1999 Model Suzuki Grand Vitara - SATILDI

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan camouflage Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,687

camouflage

One life, Live it.
Yer
Bolu
Web
bolubiciftlik.business.site
Sahibinden.com da 14386543 ilan numarası ile aracım satılıkdır.
Ayrıntılı bilgiler ilanımda mevcuttur.
PICT0082

Th MOV02694

PICT0106

Kısmet olursa satarsam şu aracı almak istiyorum yorumlarınızıda beklerim.
Almayı düşündüğüm araç hakkında kısa bilgi,
araç sağa ve sola yatık değişen bir parçası olmadığı söylendi ve komple boya ilan no :14369688

Etiketler

Ynt: 1999 Model Suzuki Grand Vitara - SATILDI

İlhami abi hayırdır ,yeni bir proje mi var yoksa ? :smiley: hayırlı satışlar..

altuncu57' Alıntı:
aracınız duruyor mu?telefon nosu alabilir miyim soran arkadaşlara teşekkürler...
Sayın altuncu57 kusura bakmayın isminizi bildirmediğiniz için size bu şekilde hitap ediyorum.Telefon numaram: 0 506 477 99 97

CJ7V8' Alıntı:
İlhami abi hayırdır ,yeni bir proje mi var yoksa ? :smiley: hayırlı satışlar..
Proje ilanımın alt tarafındaki kısa açıklamada mevcut ;) Samicim ilgin için teşekkürler.

giresundan bi arkadaş benim araç için aramıştı. sizin ilanı da görünce size yönlendireyim dedim.zannedersem telefonda görüşmüşsünüz.hayırlı satışlar bol kazançlar dilerim..

doğrudur.99 2,0 4 cyl.3 hafta önce birtanede arazide rahat rahat düşünmeden hoplayıp zıplamak için sj410 samurai aldım .inanın çok zevkli bir araç....

Değerli Hocam... ilan nosundaki araç güzel.yapılı.ama bu aracı bu şekilde şu anda kullandığınız araç gibi gündelik kullanımda kullanacaksanız bence biraz düşünün.birde istenilen fiyat makul bence .yapmaya kalksanız böyle bir araç çok daha fazla paralara mal olur diyebilirim. sonuçta satarken piyasa şartları malum..nette birtane daha var 2,5 v6 lacivert.o araçta yapılı .fiyat 20000'di sanırsam.bi inceleyin derim. ilgili kişi aksiyon suzuki yazıyordu.telefonu nuda verebilirim.0 212 286 46 76 maslak

İlhami abi en son bakamamıştım ilana.Son mesajdan sonra baktım.Araç bence gayet güzel.Suzuki hakkında pek bilgim yok ama araba da bayağı güzel özellikler var gibi.Ben şimdi bu araca bordo kamuflaj bakim... :smiley: :smiley:

Dikkat ettim de bu modelin hepsinde sanırsam aynı model lant kullanılmış ve bu araca olmamış.Bu model hep ilgimi çekti fakat her baktığımda jantlar gözüme çarpar.Hatta galeriden falan alsam herhalde kendi Suzukimizdeki jantları alırdım herhalde derim.

Fakat aracınız gerçekten gösterişli.Kendi aracımızı satsam alırdım herhalde.Alana satana hayırlr olsun şimdiden.

altuncu57 ve Sami kardeşim :smiley:
Mesajın başında selzenişlerimden sizi hariç tutmuştum ama siz tüm iyi niyetinizle yinede yazmışsınız sağolun.

altuncu57 günlük kullanımda sıkıntı olabileceğini hep düşünüyorum. Hatta diyorum bazen bir +jimny mi alayım. Ama malum hobimiz tamamı ile vakit ve nakit meselesi. ::smiley: Her seferinde nedense biri olsa diğeri olmuyor. ;D Bunu alırsam bir taşla iki kuş hesabı yaptım.
Laciverti görmüştüm daha sade ama 2.5 hatta V6 bana fazla gelir diye düşünüyorum.

Sami, sanki grileri hallettinde bordosu kaldı :D

kedicik :smiley: böylede çok komik oldu hocam ama kusura bakmayın sizinde isminizi göremedim. Üç parçalılar evet banada hoş gelmiyor. 2004-2005 in beş parçalıları ile araç daha hoş duruyor.

Yaz tatili nedeni ile satışını ertelediğim aracımı 20/08/2009 itibarı ile tekrar satışa çıkarıyorum.
14386543 ilan numarası ile Sahibinden.com da aracım satılıkdır.
İlgilenenler için Telefon: 506 477 99 97

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,451
Kayıtlı Üye Sayımız
172,104
Kaydolan Son Üyemiz
onur57

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.