acil fikir yardımı lazım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan darktreys Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,108

darktreys

Zirve
Yer
Antalya

Etiketler

Ynt: acil fikir yardımı lazım

Kullanmadığım araçlar hakkında yorum yapmam pek objektif olmaz. Ama sizin almak istediğiniz araçtan neler beklediğinizi yazmanız cevap verecek arkadaşlar için yol gösterici olacaktır diye düşünüyorum. Selamlar...

aracın arazi performansı iyi olması yeterli - aslında cjlere baktım ama model ve yalıtım problemi yüzünden vazgeçtim. yakıt önemli değil az kullanılacak bir araç olacak. patrolde orjinal kilit varmış ilanda yazdığına göre... samurai ler için motor çok zayıf kalıyor diyorlar ön sabit olduğu için samurai düşünüyordum ama motor zayıf olduğu kararsız kaldım.

darktreys' Alıntı:
teşekkür ederim cevap bekliyorum . içi dışı belli bir araç sonuçta şasesi çürük çıkamaz.şu an için en iyi seçenek.

tam takip etmedim ama sanırım site üyesi alıp uğraştı araca.bide heavy duty araçlardan.taş gibidir patroller bildiğim.hayırlısıysa olur inşallah.

kardes sana 1991 toyota land cruser vereyım sahıbınden satlık vx80 toyota land cruser

Kendim cherokeciyim ama kısa şasi arac alacak olsam pajerodan şaşmam

bu kadar hızlı şekilde ve acil olacak şekilde az kullanılacak araç aramak ilginç gelse de 5. sıraya lada niva derim kısa şase dediğiniz için ama bu sayılan araçlar arasında pajero ve patrol bence farklı yerlerdedirler bu kadar acilen alınmaması gerekir gibi geliyor

Hepimiz geçtik aynı yollardan arkadasa ne kadar da acele etme desek de şeytan gidikladimiydi durmak zor olur. Tek yapacagı alacağı aracı iyi bir ustaya göstermek.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR