yağmuru.Varın gerisini yukarıda nasıl olduk siz düşünün :D

Buyrun epey aradıktan sonra linki buldum;

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=11722

Merhaba Arkadaşlar ,

Bu etkinliğimize ait fotoğraflar ve anekdotlara aşağıda ki link vasıtası ile ulaşabilirsiniz.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=72049.0

Kentkart ile İzmir'de 3 - 30 Paraya Doğa Yürüyüşümüz başlıyor.
[attachment=1]

Gezenbilir zmir Evka 6 Yollarnda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri