Gezenbilir; İzmir Gaziemir - Trazlı Köyü - Balçova Doğa Yürüyüş Duyurusu (26 Aralık 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TezMertek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,156
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir; İzmir Gaziemir - Trazlı Köyü - Balçova Doğa Yürüyüş Duyurusu (26 Aralık 2010)

O zaman davullar çalınsın, şenlik ateşi yakılsın... Haydi kampatanbilir !!!!! ;D ;D ;D

TezzMertek' Alıntı:
Ama üst satırlarda yazdığım gibi 15-16 Ocak 2011'e kalsın.
Hep yürüyüş programımız bozulmaz hemde kamp yapabiliriz.
Kamp atamayacak arkadaşların 16 Ocak 2011 Pazar günü 169 nolu otobüs ile Termal Otel önüne gelmelerini söyleriz progamda.

Etiketler
Ynt: Gezenbilir; İzmir Gaziemir - Trazlı Köyü - Balçova Doğa Yürüyüş Duyurusu (26 Aralık 2010)

Kampa olan düşkünlüğünü bildiğim için İnşallah diyorum Cem :smiley:

Pazar günü yine yağmur yiyecek görünüyoruz.
:smiley:

Afiyet olsun şimdiden gelecek olan herkese :smiley:

Sanırım Ömer bundan bahsediyor.

[attachment=1]

Su Boregi

Hafta Sonu Hava Durumu;

[attachment=1]

Hava Durumu

Su gelir güldür güldür gel de yar beni güldür :D

Aramızda şeker arkadaşlar var erimesinler sonra :D :D

Tamam Cem,
Ben yanımda çay getireyim.
Şeker almama gerek yok yani.
;D

Yağmur?!

Yağmurla bi işimiz yok ki ;)

Pazar günü görüşmek üzere, sevgiler herkeze...

Gaziemir balçova arası çok merak ettiğm bir parkur. Geçen yıl bahardaki yürüyüşün fotoğrafları çok güzeldi. Malesef iş dolayısıyla gelemeyiz.

Merhaba Arkadaşlar,

Bu tarz yürüyüşler için -özellikle de hava yağışlı ise- su ve rüzgar geçirmeyen kıyafetler olması gerekir herhalde. Ben de bu tarz kıyafet hiç yok, eririm diye korkuyorum..:smiley: Özellikle nefes alan, yürüyüş esnasında çok sıcaklatmayacak kıyafet önerisine ihtiyacım var. Yürüyüşte kıyafet uygun değilse afaganlar basar yoksa beni.. Marka-model f/p önerisinde bulunursanız sevinirim. Yurtdışı uygunsa oradan da getirtebilirim. Şöyle bir göz gezdirirken The Nort Face ürünleri gözüme çarptı, mosmor oldu..:smiley: O nasıl fiyatlar öyle aman yarabbi.. Dün Konak Barçın'da 4. katta Adidas yağmurluk vardı çok değişik, harika bir ceketti, ama sadece 1 adet kalmış o da XL, düşünen varsa baksın derim farklı bir kumaşı vardı günlük olarak da kullanılabilir 110 tl gibi birşeydi sanırım.

Sizin yazıyı okuyunca cuma günü hava güzeldi gaza geldim Görece'den yola koyuldum, Çatalkaya üzerinden Gaziemir Irmak mahallesinden çıktım. Bu mahalle ormana dayanmış köprüye kadar gelmiş sanırım siz buradan geçiyorsunuz çünkü Gaziemir meydan buraya çok yakın. Ormanın girişinden 300-400 m içeride hayvancılıkla yapan bir ev vardı, oraya nasıl olur da izin verirler anlamadım. Üşenmedim gittim Tarım Orman İlçe Md.ne, Şef yerinde yokmuş paydos saatiydi yetkili kimse göremedim neyse dedim çıktım. Orman içindeki petleri, pislikleri gördükçe sinir oluyorum.

Neyse, doğa yürüyüşlerini severim ama ancak güzel havalarda yapabiliyorum. Şu kıyafet işini halledersem katılmak isterim sizlere. Haftasonu Balçova'dan dönüş trafik açısından sıkıntı olmaz mı? Tam tersine yapsanız parkuru nasıl olur?

selamlar, sevgiler

Enis

cep ile fotoğraf çekmiştim evin ve çatalkayanın onları da ekleyim dedim. ilk defa panorama özelliği(K790i) varmış kullanmaya çalıştım.

ÇATALKAYA
dsc00357dv.jpg

EV
dsc00358zc.jpg

Merhaba Arkadaşlar ,

Bu yürüyüşümüze ait fotoğraflar ve anekdotlara;

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=66706.new başlığı üzerinden ulaşabilirsiniz.

İyi Haftalar.

İzmir'den Selam ve Sevgilerle,

Murat ÖZ

[attachment=1]

Gaziemir   Balova 26122010 025

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri